Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem érdekli,hogy hűséges vagyok?L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdekli,hogy hűséges vagyok?L

Figyelt kérdés

A barátom akit amúgy nagyon szeretek és vele maradnék szívesen sajnos nem érzem,hogy viszont nagyon szeretne..Olyan hülyeségeket mond nekem,hogy azt csinálok amit akarok,biztos van több pasi is akikkel szórakozok. És hangoztatja,hogy férfiként megnézheti a nőket,a szép melleket és minden férfi így is tesz és tenne.

Sok vitánk volt ezekből és nem tudom hova tenni az egész dolgot.Amúgy minden más teljesen oké köztünk,minden jól működik csak ilyen dolgokban van zavar.

Az ilyen kijelentései miatt érzem azt,hogy így nm lehet benne bízni és nem is tudom mit vár,meg szinte semmibe vesz engem ezzel,hogy így beszél,hogy vannak mások is ,amúgy nm mindig mondja ezt ,elég ritkán,de amikor mondja sértő. És annyira sért a dolog meg az,hogy képtelenség benne így bizni ,hogy a lelkemet az nuygtatná meg,ha megcsalnám és nem vennám őt olyan komolyan. Szerintetek mi a megoldás,ha elveszíteni amúgy nem akarom,de így vislekedik iylenekt mond mintha félválról venné,hogy hűséges vagyok-e hozzá,mintha nem is várná el. Annyire idegesítő,hogy legszívesebben megtenném..


2020. aug. 17. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Egyik férfiben sem lehet bízni. Mind hazudozik összevissza, hűségre képtelenek.
2020. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy te is annyira fontos vagy neki, amennyire ő fontos neked?
2020. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1, ezt miért jelented így ki? Az igaz,hogy a férfi ismerőseim akik olyan jó barátaim voltak,hogy bevallották mind azok voltak,hűtlenek. Akit annyira ismerek,azokról nem tudok nyiltakozni.


Erre az lenne a megoldás,ha engem sem érdekelne és úgy viselkednék mint egy telejsen szabad ember?


2, sajnos ezt nem tudhatom! Nehéz kérdés,hogy ő mennyire szeret engem,az biztos,hogy akarna vagy akarja,de azt nm tudom,hogy érzései milyen mélyek.

2020. aug. 17. 10:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb férfi megnézi a nőket. Aztán egyik felük letagadja, a másik meg nem. Ezzel önmagában nem tudsz mit kezdeni, és nem is nagyon kell. Más kérdés, hogy van, aki ezt diszkréten teszi, anélkül, hogy direktben megbántaná vele a barátnőjét, a másik meg pofátlanul, esetleg a saját párját is hasonlítgatva a többi nőhöz, mintha csak húspiacon lenne.

Hogy a megnézésen túl melyik mit tesz meg még, az már gerincfüggő. Vannak kifejezetten hűséges, normális férfiak, meg vannak megbízhatatlan tuskók is, ebben nem lehet általánosítani. Én azt tapasztaltam, hogy akinek nagy a szája, és szinte "küldi" a barátnőjét is ismerkedni, meg ő maga is ragaszkodik a kis személyes szabadságához, az esik a leginkább kétségbe, amikor a barátnő valóban élni kezd a lehetőséggel. Nőként azért ismerkedni még mindig sokkal könnyebb, a nyitott kapcsolatot rendszerint a férfiak kezdeményezik, de MINDIG ők szívják meg a végén. :)


Jelen helyzetben én mennék barátnőzni a helyedben, kérdező. Mennék szórakozni, csajos bulikba, és direkt nem vinném a kedves páromat. Ettől még nem kell neked bepasizni, nem is az a cél. A cél az, hogy életed párja egye egy kicsit a kefét, és felfogja, hogy nem körülötte forog az univerzum.

2020. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4, sajnos már nincsenek bulizós barátnőim,legtöbben már házasodtak,gyerek project..

Persze le tudok akasztani fiú haverokat akik szívesen eljönnének velem valahova.

Lányok annyira nem,mert mindegyik aki kapcsolatban van kb hónapokig szervezi,hogy ráérjen 1 órára...

Most kezdtem új hobbik után nézni,pl elekzdek táncolni plusz zenélni.

2020. aug. 17. 10:59
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

Ez a férfi téged csak használ, de sem nem tisztel, se nem becsül, hanem csak egy használati tárgya vagy, amíg nincs jobb.

Ha lenne egy csepp tartásod-de nincs-már rég elköszöntél volna tőle.


Azért pénzért ennyire nem kéne meghunyászkodnod.

2020. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

8+


Pont úgy, mint a 6-os, 7-es.


Ennél a szintnél kicsit feljebb kéne menned, mert ez így nagyon gáz, hogy ennyire alul értékeled magad, és így használjanak.

2020. aug. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

8, milyen pénzért? én keresek többet... és családi oldalról is én állok sokkal jobban,úgyhogy nem pénz...

Nem alázgat ,mint írtam minden máshol oké. Családok,barátok,események mindenhova visz,tisztelettel beszél rólam stb.

Ez a téma ahol gáz a hozzáállása csak azt nem tuodm eldönteni,hogy ez csak nagyzolás vagy mi? Ő is azt mondta,hogy ő csak bevallja azt amit más férfiak nem. De lehet én vagyok a vak és megaláz?? Nem tudom,nincs előttem jó párkapcsolati példa sajnos. Csak elképzeléseim vannak róla.

De valóban nekem megalázó ez a stílus néha tőle és emiatt annyira idegesítő ,hogy néha azon kapom magam,mint ma ,hogy akkor inkább nem tisztelem tovább..

2020. aug. 17. 12:25
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy zavar a viselkedése. Ha szeret, tisztel, akkor felfogja, és nem mond ilyeneket. Ha folytatja, akkor vagy nem szeret, vagy az érzelmi intelligenciája a béka segge alatt van, vagy képtelen változtatni a rossz szokásain, amik eléggé baljós jelek.
2020. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!