Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg igaz, hogy a gyerekek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy a gyerekek 10%-át nem is az igazi apja neveli, mert a nő megcsalt és másnak szült gyereket?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értve nem az igazi apja, hogy az "apa" és a gyerek is azt hiszik mindketten, hogy egymás vérrokonai, de közben a nő megcsalta a férfit és a gyerek más férfitól született.


Mert ha tényleg ilyen arányok vannak, akkor erre is kb úgy kellene tömegesen tesztelni az embereket, mint koronavírusra. (Na jó, ez csak túlzás, de értitek.)

Ettől most valahogy elszomorodtam és félni kezdtem, hogy egyszer ezt velem is megcsinálják. 10% azért nem kevés.


2020. máj. 1. 16:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%

#10: Engem nem érdekel, ÉN tudom, hogy ki a gyerekeim apja. ;)

Neked meg nem lesz gyereked, mert ahoz dugni kéne valakivel, ami sose jön össze. ;)


Eleve kár ilyenen matekozni. Normális embert csak az érdekli, hogy az övé kitől van. Nem fog vigasztalni a 10%, ha kiderül, hogy a te feleséged a szomszédtól szült.

Amúgy meg elérhető áron van dns teszt magán úton. Bárki, bármikor kérheti, ha kételkedik. Akár titokban is.

2020. máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%

"

Hogy védik a mundér... :)" Vasárnap anyáknak napja, megkérdezheted anyádtól, hogy nem más csinálta-e fel apád helyett. Na így már nem hangzik jól, mi? Hogy a saját anyád k-rvázzák le. Ismeretlen nőket k-rváztok le, de közben visítoztok, hogy milyen rendes srácok vagytok.

2020. máj. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
60%
Uramisten, te olvasol valahol valami eszement baromságot, és elkezdesz félni tőle? Szörnyekben is hiszel az ágyad alatt? Tudod, egy kapcsolatért tenni kell, és ha jól működik, MINDKETTEN boldogok vagytok benne, nem mentek félre. Nehogy már, egy nem is hivatalos statisztika állítson sarokba. Amúgy meg a statisztikák jó része hazugság-szakmából adódóan tudom-, el ne hidd már őket.
2020. máj. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
40%
Amerikában 8-10% ez, ha jól tudom. Van egy balek, aki felneveli az irodai titkárnő gyerekét, miközben a főnök durrantotta tele. Ezt úgy szokták a nők eltusolni, hogy félreqrás után azonnal dugnak a férjjel is, így nem lesz gyanús, ha születés után a főnökre hasonlít (akit sok esetben nem is ismer a férj).
2020. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatjuk.


De biztosan szép számmal vannak

2020. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem több.
2020. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
88%

Én is olvastam pár éve ezt a cikket.Amerikai statisztika volt .A 8-10%-ba beletartozott mindenki,aki nem a saját gyerekét neveli,tehát a spermadonort használó,az örökbefogadó,a félrelépö is.

A tényleges kakukkfiókàk arányát 3-4%-ra becsülték.

Egy magyar felmérés is,2-3%-ra tippel hazánkban.

Sajnos ez a szám is sok,mert szerintem kevés undorítóbb dolog van a világon,mint egy félrelépésből fogant gyereket felneveltetni egy másik apával.

2020. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!