Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fajulhat el odáig egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fajulhat el odáig egy kapcsolat, hogy a férfi megüsse a nőt?

Figyelt kérdés

Tudom sokan utálják Curtist, de pont egy róla megjelent cikk kapcsán jutott ez az eszembe.

Nagyon szerettem Curtisnek azt a dalát, amit a menyasszonyának írt. A videót már törölték, azóta az eset óta, hogy Curtis ököllel ütött több alkalommal a barátnője arcába, de a dalszöveget még megtaláltam:


[link]


Azok után, hogy valaki egy ilyen szép dalt ír a szerelmének, hogyan ütheti meg ököllel?

De tőlük függetlenül se értettem sose, hogy nagy szerelmek után hogyan juthat el odáig egy kapcsolt, hogy erőszak legyen a vége.


2014. aug. 10. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Ha felborítja a kólát és kimegy belőle a szénsav akkor elfajulhat a dolog.
2014. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom őszintén szólva.

Az exemet úgy éreztem meg tudnám fojtani még sem ütöttem meg. Ami azt illeti életemben nem ütöttem meg nőt :/

Pedig hidd el volt olyan amelyik nagyon megérdemelte volna.

2014. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%

Életem során sok olyan nővel, lánnyal találkoztam mind tömegközlekedésen, munkahelyen, iskolában, ahol bizony adtak rá okot hogy mondjuk pofon üssem őket, vagy rendesen megverni hogy a széknek neki esve hanyatt feküdjön a padlón.

Én nem fogadom el kifogásnak hogy valakit nem bánthat férfi, mert az elszenvedő nő.

Aki rászolgált, tett érte, az viselje türelemmel a következményeket.

22F

2014. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mi lehet pl. kiváltó ok? Megcsalás, hisztizés, "visszapofázás"?

Nem lenne könnyebb ilyenkor otthagyni a fenébe? Ha megcsal, akkor szakítani vele, a verés helyett? Vagy ha a nő akar szakítani, akkor hagyni, had menjen, nem pedig agyonverni? Mert sajnos mostanság, ez is egyre többször előfordul.

2014. aug. 10. 21:40
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell hozzá kapcsolat, hogy idáig fajuljon a dolog. Ha a csaj ütne először akkor nálam is alapvető dolog lenne, hogy onnantól mindent szabad. Attól hogy valaki nő, még nem fognám vissza magam, ha ő kezdeményez és azt hiszi, hogy csak azért nem fogok visszaütni mert nő. Viszont megcsalás és hasonló dolgok miatt nem ütnék, mert nincs értelme, mert nem ér annyit.
2014. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha a nő provokál s kib**zik a férfivel megérdemli, de akkor sem kell nagyon fejbe verni épp csak lássa kivel van dolga. Ha egy kapcsolat idáig fajul ak jobb ha véget vet neki a pár, de nem katasztrófa, egy kapcsolat nem csak arról szól h mindig happy a pár, vannak nehéz részek is s egy kis marakodás miatt nem kell rögtön szakìtani. Persze ez sokmibdentől függ, de még a leg egészségesebb kapcsolatba is előfordul, nem világvége. Persze van limitje, ha túl gyakran fordul elő szakìtás/vállás ha ritkán valamu komoly veszekedéstéma adtán ak nem kell elmenekülni, az a leg könnyebb. Fontos h egy pár tudjon leülni s megbeszélni a dolgpkat, ha ez nem megy, akkor már az elején, a verekedést el kell kerülni, azáltal h szakìtsz akkor is ha fáj. Veszekedésnél is - ami a leg egészségesebb kapcsolatban is előfordul, hiszen emberek vagyunk, - meg kell mind2 félnek őriznie a nyugalmát s minden érzelmet meg racionalizálást félretéve, obiektìven, őszintén, tények alapján kell h tudjon beszélni egy pár, ahol nincs megfelelő komunikáció mind2 vagy akár az egyik fél részéről, valamit megjátszik vagy hazudik, az a kapxsolat azonnal halálraìtéltetik.


Lényeg hogy nem kell a férfinek megüsse a nőt, csak ha az támad kell védekezzen, ami normális. A nő pedig sem fizikailag, sem verbálusan ne provokálja a férfit. A dühel folytatott veszekedés csak további dühöt szül, ìgy a kapcsolat csak romlik. A veszekedés lehet a kapcsolat épìtőeleme is, része, csak megfelelő módon kell kezelni a kobfliktust.

24/f barátnőm 5 éve 19/l

És volt az első évben h védekezésből szájbacsaptam, utánna sìrt, lenyugodott, bocsánatot kértem s elkezdtünk nyugodtan beszélgetni s mind2en beláttuk, hol hibáztunk, rájött, hogy azért játszmázott velem mert az apjával gyerekora óta s velem is úgy akart bánni mint vele. Gyakran az a megoldás ha félretesszük az érzelmeket és azokról beszélünk, elismerjük hibáink és érzéseinket elfogadjuk s őszintén beszélünk egymásnak róluj, illetve a konfliktusról obiektìven beszélünk.

2014. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az a fajta megütés, ami mondjuk egy pofon, hogy egy hisztérikát lecsillapítson, még belefér, olyan, mint a nevelő célzatú atyai pofon. De ha valaki szó szerint összeveri a barátnőjét az egy állat, aki megérdemli, hogy kihívják rá a zsarukat. Szerintem odáig nem fajulhat, hogy komoly összeverés legyen belőle, akkor vagy meg kell szakítani a kapcsolatot, de mindenképp külső segítség kell. 24/F
2014. aug. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amelyik férfi megüt egy nőt, az nem érdemli meg,hogy férfinak nevezzék őt.
2014. aug. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8, te szent csodálatos bölcs, kérlek bocsáss meg nekünk, amiért azt mertük feltételezni, hogy létezhet valamiféle egyenjogúság, ahol a férfi és a nő létezhet oly' módon, hogy se a férfi ne bántalmazza a nőt, és a nő se bántalmazza a férfit, mert onnantól kezdve mind a 2-nek megengedett az önvédelem...


Gondolom a te felfogásod szerint egy olyan nő aki pofozza a pasiját, mert tudja hogy a pasi soha nem fog visszaütni, mert az milyen dolog már... az teljesen elfogadott, és milyen helyes, hogy a nő képes megvédeni magát a beképzelt köcsög férfiakkal szemben.

2014. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudok jobbat is: Amelyik nő megüt egy férfit, az nem érdemli meg,hogy nőnek nevezzék őt.
2014. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!