Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem tudom mennyire hihetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mennyire hihetnék neki? Csak nekem furcsa ez az egész?

Figyelt kérdés

Régebben volt férjemnek egy félrelépése de túl lettünk rajta. Vagyis azt hittem.

Egymás telefonján bevagyunk jelentkezve messengeren. Én vidéken voltam a kislányommal a nagyim temetésén utána barátnőmnél beszélgettünk. Közben elkezdett csipogni a telefonom és belementem mert férjem exe volt. Szinte semmit nem láttam csak hogy beszélgettek de rögtön törölve lett minden egyes üzenet. Elég gyanús volt de azt mondta semmi különös nem volt. De akkor miért törölte?


A másik egy "haver barátnője" akivel kavartak néhány hónappal azután hogy össze jöttünk, én csak nem túl régen tudtam meg. Amikor megtudtam arra kértem hogy akkor ne beszélgessen vele többet, de ő nem állt le. Ez nekem kicsit olyan hogy őt választotta helyettem. De nem ez a lényeg hanem hogy neki is olyanokat írkál hogy jól nézel ki, régen taliztunk és hasonlók.


Nekem úgy tűnik mintha direkt provokálna ezekkel, hogy veszekedjünk. Rákérdeztem hogy válni akar vagy bármi de azt mondja nem. Engem viszont megcsalással kapcsolatos rémálmok gyötörnek, szinte semmit nem tudok aludni emiatt. Mit tegyek?


2020. szept. 1. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok vészmadár lenni, de itt már rég nincs bizalom és meg is értem, hogy miért. Rettegésben akarsz leélni egy életet?
2020. szept. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha alali megpróbált volna megölni egyszer, ez nem lenne kérdés. A megcsalás esetében miért az? Ahhoz is pszichopata getzinek kell lenni.
2020. szept. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valaki *
2020. szept. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megszoksz vagy megszöksz.
2020. szept. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A férjed nem provokál, csak szimplán hazudik és csal. Aki szeret valakit, az nem viselkedik így. Semmit nem ér a szava. A helyedben elhagynám.
2020. szept. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!