Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire gerinctelen jóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gerinctelen jóban lenni valakivel, aki rendszeresen csalja a párját évek óta?

Figyelt kérdés
De úgy, hogy az utcán is mutatkoznak.
2020. aug. 20. 10:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy érdekes kérdés. Nekem most olyan valakivel lett viszonyom akit pont azért ítéltem el hónapokig emberileg mert látom hogy fűvel fával csalja a partnerét. És kiderült hogy ezek szerint én sem vagyok jobb. Talán nem kellene ennyire nagy jelentőséget tulajdonítani a szexuális magatartásnak egy ember jelleménél. Legalábbis én szerintem értékes ember vagyok, mások szerint elég kitartó is...most viszont hibáztam
2020. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Amit te tettel az gyarló. De fűvel fával csalni felelőtlen és általában valaki sérül.
2020. szept. 12. 13:24
 13/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell összegyúrni a sokféle emberi igényt, mert ezek nem mindig passzolnak egymáshoz. Ez a házasság vagy hozzá hasonló párkapcsolat nagy belső ellentmondás. A szexuális igények rendkívül eltérőek és a szükségletek nem megfelelő kielégítése feszültséget okoz. Legfeljebb azon lehet elmélázni, hogy a gyerekek szempontjából jobb-e a válás, mint a (rendszeres vagy alkalmi) megcsalás. Nem olyan megvetendő az egyes társadalmakban elfogadott poligámia, mert ott talán bizonyos fokú bölcsesség jeleit lehet felfedezni (szociálbiológiai értelemben).
2020. szept. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én már túl vagyok az ítélkezős korszakomon, amióta beleszerettem egy nős férfibe.

Ha jóban vagy valakivel és közben nyilván a párját is ismered, elég furcsa szituációk adódhatnak, amikor úgy érezheted, erkölcstelen vagy, ha nem világosítod fel a párját. De én a helyedben nem avatkoznék bele.

A férfi, akit szeretek, tényleg nagyon jó apa. Pedig csalta már meg a feleségét. És jó férj is, hidd el.


Attól viszont nekem is forog a gyomrom, amikor valaki álszent.

Nekem pl. olyan ismerősöm tartott prédikációt a hűség fontosságáról, aki orrba-szájba csalta a férjét és állandóan flörtölt és hülyítette a pasikat, hogy a nulla kis önbizalmát tuningolja. De amikor megkapta azt a kant, akire mindig is vágyott, olyan ketrecbe zárta, épp csak erényövet nem rakott rá. Én nem ítélem el, mert a férje tényleg nem volt igazán partner, se szexuálisan, se társként. Már ott durva a sztori, amikor az elsőszülött lányukra azt mondta, hogy mit nézzen rajta, nem fiú.

Csak azt nem értem, hogy ő, aki simán, pár évvel ezelőtt is rámászott egy pasira, aki panaszkodott egy kicsit neki a rossz házasságára, hogy milyen alapon ítéli el azt, ha én nem vagyok boldog a saját házasságomban és megoldást keresek erre???

2020. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ítélkezők a leg undorítobbak mert ha hasonló szitu akad(nem pont ugyanaz hasonló) ugyanúgy félrek.nának csak még sokkal gonoszabb módon.

Nincs kivétel! Csak más-más szituáció .

2020. dec. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ....De én sem szívesen lennék jóban olyannal.
2020. dec. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!