Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogos feltétel-e, hogy hadd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos feltétel-e, hogy hadd maradjon jóban az exeivel?

Figyelt kérdés

Régebben szakítottunk egyszer a menyasszonyommal. Amikor egy héttel később kibékültünk, én feltétel nélkül vissza akartam őt kapni. Ő kettő feltételt szabott:

"Újra veled leszek, de csak akkor, ha kapcsolatban maradhatok két exemmel barátság céljából."


Belementem, és azóta újra együtt vagyunk.

Később elköltöztünk onnan. Emiatt nem is tudott velük kapcsolatban maradni, és nem derült ki, hogy mi lett volna abból a feltételből, hogy mit akart tőlük.

Egy évre rá viszont annyi kiderült, hogy azon a héten, amikor nem voltunk együtt, lefeküdt az egyikükkel. Ő kérte rá a pasit, és nem fordítva.

A menyasszonyom a másik expasinak pedig (akiről a feltétel szólt) rendszeresen szerelmet vallott e-mailben, amikor annak nem volt otthon a párja.

Azóta már a menyasszonyom sem tagadja, hogy mindkét exével megcsalt: az egyikkel fizikailag, a másikkal érzelmileg.

Ennek ellenére a mai napig azt állítja, hogy amikor feltételt szabott, akkor "annak nem ez volt az oka. Nem a szex, hanem csak barátoknak akartam őket megtartani, hogy ne veszítsem el őket."


Szerintetek ez mennyire logikus/reális kérés? Annak fényében, hogy az egyikkel le is feküdt, a másiknak rendszeresen szerelmet vallott a hátam mögött?

Valóban barátoknak akarta őket megtartani?

Szerintetek igazat mond a párom?

Ha nem, akkor kinek hazudik azóta erről a két emberről?

Magának vagy nekem?

Létezik, hogy azok után csak barátnak akarta megtartani azt a két fickót?



2020. máj. 8. 14:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

"Egy évre rá viszont annyi kiderült, hogy azon a héten, amikor nem voltunk együtt, lefeküdt az egyikükkel."


Ezen az oldalon mindig le vagyok pontozva a rákba, ha azt mondom, hogy szóba nem állok olyannal, aki összeköttetésben, főleg haverságban marad az exeivel, kúrópajtijaival. Aztán közben minden ilyen történetnek kb ez a vége... Az ex okkal ex, aki annyira bratyizni akar pont vele, az nem őszinte. És nem hűséges. Ha fontos volt a másik azért nem bratyizgattok, mert fájdalmat okozott a szakítás és úgy lehet lezárni, hogy nincs kontakt, ha meg nem volt fontos, akkor azért nem találkoztok, mert minek...

2020. máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

#1-es válaszolónak:

Én most felpontoztalak. Szerintem teljesen igazad van, és már én is bánom, hogy olyan naiv voltam. Köszönöm a véleményedet.

2020. máj. 8. 14:42
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Lehet barátságot ápolni exekkel, ha ez elég távoli. Az érzelmi megcsalás viszont nagyon súlyos.
2020. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az év palimadara címre simán pályázhatsz.
2020. máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy mond igazat a párod. Jézusom és te ezt eltűröd, hogy komplett hülyének vagy nézve?

Legközelebb összevesztek, kinek a farkára ül rá??? Képtelenség bízni ezentúl. Ha van eszed ezt az eljegyzést lefújod szépen.


31N

2020. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
És most mi a helyzet?Te amúgy miért nem vagy neki elèg?
2020. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#6-os válaszolónak:

Most az a helyzet, hogy azt állítja, hogy már nem csinálna olyat. Megszakította a kapcsolatot az exeivel az én kérésemre.

Jelenleg azt állítja, hogy most már belátja, hogy hűtlenség az ilyesmi. Ezzel nincs is gondom.

Viszont azt is állítja, hogy amikor eredetileg arra kért, hogy tűrjem el, hogy kapcsolatban marad velük (pedig már akkor is tudta, hogy viszonya van velük), akkor ő eredetileg őszintén csak barátságban akart maradni velük.

Nem ismeri be, hogy az eredeti feltétel is hazugság volt, és hogy ő tudatosan hazudott nekem.

Ez az én bajom!

- Az, hogy most azt állítja: hűséges.

- Viszont azt is állítja, hogy már az az egyezség is fair volt. Nem voltak hátsó szándékai. Már akkor is hűséges akart lenni, mert ő csak két barátot akart megtartani.


Tehát azt belátja, hogy előtte nem volt hűséges, de azt nem, hogy az egyezség is arra irányult, hogy folytathassa a hűtlenkedést. Szerinte nem akart ő rosszat azzal, csak barátkozni velük.

2020. máj. 8. 16:58
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy akarta őket csak baráti célból tartani. Szeretőnek akarta őket. Én ezért nem állnék szóba olyannal, aki tartja, vagy tartani akarja a kapcsolatot az exeivel. Nincs barátság két ex között. Mindenki aki mást mond hazudik. Az ex azért ex mert lezártál vele egy kapcsolatot. És nem nyitunk vele újat "barátság" címkével. Ilyen nincs. Jól átvert téged a kis ribizli.
2020. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy miért azon vekengsz, hogy vajon mit gondolt, amikor erre-arra megkért ahelyett, hogy kivágnád, mint macskát sz..ni.

Ezek külön-külön is abszolút "válóokok", de együtt meg pláne. Ezzel kb. azt üzened a csajnak, hogy veled bármit megtehet. A csaj pedig ezzel azt üzeni, hogy xarba sem néz téged (és férfinak sem tart, akármit is hazudjon).

Te vagy neki a nagybetűs SZAMÁR, aki addig jó, amíg nincs ló. Hidd el, hogy később majd elkezd melletted kalandozni és randizgatni, aztán ha látja, hogy az egyik pajtinál biztos a helye, akkor gondolkodás nélkül dobni fog. És te ezzel a nővel akarod összekötni az életed... Nem semmi!

32F

2020. máj. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Atdobott a palankon eleg durvan Ne vedd el!!!
2020. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!