Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megüssem akivel megcsalt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megüssem akivel megcsalt?

Figyelt kérdés
Az én drága páromra rámozdult egy illető a közös munkahelyünkön és történtek is dolgok. Nagyon dühös vagyok. Nem vagyok egy agresszív típus. De ki kell adnom a dühöm. Érveket várom, hogy megüssem-e az illetőt, vagy sem? Ki mit tenne/tetr hasonló esetben?

2020. aug. 25. 02:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Ne süllyedj le arra a szintre, tiszta Maunika show. Egyébként is a párod felelőssége nagyobb az ügyben.

Ha ki akarod adni a feszkót, menj el bokszolni.

2020. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
75%

"Szánalmasak ezek a megcsalt nők. Mindenki hibás de ő ő nem"


A kérdező a férfi szerintem.

2020. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%

kérdező

nő vagy vagy férfi? csak mert nem igazán lehet így eldönteni

ha rám hallgatsz akkor vered meg amikor senki se lát és csinálsz magadnak egy bombabiztos alibit

2020. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
15%
Na én biztos nem hagynám annyiba a dolgod. Ha megígérte hogy hűséges és becsap akkor ott ártanék neki ahol tudnék, mert olyan fájdalmat okoz amit ép ésszel nem birnék ki... Letojnám, hogy ki nevet rajtam, a fájdalmamon.. Ennél már semmi nem megalázobb..
2020. aug. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Megütöd, feljelent, járhatsz a rendőrségre, a nődet meg továbbra is varrja. A párod rádhúzza hogy erőszakos állat vagy, elterjed a híre. Hatalmas stratégia. Kb. mint Ózdon.
2020. aug. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
54%
Várjál már! A párod csalt meg, nem az a szerencsétlen harmadik. Ha tudta is hogy létezel (ha!), akkor is ő a kisebb féreg a sztoriban.
2020. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek swinger-klubba. :D
2020. aug. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Leverném a csajt, aztán a csávót, utána meg a művezetőt és a főnököt. 😃
2020. aug. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
38%

Hát én kezdésként a pároddal kezdeném a shaolin leszámolást, majd aztán pedig a kollégával, mert hát azért ne basza már meg a k*rvaélet hogy ilyet meglehet tenni ebben a világban! Nem? DE!

ADDIG ÜSD MÍG MOZOG , TOLD BELE A PORBA!

2020. aug. 26. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Miért is vagy féltékeny?! Aki el akar menni, azt el kell engedni!


Inkább legyints az egészre! Megérdemlik egymást biztosan. (Nem egészen biztos, hogy tartós lesz a kapcsolat, de ez az Ő dolguk.)


Önuralmat erőltetsz magadra, végiggondolod, hogy mit ronthattál el - és legközelebb igyekszel NEM elkövetni ugyanazt a hibát!

2020. aug. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!