Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csak arra tudok gondolni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak arra tudok gondolni hogy megcsalt, lehetséges?

Figyelt kérdés

Eddig is gyanakodtam, de próbáltam elhesegetni a gondolatot, ma viszont megint aggodalomra kaptam okot.


Megpróbálom röviden a sztorit:


Pár héttel ezelőtt kezdődött egy hétvégi napon, amikor hétvégén a nagymamámnál voltam a barátom pedig otthon egyedül.

Délután jött értem és a kocsiban láttam az arcán 1 pici csillámport, tényleg csak egyet, nem tulajdonítottam neki nagy figyelmet, bárhol összeszedhette.


Kb egy héttel később haza jött munkából és rengeteg csillámport láttam rajta, az arcán, a kezén, a pólóján. Itt már kicsit ideges lettem főleg hogy nem csak egyet láttam hanem sokat, meg is jegyeztem neki hogy de szépen ragyog, hol szedte össze.


Ő erre azt válaszolta nem tudja, sok helyre jár, bárhol össze szedhette, talán még fém szilánk lehet.


Itt már több ideig agyaltam, de pár nap után ezt is elengedtem.


Egy kis háttérinfó a munkájáról. Nem mondom meg pontosan milyen de a lényeg, hogy szerelő tehát minden nap emberekhez jár be a házukba szerelni, csak ez a feladata.


Ma pedig ismét láttam rajta mikor hazajött, most is pár szemet, másodjára volt a legtöbb. Már bosszúsan kérdeztem rá, azt mondta üveggyapot, még belém is törölte az arcát hogy nézzem meg hogy szúr, ahhoz képest semmit nem éreztem, na meg láttam már üveggyapotot, nem tűnik egy csillogós dolognak.


Nem akarok beteges féltékenykedőnek tűnni, de kérdem én akkor mitől lehet ez?


Elsőre ugye nem érdekelt, másodjára már furcsa volt de ekkora véletlen még lehet.


Harmadjára már nem tudom mit gondoljak.


Amúgy nem nézném ki belőle hogy megcsal, de ha egyszer nem találok erre logikus magyarázatot...


És igen mondhatjátok hogy férfi és biztos volt már olyan helyen ahol bejött neki a nő és ki is használta az alkalmat, de én nem tudom elhinni.


És nem csak azért mert egy nő sem tudja elhinni a saját párjáról vagy mert elfogult vagyok.


Beszéltünk már erről és leszögezte hogy nem csalna meg és ezt ő is elvárja.


Ha az lenne amire én gondolok akkor ez már nem egyszeri alkalom hanem szeretői viszony, viszont hacsak a nő ágya nincs meghintve folyamatosan csillámporral akkor nem tudom mi az az egy dolog amiről mindig rátapad.


Na meg az is nehézbítő körülmény hogy hónapok óta ott dolgozik de korábban soha nem láttam rajta ilyet csak az utóbbi időben, miért csak az utóbbi időben, ha tegyük fel üveggyapot vagy fém szilánk amiket ő említett?


Érdekes módon csak most jár olyan kuncsaftokhoz ahol összeszed ilyen véletlenül többször is.


Viszont nem ad jobban magára.

Nem is foglalkozik annyira a külsőségekkel mert anélkül is jól néz ki, de ha egy új nő lenne akkor csak le akarná valamilyen szinten nyűgözni.


Nálunk is így volt eleinte amikor meg ismerkedtünk (2éve).

Parfüm, rendszeres borotválkozás stb.


Most már ezeket ritkábban, inkább szakállasabb.


Arról nem beszélve hogy minden nap ugyanabban a béna munkás cuccban megy el. Csak a pólót vesz újat.

Egy hétre egy nadrágot hord és a munkáscipője, nyilván azért munkás mert kopott, piszkos.


Szóval kihez menne így?


Annyira egy lehetetlen helyzet.


Egyik oldalról nagyon gyanús hogy csak most látom rajta.


Másik oldalról meg azt mondanám hogy semmi, mert a természetében sem vettem észre változást nem csak külsőleg.

Tudnátok segíteni a véleményetekkel?


És bocsi hogy hosszú lett, remélem végig tudtátok olvasni.



2020. aug. 28. 19:15
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
94%
Lehetséges.
2020. aug. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
24/N vagyok
2020. aug. 28. 19:16
 3/50 anonim ***** válasza:
15%

Bocs, de nincs kedvem ezt a regényt végigolvasni. Tipikus női szófosás.


Lehet megcsal, lehet nem.

2020. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Nem szó fosás, de ennél rövidebben sajnos nem tudtam, mivel ennyiből áll a történet és ezekből valami infót kivagyok akkor lehet hogy már ti sem olyan véleményt írtok mintha pluszban tudnátok még valamit.
2020. aug. 28. 19:45
 5/50 anonim ***** válasza:
100%

Hát magára a szituációra nincs magyarázatom

Viszont ilyen hogy nem nézném ki belőle hogy megcsalna, meg hogy azt mondta hogy sose tenné duma ez sajnos semmit nem jelent.

Sok mindent mondott azt exem nekem is, meg én sem néztem ki belőle, mégis megtette.

2020. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

Értem, és tudom hogy bárki megteheti, meg hogy senkire nincs garancia.


De a családjából is meg a baráti köréből is azt mondta mindenki hogy nem tenné meg és ők azért ismerték egész életében nem úgy mint én.


Meg azért férfihoz képest úgymond olyan lelkis tipus, mármint mármint mindig szívén viseli mások emberek sorsát/érzéseit.


Szóval ha még meg is tenné szerintem kínozná egy kicsit a bűntudat azt meg nem tudom mennyire lehet takarni.

2020. aug. 28. 20:01
 7/50 anonim ***** válasza:
87%
Ha szerelő akkor miért olyan hihetetlen, hogy valami csillogós por hullott az arcára munka közben? Melyik nő hord mindig csillámport magán meg ha onnan lenne akkor nem törölné le, hogy ne fogj gyanút?
2020. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%

Az én exemről sem hitte senki

Se a családja, se a barátai

Sőt mikor gyanakodni kezdtem konkrétan többen kb hülyének néztek hogy hogy juthat ilyen az eszembe


Viszont ő bevallotta

Mert a lelkiismerete nem bírta


Ne érts félre nem azt akarom mondani hogy biztos megcsal

Mert nem

Csak hogy ne legyél elvakult és készülj fel a legrosszabbra is, akkor nem ér meglepetésként ha kiderül az igazság

2020. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

7. Nem lenne hihetetlen mert persze megeshet.


Nekem csak az a fura hogy eddig soha nem láttam az utóbbi időben meg 3x is, és nem feledjük amit az elején írtam hogy ebből az első egy hétvégi nap volt, amikor nem dolgozik.

2020. aug. 28. 20:10
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy emiatt rögtön megcsalásra kéne gondolnod.

De a szituáció tényleg nagyon furcsa.

Nincs olyan, hogy visszajár valakihez szerelni, mert valami hibás például?

Vagy az is lehet, hogy mivel mint mondtad, nem sokat cseréli a ruháit, egy alkalommal összeszedte valahol a port ahol szerelt, és rátapadt a ruhájára, onnan meg saját magára.

Persze a megcsalást sem lehet kizárni, de ennyi még nem feltétlenül jelenti azt.

Ha tényleg nem az a fajta, akkor látnád rajta, ha megváltozott a viselkedése.

2020. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!