Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez barátság? Nem furcsa?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez barátság? Nem furcsa?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy nőnemű legjobb barátja, aki állítólag nem akar tőle semmit. Ezt én úgy ahogy elhiszem, mert biztos észrevenném, ha máshogy viselkedik. Viszont ez a jó barát olyan üzeneteket küld neki, hogy megcsalja. Neki is van barátja (akit egyébként tényleg megcsalt). Rákérdeztem a lánynál, azt mondta igaz hogy felreerthető, de nem komolyan gondolja, csak hogy mondjuk más barátjával lóg, azért írja neki. Párom erről azt mondta, nem szokott erre reagálni, es hogy ez egyszer fordult elő. A lany meg azt mondta, hogy tobbszor is.

Engem nem zavar ha barátok de van egy szint, amikor megkérdőjelezem.

Én 22/L párom 24/F



2018. júl. 8. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Én is mondtam már ilyet havernak, akivel sose volt semmi több barátságnál. De ez csak addig volt, amíg szinglik voltunk, utána már mindenki inkább a párjával lógott. Már nem tolerálnám az ilyen barátságot.
2018. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez önmagában tényleg lehetne poén. Én férfi létemre szoktam ilyennel poénkodni legjobb (fiú) barátommal, hogy ha mondjuk elmegyek mással inni, azt mondom megcsalom őt. Ez, hogy egyikük azt mondja egyszer történt ilyen, másikuk, hogy többször ez kicsit zavaros (mondjuk kicsit az is, ahogy leírod), de önmagában én ebből nem gondolnék megcsalásra. Eleve ha valóban viszonya lenne pároddal akkor miért írná le neki, hogy megcsalja őt?:D

Szinte biztos, hogy egy poén, ha nincs más viszonyra utaló jel, akkor megnyugodhatsz. Esetleg kérd meg párod, hogy szöget ütött a dolog a fejedben. hagy nézd meg az üzenet szövegkörnyezetét, és akkor végképp elfelejtheted a dolgot.

2018. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Óóó, hogy a megcsalást úgy írja a csaj, hogy párod veled csalja meg őt? Az már úgy kicsit tényleg gáz ilyen férfi-nő haverok párosítás esetén, ezt leállítanám a helyedben, mielőtt túlzásba viszi. De továbbra is azt mondom, hogy szerintem nincs szó tényleges viszonyról, csak a ribi nem egészen tudja, hol a helye.
2018. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igen, egy kicsit tényleg zavatosan írtam le. Meg arra is gondoltam, hogy azért nem mondta hogy többször, mert félt hogy kiakadnék. De egyébként néha beszélek a lánnyal is, szóval azért szerintem rajta is észrevenném. Meg akkor nem lennének ilyen 'nyíltan' barátok.

Csak azért ilyenkor néha bennem van hogy mi van ha... De akkor így külső szemlélőként is lehet barátság.

2018. júl. 8. 11:52
 5/7 A kérdező kommentje:
A lány csalja meg a paromat, mikor mas fiu ismerosevel log. Csak rosszul fogalmaztam.
2018. júl. 8. 11:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A nyílt kapcsolatod a csajjal semmit nem jelent. A nők gond nélkül fekszenek le a legjobb barátnőjük pasijával is.
2018. júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nincs miért aggódnod, még olvashatod az üzeneteit. Akkor kezdődik a baj, ha nem engedi, vagy hirtelen megszűnnek ezek. Én mikor összejöttem egy barátommal, onnantól kezdve nem írtunk egymásnak semmit, hogy ne legyen nyoma, csak beszélgettünk.
2018. júl. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!