Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal ez alapján az üzenet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal ez alapján az üzenet alapján?

Figyelt kérdés

Párom: P (f)

Másvalaki: M (n)


P: Holnap is megvársz a szekunál? :)

M: Igen, de siess, én nem akarok késni :D

P: 48? :)

M: 45! :D Nem 2 perc lesétálni :P

P: ok :)

Holnap PS leszek, úgyhogy talizhatunk a 520-asnál megint :)

M: Jó :D P4?

P: Majd ahova beosztanak. :) De P1 túl forgalmas, ha ott leszek, felmegyünk. :)

M: Jó :D És fújj magadra holnap sokat! :D

P: ok, meglesz XD


2020. aug. 16. 05:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
98%

Nekem az a gyanús, hogy túl forgalmas, akkor felmennek.

Ne úgy legyen, de én gyanakodnék.

2020. aug. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
89%
Egyértelmű, nem kérdés.
2020. aug. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
90%
Ennyiből nekem sem egyértelmű, viszont egyetértek az elsővel, ha már kutakodnod kell, akkor a kapcsolatnak annyi. Nem azért, mert a kutakodás súlyosabb lenne, mint a megcsalás, hanem mert már a bizalmad megrendült a párodban. Így most oké, erről a beszélgetésről mondjuk megbizonyosodsz, hogy nem megcsalás bizonyítéka, egy hét múlva viszont jön megint valami, amitől gyanakodni kezdesz, és így tovább, sose lesz vége, aztán csak te fogsz beleőrülni.
2020. aug. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
89%
A "..túl forgalmas.." mondatnál egyértelmű sajnos.
2020. aug. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
93%

Valószínű. Máskülönben, nehogy már az legyen a bűnös, akinek kételyei vannak és bizonyságot szeretne bármi áron. Szerintem akik az miatt ekéznek, hogy kutakodsz, maguk is megcsalók. A kutakodás nem egy hobbi, mielőtt valaki elkezdi, felmerül benne a gyanú a párjával szemben. A félrelépőt szembesíteni kell a bizonyítékokkal aztán elbúcsuzni tőle. Bevallani nem szokták. Az én exem is tagadott mindent az utolsó pillanatig, persze akkor már időrendben katalogizálva voltak a bizonyítékok, ami akkor még lett neki mutatva. Arra már nem tudott mit hazudni. Tehát amíg nincs bizonyíték addig csak vádaskodás meg találgatás, még ha 1000%-ig biztos vagy benne hogy félrelép akkor is. Bizonyítékot szerezni, mindent menteni és ha félrelépett kirugni.

Amúgy az ilyen hűtlen típusok szeretnek azzal jönni, hogy oda a bizalom ha kutakodsz. Ennek pusztán annyi a lényege, hogy ők ne bukjanak le, azért mondják ezt, hogy lelkiismereti problémát okozzanak, hogy ne csináld ezt és ők biztonságban járhassanak mellékutakon. Amúgy meg ha normális a kapcsolat senki nem kutakodik, jó esetben.

2020. aug. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
60%
Ezek nekunk nem mondanak sokat, mit dolgozik mik ezek a helymegnevezesek? Erdekes azert
2020. aug. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egyértelmű, hogy megcsalás van a dologban.
2020. aug. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
90%

Én a helyedben azért megkérdezném,hogy hova osztották be,és mivel telt a munka.És mennyire volt fárasztó.

Mi a párod?Mit dolgozik?Mert úgy tűnik változó helyen,és a találka munkaidőben van.

Ami pedig az üzenetek olvasását illeti,azt ajánlom,hogy hagyd abba.Tisztázd le minél előbb a dolgokat,mert csak örlődni fogsz,és az is tény,hogy rosszul fogod érezni amiatt is magad,mert beleolvasol a leveleibe.

Holott közben meg az érdekessége az,hogy valószínű,hogy megcsal,legalábbis arra utaló jelek ezek.

2020. aug. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
68%

Nem bűn, hogy elolvastad, megcsalás sokkal rosszabb.

Nekünk a párommal szabad bejárás van a telefonba. És miért? Mert nincs mit titkolni.

Itt az emberek felének még normális kapcsolata se volt,azért írnak ilyen butaságokat ( mehet a lepontozas)

Egyébként, nekem kicsit gyanús ez a szöveg, én aggódnék, járj utána.

2020. aug. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó!

Egy kicsit tisztázzuk ezt a "telefonba járást."

Az,hogy szabad,még nem jelenti,hogy teszed is.

Nállunk sincs semmi titkolni való,még telefonzáram sincs,és többször volt,hogy ő veszi fel,ha éppen pldául a tetőn voltam,wc n,vagy nem tudtam felvenni.Viszont nem állunk neki "bejárogatni","böngészgetni" egymás telefonját.Sem ő,sem én.

Pontosan a bizalom miatt,melyre egyikünk sem adott okot,hogy ne lenne meg közöttünk.

2020. aug. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!