Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csak arra tudok gondolni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak arra tudok gondolni hogy megcsalt, lehetséges?

Figyelt kérdés

Eddig is gyanakodtam, de próbáltam elhesegetni a gondolatot, ma viszont megint aggodalomra kaptam okot.


Megpróbálom röviden a sztorit:


Pár héttel ezelőtt kezdődött egy hétvégi napon, amikor hétvégén a nagymamámnál voltam a barátom pedig otthon egyedül.

Délután jött értem és a kocsiban láttam az arcán 1 pici csillámport, tényleg csak egyet, nem tulajdonítottam neki nagy figyelmet, bárhol összeszedhette.


Kb egy héttel később haza jött munkából és rengeteg csillámport láttam rajta, az arcán, a kezén, a pólóján. Itt már kicsit ideges lettem főleg hogy nem csak egyet láttam hanem sokat, meg is jegyeztem neki hogy de szépen ragyog, hol szedte össze.


Ő erre azt válaszolta nem tudja, sok helyre jár, bárhol össze szedhette, talán még fém szilánk lehet.


Itt már több ideig agyaltam, de pár nap után ezt is elengedtem.


Egy kis háttérinfó a munkájáról. Nem mondom meg pontosan milyen de a lényeg, hogy szerelő tehát minden nap emberekhez jár be a házukba szerelni, csak ez a feladata.


Ma pedig ismét láttam rajta mikor hazajött, most is pár szemet, másodjára volt a legtöbb. Már bosszúsan kérdeztem rá, azt mondta üveggyapot, még belém is törölte az arcát hogy nézzem meg hogy szúr, ahhoz képest semmit nem éreztem, na meg láttam már üveggyapotot, nem tűnik egy csillogós dolognak.


Nem akarok beteges féltékenykedőnek tűnni, de kérdem én akkor mitől lehet ez?


Elsőre ugye nem érdekelt, másodjára már furcsa volt de ekkora véletlen még lehet.


Harmadjára már nem tudom mit gondoljak.


Amúgy nem nézném ki belőle hogy megcsal, de ha egyszer nem találok erre logikus magyarázatot...


És igen mondhatjátok hogy férfi és biztos volt már olyan helyen ahol bejött neki a nő és ki is használta az alkalmat, de én nem tudom elhinni.


És nem csak azért mert egy nő sem tudja elhinni a saját párjáról vagy mert elfogult vagyok.


Beszéltünk már erről és leszögezte hogy nem csalna meg és ezt ő is elvárja.


Ha az lenne amire én gondolok akkor ez már nem egyszeri alkalom hanem szeretői viszony, viszont hacsak a nő ágya nincs meghintve folyamatosan csillámporral akkor nem tudom mi az az egy dolog amiről mindig rátapad.


Na meg az is nehézbítő körülmény hogy hónapok óta ott dolgozik de korábban soha nem láttam rajta ilyet csak az utóbbi időben, miért csak az utóbbi időben, ha tegyük fel üveggyapot vagy fém szilánk amiket ő említett?


Érdekes módon csak most jár olyan kuncsaftokhoz ahol összeszed ilyen véletlenül többször is.


Viszont nem ad jobban magára.

Nem is foglalkozik annyira a külsőségekkel mert anélkül is jól néz ki, de ha egy új nő lenne akkor csak le akarná valamilyen szinten nyűgözni.


Nálunk is így volt eleinte amikor meg ismerkedtünk (2éve).

Parfüm, rendszeres borotválkozás stb.


Most már ezeket ritkábban, inkább szakállasabb.


Arról nem beszélve hogy minden nap ugyanabban a béna munkás cuccban megy el. Csak a pólót vesz újat.

Egy hétre egy nadrágot hord és a munkáscipője, nyilván azért munkás mert kopott, piszkos.


Szóval kihez menne így?


Annyira egy lehetetlen helyzet.


Egyik oldalról nagyon gyanús hogy csak most látom rajta.


Másik oldalról meg azt mondanám hogy semmi, mert a természetében sem vettem észre változást nem csak külsőleg.

Tudnátok segíteni a véleményetekkel?


És bocsi hogy hosszú lett, remélem végig tudtátok olvasni.



2020. aug. 28. 19:15
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
70%

#29

Én egyetértek 28-assal, nem írná ide ki ezt a kérdést ha nem érezné úgy, hogy gond van, márpedig ő jobban látja a dolgokat mint mi itt.

2020. aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:

Mondtátok egy páran hogy írjam meg ha rájöttem valamire, sajnos ugyanott tartok még mindig.


Egy kicsit megnyugodtam, aztán megint aggódni kezdtem.


Voltunk egy helyen ahol pont volt üveggyapot ezért kaptam is az alkalmon, megnéztem átvizsgáltam tüzetesen.

Valóban vannak benne csillogó részek ezért itt egy picit megnyugodtam.


