Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az is megcsal akiről sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az is megcsal akiről sosem gondolnád?

Figyelt kérdés
Ismerek egy párt, régebb óta barátaim. Folyamatosan együtt vannak, puszilgatják egymást, fiatal házasok, babát terveznek stb. A férjről kiderült, hogy a barátnőmnek olyanokat írkál, hogy szeretné megd*gni, meg mennyire tetszik neki stb. Sőt, olyanokat is, hogy szerelmes belé , meg hosszú szerelmi vallomasokat. Ha nem a szememmel látom el sem hiszem. Aztán ma reggel eza pasi rám is rám írt, hogy hogy vagyok ? Ez nekem nagyon durva, mert az én szemembe azok a vallomások már megcsalást jelentenek! Oké, hogy tetszik más, néha megdicsérünk mást is a párunkon kívül, meg minden. De ez már nekem szakító ok lenne amiket írt a barátnőmnek. Durva volt olvasni is. De a legdurvább az, hogy kívülről ők az amerikai álompár.
2020. jan. 20. 09:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, én 26 éves nő vagyok. Most vagyok egy szakításom túl, de lehet jobb is egyedül mostantól.
2020. jan. 20. 09:54
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Néha az a pasi teszi a legjobban a "szépet" a párjának és mutatja a tökéletes partnert aki mellette félrelép, vagy legalábbis szeretne.Taktikai lépés....

És én még azt se vonom kétségbe,hogy tényleg szereti a párját és tényleg gyereket szeretne Tőle, de a csábítás Benne van, ami csak szimplán szexet takar.Ez a vadászösztön.

2020. jan. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem azért ehhez vaknak is kell valahol lenni a másik oldalról... Nem akarom hibáztatni a párját, mert nem tehet róla, hogy egy ilyen istenbarmát nézett be magának, de azért aki nem akar szemrt hunyni az intő jelek fölött, az látja a párján azt is, ha kezdettől ilyen, meg azt is, ha csak minimális változás is áll be a kapcsolatban... Sajnos voltam áldozata ilyen helyzeteknek (foglaltak irogattak nekem ilyen gusztustalan szarságokat), én meg automatikusan postáztam is a párjuknak, aztán még én lettem a szarkavaró meg a szemét. Meg ha hittek is nekem, ment tovább a kapcsolat ugyanúgy, ahogy addig, együtt maradtak és giccses közös képeket tettek ki... Akkor bmeg maradj vele, legyél idióta.
2020. jan. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Nem biztos,hogy észre lehet venni.Nő vagyok, és bár nem élünk együtt, de 10 éve vagyunk együtt a párommal. Jól megvagyunk,bár volt mélypont a kapcsolatunkban ami bennem okozott egy törést, azt hittem végleg lezárjuk. Nem így történt, a sok pozitívum mellette tartott.Mégis volt egy páralkalmas félrelépésem (jóval a történtek után) amit teljesen külön kezeltem a kapcsolatunktól,és semmi jel nem utalt arra a részemről,hogy ez megtörtént.
2020. jan. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak hűtlen és nem hűtlen emberek. Pont. Nemtől függetlenül vannak, akiknek vannak elvei, és nem lépnek félre.


Én is férfi vagyok, és lenne rá lehetőségem, hogy megcsaljam a feleségem, mert lehetőség mindig van, de én nem fogom megcsalni. Semmiféle magasztos életérzés nincs mögötte, csak én anno eldöntöttem, hogy nem leszek hűtlen soha és kész. Nem jelenti, hogy nem lennék hajlandó válni, ha valami hatalmas gond van, de a megcsalás az én életemben egy nogo zóna. És emiatt merem hinni, hogy vannak mások is ilyen szilárd meggyőződéssel, még ha nem is sokan, de hiszek benne.

2020. jan. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Itt mindig mindenki azzal jön, hogy nem minden fekete és fehér. Engem mélyen fellazít a félrelépő. Főleg ha egy alapvetően jó kapcsolatban lép félre valaki, tehát pl. nincs betegség, vagy bármi ami a szexet kizárná. Ha meg olyan rossz a kapcsolat hogy tud eleve benne maradni valaki ? Én elfogadom, hogy nem vagyunk egyformák. De senkit nem érdekel ilyenkor, hogy hány ember életét teszik tönkre? Nem csak a párjukét, hanem a szeretőjét is, főleg ha aza szerencsétlen beleszeret a megcsalóba. Egy d*gás ennyit ér?
2020. jan. 20. 10:26
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

@4,ha az ember nem él együtt a másikkal, azt csinál jóformán, amit akar. Pontosan emiatt nem igazi kapcsolat a szememben az ilyen.


De könyörgöm, ha valakivel együtt élsz és nem csak ültök kukán egymás mellett, hanem a kapcsolat eleje óta kommunikáltok, lelkiztek, kb. mire bármi komolyra (ld. családalapítás) kerül a sor, minden rezdülését ismered. Hozzáférsz a dolgaihoz, az is feltűnik, ha egy órával kevesebbet aludt, még az is, amit magának sem vallott még be.


Hogy lehet úgy élni a másik mellett, hogy emberek nem veszik észre, ha a másik ilyen? Lehet, hogy naiv vagyok, de komolyan nem értem.

2020. jan. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értem. A pasi minden nap ír a b.nőmnek szinte.
2020. jan. 20. 10:53
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
7-es, 4-es válaszoló vagyok. Irtam, 10 éve vagyunk együtt.Mivel közel lakunk egymáshoz ezért találkozunk reggel, este, sőt, hétvégén napközben is. Mivel nem 20 évesek vagyunk és vannak egyéb kötelezettségeink (idős szülő, gyerek), nem megoldható az összeköltözés. Ettől függetlenül kezelhetjük úgy mintha az lenne.
2020. jan. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!