Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szülői értekezlet - fedősztori?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülői értekezlet - fedősztori?

Figyelt kérdés
Sziasztok, gyanakszom a páromra, hogy félrevezetett. 6 éves a kisfia, most kezdi az iskolát. Azt írta egy üzenetben még korábban, hogy szülői értekezleten volt, egy augusztus eleji üzenetet néztem vissza, elvileg akkor volt a szülői, délután 4-5 körül. Lehetséges ez? Nekem nincs gyerekem, szülők, szerintetek?
2020. aug. 26. 09:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
44%
Regisztrálsz egy kamu email címet és írsz róla egy emailt a sulinak, amiben felteszel valami kérdést az augusztusi szülőivel kapcsolatban. Például elfelejtetted, csak most jutott eszedbe, volt-e valami lényeges. Így megtudhatod, tényleg volt-e.
2020. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%

Nekünk is volt valamikor rendkívüli szülői. Simán lehet.

De ha ennyire nem bízol benne, miért vagy vele?

2020. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom, más szülő is volt akkor szülőin. Sőt, suli/ovi honlapján, facebook csoportban is kiírják. Nem kell agysebésznek lenni, hogy kiderítsd. De nekem inkább az az érzésem, hogy te csak ürügyet keresel, hogy szakítani tudj.
2020. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat az ismeretlenül szájkaratézóknak is :D Feltettem egy kérdést, nem kell anyázni miatta, azért jó ez az anonim fórum, mert itt bármit lehet kérdezni, és vannak jó válaszok is.
2020. aug. 26. 12:53
 15/19 anonim ***** válasza:
71%
Ja. De azért egy magánnyomozót küldj rá. :-) :-) csak vicc volt
2020. aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
90%
Pedagógusként dolgozom, már augusztus 17-től be kell járnunk dolgozni, szóval simán lehet egy első osztályos esetében ilyenkor szülői, nemcsak a járványhelyzet miatt.
2020. aug. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Végül is kiderült, hogy az intézményvezető tartotta a szülőit, szóval úgy tűnik, ártatlan a lány. Ha már szóbakerült,van neki egy elég temperamentumos stílusa, amivel időnként átlép egy olyan határt, ami szerintem még belefér, szóval amúgy sincs jövője a dolognak.
2020. aug. 26. 14:15
 18/19 anonim ***** válasza:
Tégy jót vele és hagyd el a f.ba
2020. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

Augusztusban nincs szülői.

Nagyon max a végén, de az esetek többségében szeptember elején/közepén.

2020. aug. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!