Ma pedig a munkáscipőjében láttam megcsillanni valamit azt is megnéztem.


És nekem nem ugyanaz a kettő sajnos.

Amit a cipőjében láttam normális kör alakú sötétzöld csillámpor. Látni rajta hogy egyszerűen az az.


Az üveggyapot pedig mivel ugye szálakból tevődik össze ha rá is kerül a ruhájára az nem kör alakú lesz, és világos zöldebben csillogott.


Tudom tudom nagyon beteges ez.

De hát közelről néztem mindkettőt, a különbség az különbség.


Szóval nem valamilyen munkás anyagból szedte össze, szerintem rendes csillámpor, úgyhogy még mindig fenn áll a kérdés hogy honnan lehet :/

2020. szept. 3. 19:30
 33/50 anonim ***** válasza:
70%
Szia, hát én is küszködtem ilyesmivel, az a fránya megérzés, hogy valami nincs rendben. Nem beteges egyáltalán, ha a bizalmad megingott a párodban, akkor ez a normális, és sajnos nagy valószínűséggel a kapcsolat végét fogja jelenteni. Kérdezd meg egy hangulatos beszélgetés keretében, mit tart megcsalásnak, mi a véleménye róla, lehet-e egy csók pl már megcsalás, ilyenekkel ki lehet ugrasztani a nyulat a bokorból. Ha esetleg megvádol azzal, hogy képzelődsz, paranoiás vagy, akkor úgy tűnik, alapos a gyanúd. Nehéz ügy, mert a párjukat megcsalók a végsőkig, körömszakadtukig tagadnak, még akkor is, ha lebuknak. Remélem minél hamarabb találsz megoldást így vagy úgy.
2020. szept. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:

Mi ezeket már sokszor kiveséztük szóval úgymond ilyenben már nem mondana újat.


A másik meg hogy engem sokszor átvernek a megérzéseim főleg a párommal kapcsolatban ezért is próbálok ennyire valami logikus magyarázatot találni erre, mert azt is tudom magamról hogy túl gondolós vagyok.


Sokszor volt már hogy utólag, akár hetekkel, hónapokkal később világosodtam meg mert akkor derült ki hogy mi miatt volt és azok már tényleg kőkemény igazságok voltak.


Mióta együtt vagyok a párommal kb a megérzéseim hülyének néznek. Szinte ha valami rosszra gondolok és szentül hiszem hogy valami rossz van, általában mégis valami ártatlan dolog van a háttérben.


Ezért bízom most is ennyire ebben.


Csak ilyenkor nehéz higgadtan gondolkozni amikor tiszta csillogósan jön haza a párod.

2020. szept. 3. 20:20
 35/50 anonim ***** válasza:
"Mi ezeket már sokszor kiveséztük szóval úgymond ilyenben már nem mondana újat." -miket mondott?
2020. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:

Hogy nem csal meg.

Meg ha valami nem jó és nem is tudjuk helyrehozni akkor hagyjuk egymást.

Ő is elvárja tőlem hogy ne csaljam meg.

Ezért lenne fölösleges leülnöm vele és a megcsalásról beszélni mert ezt már mondta.


Most lényegtelen hogy igaz e, valószínű hogy újra ezeket mondanám ha eddig ezt mondta

2020. szept. 3. 21:29
 37/50 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban is ki lehetett volna ezt vesézni... :) Hát a helyedben én is rosszul érezném magam. Ha direktben megkérdezed, megcsal-e, és igen, akkor úgyis tagadni fog, indirekt módon érdemes, hogy ne érezze magát fenyegetve.
2020. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem. A cipőjében is zöld, a ruháján is zöld. Megmondta a nőjének, hogy csakis zöld csillámport használhat? Ne hülyéskedj már.

Egyáltalán nem mindenki hajlamos a megcsalásra, még férfiben sem. Amikor többen feladják az elveiket, az akkor van, amikor már gyerek és hitel és közös otthon miatt nem lenne egyszerű elválni, mindent újrakezdeni. Olyankor még az is belemehet a megcsalásba, aki soha nem tudta volna magáról elképzelni. Amíg ezek a kötelékek nincsenek, addig csak az megy félre, aki olyan típus.

2020. szept. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

38-as

De igen van olyan férfi akinél nem ezen múlik

Olyan aki sose tett még ilyet, elitéli a megcsalást, állítja hogy ha gond van inkább szakít és csak az után keres mást, és ő is ezt várja el, akiből senki nem nézné ki, aztán mégis megteszi.

2020. szept. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:

38-as nem arra gondolok hogy megmondja a nőnek milyen csillámot hordjon,de amúgyis amikor azt mondom hogy csillám mindenki sminkre gondol, amit hord.


Én valami tárgyra gondolok ami mindig a közvetlen közelében mint mondjuk az ágyon valami plüss vagy ilyesmi amihez mondjuk úgy érnek hozzá hogy észre se veszik.

2020. szept. 4. 09:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!