Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen megcsalásos lebukásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen megcsalásos lebukásos sztorid van?

Figyelt kérdés

2020. aug. 12. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Megdugta a fél egyetemet még velem volt együtt. Aztán meglepődött mikor páran egyszerre üdvözöltük őt a barátai előtt, természetesen elszaladt a gyáva féreg.
2020. aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Sosem buktam még le. :)
2020. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Az én páromnak meg mind1 volt, csak lyuk legyen rajta és nő legyen.

Erős sejtésem mindig is volt, hogy megcsal. Aztán kiderült, hogy társkeresőzik is. Barátnőmnek, aki szintén fent volt azon az oldalon, /csak már nem használta, mert megismerkedett közben valakivel/ mondtam, hogy adja már meg a jelszavát, e-mail címét az oldalhoz és bejelöltem a párom, aki fél napon belül vissza is igazolt. Aztán nem is sok kellett, hogy a párom részletezze, hogy hogyan fektetné meg barátnőmet és még a farkáról is küldözgette a képet. Nyilván ez még nem számít megcsalásnak,de ezek alapján egyértelmű volt, hogy ezt mással is megcsinálhatta, aki mondjuk bele is mehetett a hancúrozásba.

2020. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Aztán kiderült, hogy kb. 10 nővel szexelhetett az oldalról, amíg együtt voltunk (1év) /3-as voltam/.
2020. aug. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!