Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megüssem akivel megcsalt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megüssem akivel megcsalt?

Figyelt kérdés
Az én drága páromra rámozdult egy illető a közös munkahelyünkön és történtek is dolgok. Nagyon dühös vagyok. Nem vagyok egy agresszív típus. De ki kell adnom a dühöm. Érveket várom, hogy megüssem-e az illetőt, vagy sem? Ki mit tenne/tetr hasonló esetben?

2020. aug. 25. 02:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%

Hmm... Nem lesz gáz ebből a munkahelyen?

Lehet hogy ideiglenesen baromi jól esne, de nehogy az legyen a vége hogy kirugnak.

2020. aug. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
32%

Nekem mindegy. legalább tudni fogják, hogy mekkora féreg :D


Usd meg, lehet maskor nem fog merni ...

2020. aug. 25. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
13%
De akkorát USD, hogy nyomot hagyjon :D
2020. aug. 25. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
22%

Miért hidegült el Tőled a párod? Mennyi ideje tart?


Anyag jellegű gondok miatti nézeteltérés? Külalakra tett csúnya megjegyzések?


Melyikőtök esetében keletkezett nagyobb önértékelési zavar? Közös jövőképetek/életcélotok biztosan létezik - vagy csak hitegetitek egymást?

2020. aug. 25. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%
Minek ütnéd meg? A drága párod csalt meg, vele kellene lerendezned; felnőtt ember, már az első szavai is 2 éves kor körül az lehetett, hogy nem, akkor most sem lehet nehézsége gyakorolni. Biztos lehetsz benne, hogy nem erőszakolták meg, ő fogadott hűséget, és nem tartotta be!
2020. aug. 25. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
43%

Üsd!

Aztán ha az enyém jön monoklival haza eltördelem a végtagjait 😁 Bár ott nem közvetlen kolléganő volt a pitsa,de igen erős pöcökviszketése van,minden pasira mászik. Remélem nem a te párod 😁😁

2020. aug. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
74%
Hiába ütöd meg,mert a drága párod is benne volt, üsd meg őt... Senki nem tartott pisztolyt a fejéhez hogy kavarjon félre 🤷‍♀️
2020. aug. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
87%

Semmiképpen ne üsd meg.


1. Valóban, elveszítheted a munkahelyed

2. a párod is benne volt sajnos, nem értem ilyenkor miért csak a harmadik fél a hibás

3. Annyit nem ér meg az a harmadik, hogy leköpd, nem hogy hozzányuljál, biztos nagyon nehéz, de próbálj meg higgadtan gondolkodni, az élet úgy is igazolni fog, és leszel te meg olyan helyzetben, ahol erőszak nélkül vissza tudsz vágni neki(k), csak türelem.

4. Bazári majmot csinálnál magadból, ha ez kiderülne, erre még senkinek sincs szüksége, még te jönnél ki rosszul belőle.

5. Sok erőt a továbblépéshez, remélem sikerül minél hamarabb!

2020. aug. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
60%
Érveket? Ha sértett hülyegyerek vagy mind1 ki mit mond. Lennél bölcs azt lépnél tovább.
2020. aug. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
26%

Oké, hogy a nő hibája is, de azért nehogy már felmentsük a másik felet!

Egy olyan nőre mozdult rá, akinek tudta, hogy van párja, ráadásul a kollégája mindkettő! Hát én kiütném, mint a szart!

2020. aug. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!