Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal ez alapján az üzenet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal ez alapján az üzenet alapján?

Figyelt kérdés

Párom: P (f)

Másvalaki: M (n)


P: Holnap is megvársz a szekunál? :)

M: Igen, de siess, én nem akarok késni :D

P: 48? :)

M: 45! :D Nem 2 perc lesétálni :P

P: ok :)

Holnap PS leszek, úgyhogy talizhatunk a 520-asnál megint :)

M: Jó :D P4?

P: Majd ahova beosztanak. :) De P1 túl forgalmas, ha ott leszek, felmegyünk. :)

M: Jó :D És fújj magadra holnap sokat! :D

P: ok, meglesz XD


2020. aug. 16. 05:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
12%
Ezek alapján annyit lehet elmondani, hogy kutakodsz a privát levelezésében, ami azt jelenti, nem bízol benne, így pedig nem érdemes a kapcsolatot fenntartani.
2020. aug. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
A megcsalás rosszabb, nint az ellenőrzés. Sokkal rosszabb.
2020. aug. 16. 06:06
 3/26 A kérdező kommentje:
Ha nem csalt meg, és csak annyi a gond, hogy kutakodok, akkor nem kell szakítani.
2020. aug. 16. 06:07
 4/26 anonim válasza:
59%

Ez így bármi lehet.

Munkatársi belső poén. Vagy akár flört is, de valószínűleg ártatlan fajta.

De ebből így mi nem sokat fogunk érteni, én legalábbis, mert konteksztus függő.

De ez nekem így bármi lehet.

(ahj mindenki azzal jön, hogy jaj mennyire genyóság olvasni más üzenetét, aztán mindenki csinálja, mindenki kiváncsi :D )


Szerintem ebből nem sokat fogsz megtudni. Ha megcsal idővel hibát fog véteni. Ha nem akkor meg csak felesleges feszkó.

Kérdezgetheted, a munkahelyi dolgairól, teljesen ártalanul, aztán majd szép lassan látni fogod. De ezt mi itt nem fogjuk tudni neked helyetted eldönteni...

2020. aug. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
8%

Az hogy kémkedsz utána pont olyan nagy bűn, mint a megcsalás. Ne csináld ezt! Ha ez kiderül, akkor a megcsalástól függetlenül is vége a kapcsolatodnak.


Most szakíts vele. Ez már csak durvulni fog miattad (is)!

2020. aug. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%

Ez egy titkos randi része is lehet, hogy, majd "felmennek" és legutoljára valószínű büdös volt a párod és mondja neki a nő, hogy most többet fújjon magára :D


Amúgy ez nagyon több értelmű ezt mi nem tudhatjuk ezt neked kell tudni, hogy mik ezek az utalások. Ráfoghatja simán, hogy szakmai cucc, közben meg valójában randi is lehet simán.

2020. aug. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó, nem azért kell sokat fújni, mert a csaj büdös volt. A kérdező párja úgy értette, hogy a lány jobban teszi, ha sokat fúj magára a szúnyogriasztó spray-ből, hiszen meztelenül a vízparton szétcsipkedik szex közben.
2020. aug. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
Igen :(
2020. aug. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
3%
Remélem, megcsal. Megérdemled, gondolom nem először leskelődsz utána, és ez az, amire ráunt.
2020. aug. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
95%

Én meg azt gondolom, hogy a kérdező eleve azért kutakodik, mert gyanítja, hogy megcsalja a párja. Ez a beszélgetés meg elég gyanús.

Nem mindegy, mik a körülmények, de ha nincs 3 közös gyerek meg CSOK és 20 milla hitel, szerintem ideje egymásnak búcsút inteni a pároddal.

2020. aug. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!