Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire gerinctelen jóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gerinctelen jóban lenni valakivel, aki rendszeresen csalja a párját évek óta?

Figyelt kérdés
De úgy, hogy az utcán is mutatkoznak.
2020. aug. 20. 10:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Semennyire. Nem az ő dolga. Nem látunk bele masok magánéletébe.
2020. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Mennyire jóban? Köszönni, pár szót váltani igen, mert mint embert megtisztelnem, de komolyabb haversag/baratsag már nem férne bele nekem.
2020. aug. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Az exemnél a felesége akart "jóban" lenni velem-most már tudom mi volt a célja, de akkoriban elég naív voltam, és nem gondoltam volna hogy ennyire romlott.
2020. aug. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
3+ Ha fordított a dolog akkor az is egy gerinctelen dolog.
2020. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mert bírom emberileg, de néha felfordul a gyomrom, amiket mûvel...
2020. aug. 20. 10:50
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Én képtelen vagyok olyan emberekkel barátkozni, akik így viselkednek. Lehet száz jó tulajdonsága, ha közben egy gyáva, gerinctelen féreg akkor nem kérek se a társaságából, se a barátságából és pláne nem fogok ehhez asszisztálni.

Téged is minősít, hogy kivel állsz szóba.

2020. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Nekem az egyik barátomról kiderült, hogy régóta csalja a párját. Onnantól én már nem tudtam rá ugyanúgy nézi, meg elbeszélgetni se vele bármiről. Kicsit tartom a távolságot. Főleg azért nem, mert még nekem is előadta a legnagyobb családapát, meg prédikált róla, hogy milyen gusztustalan a megcsalás. És közben kiderült, hogy ő hónapok óta ugyanezt csinálja.

És igaz, hogy nem látunk bele a "dolgokba", de az ember jelleméről sok mindent elárul a hosszú ideje tartó tudatos hazudozás, a másik átverése, és a háta mögötti megalázása. Mert közbe meg a közösségi oldalakon továbbra is pakolja ki a boldog családi képeket vigyorgó fejjel.

2020. aug. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%
Nekem papám csalta a mamámat amikor olyan 40 körül volt, aztán mégis házasok most 62 éve. Most 86 és 81 évesek. Jól megvannak, köszönik szépen.
2020. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
#8. Most hányjak vagy virágot vigyek nekik. Nem tudom ... Mamádnak virág, öregapádak seggberúgás hányással kb. De namád már kasztrálta az öreget, szóval erre nincs stükség.
2020. aug. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

9.

Nem derültek ki a megcsalások. Papám rendőr volt nagyon össze-visszás munkabeosztással, mamám pedig háziasszony aki mellette bankban dolgozott. Papa nem is naponta csalta, hanem ritkábban, havi párszor.


Papám csak nekem mondta el, hogy 40 éves kora körül voltak sokáig barátnői, de ezt is olyan 70+ évesen mesélte már.


De nagyon törődik mamával. Érzi hogy ő fog meghalni előbb, ezért szervezi mindig, hogy mi legyen mamával a halála után, ki gondoskodjon róla, mert hogy ez szerinte az ő (férfi) dolga, stb-stb. Látod ezt nem szeretem, amikor csak feketében vagy fehérben képesek az emberek látni a dolgokat. Miközben szinte minden szürke igazából. Te vagy én sem vagyunk csak jó, vagy csak rossz emberek teljesen, ugyanígy papám sem az.

2020. szept. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!