Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha kapnátok egy üzenet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapnátok egy üzenet, amelyben elküldenek egy beszélgetést, amiből kiderül, hogy a barátotok megcsal elhinnétek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 26. 11:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%

Nem!

Csak akkor hiszek el ilyeneket ha én magam látom, érzékelem, megbizonyosodom róla!

Legfeljebb kicsit jobban figyelj a jelekre, a párodra.

2019. okt. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem hinném el rögtön, de elgondolkodtatna. Nem tudhatom első ránézésre, hogy valami rosszindulatú személy akarja-e ezzel tönkretenni a kapcsolatunkat.


Egyrészt figyelembe venném, hogy nem-e félreérthető az üzenet tartalma. Másrészt ha tényleg lenne okom gyanakodni, akkor végső esetben csak akkor hinném el, ha a barátom telefonjában is megvan a beszélgetés. Máskülönben lehet ezt fake-elni is.


Harmadrészt meg az ember ismeri a saját kapcsolatát és valamennyire csak megérzi, hogy vannak-e benne problémák vagy sem, nem egy idegen szavára ad, feltudja mérni az üzenet valóság tartalmát.

2019. okt. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
Elsőre talán nem, de biztosan elgondolkodnék. Megmutatnám a páromnak, hogy ő mit szól hozzá. A reakciójából elég sokat meg lehetne tudni- ha nagyon ideges lesz, felháborodik, utána meg különösen viselkedik, akkor igen, elhinném. Ha meglepődne, furcsán nézne, nem értené, és egyébként meg teljesen természetesen viselkedne, akkor nem hinnék neki. Azért a későbbiekben nyitott szemmel járnék, hátha csak jó színész, de egyébként nem egy ilyen üzenet lenne az, ami elsősorban meggyőzne a hűtlenségről.
2019. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Hang vagy FBchat? Előbbit elhinném. Az utóbbinál attól függ, ki küldi. Hallottam nemrég olyat, ahol a csaj lefeküdt a férje testvérével, ott a családnak FB chat screenshotja bizonyították a dolgot, az nyilván nem hamisítvány.
2019. okt. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Teljesen látszik a dátum, a barátom fényképe.. Kb egy évvel ezelőtt volt már egy hasonló, akkor hittem neki, és bevallom nem foglalkoztam vele. Most jobban utána jártam, elkezdtem beszélgetni a lánnyal, több screenshot-ot is küldött, amiből az jött le, hogy nem ő az első, akinél próbálkozik
2019. okt. 26. 11:44
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Ha ott van feketén fehéren a barátod és a lány beszélgetése, amiből csak az szűrődik le hogy ezek kavarnak, akkor igen elhinném. Ami ott van az ott van.

Maximum szerelemből, szeretetből nem akarja látni az ember ami az orra előtt van. Tehát ha kaptál egy olyan beszélgetést ami screenshotolva van, akkor látod te is hogy nem kamu. Ezt meg már ne nézd el.

2019. okt. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6 Igen, feketén fehéren ott van, ahogy írja a barátom, hogy nem fog kiderülni, és hogy ez már rutin számára, meg hogy egy jó szex sose rossz..
2019. okt. 26. 11:53
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

6 voltam.

Akkor ez teljesen egyértelmű. Sajnálom.:(

Szerintem dobd ezt a pasit, és légy boldog olyannal aki meg is érdemel téged. És ez akkor is érvényes ha a lány nem ment bele, csak elküldte mondjuk figyelmeztetésből, hogy a párod ilyeneket csinál a hátad mögött. Többször meg fogja tenni.

2019. okt. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Azt hittem, hogy screenshot-ot is lehet hamisítani. Számomra akkor lenne egyértelmű, ha a lány telefonjában látnám a fb beszélgetésben, vagy a barátom telefonjában.
2019. okt. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

Persze, hogy lehet.


Pl a gugli első találata:

[link]

2019. okt. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!