Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik megbocsátották a megcsalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megbocsátották a megcsalásokat, mi történt idővel? Együtt maradtatok vagy szétmentetek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 11. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Aki egyszer megcsal,megcsal még egyszer! Én hülye voltam hogy adtam egy új esélyt. Mert kihasznált és dobott,miután ágyba vitt! Nem szabad naívnak lenni,megtanultam
2019. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem bocsátottam meg, inkább úgy mondanám, hogy lógtunk a levegőben, majd két hét múlva meguntam, hogy gyötör a dolog, és kidobtam.
2019. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megbocsátottam de rá 5 évre végül én elhagytam. Elmentünk egymás mellett. Ő azután nagyon sajnálta és sokat vezekelt de vhogy kiszerettem belőle, több dologban más irány érdekelt minket illetve fura barátság alakult ki a barátnőm és közötte. Vissza akart kapni sokáig de én elengedtem...

Azóta férjhez mentem és 13 éve hűségesek vunk egymáshoz és 2 gyermekünk is lett. Jól tettem, hogy szakítottam. A férjem egy nagyon becsületes, tisztalelkű ember.

2019. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen kiszerettem belőle. Annyira fájt, hogy elárult, hogy lassan-lassan megváltoztak az érzésem felé, pedig nagyon nagyon vezekelt, de már nem tudtam rá úgy nézni, mint előtte.
2019. nov. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*érzéseim
2019. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Akiket csak ismertem - és a megcsalást követően adtak maguknap egy még egy esélyt - mindig ugyanaz lett a vége. Van akinek pár hónap után, vanakinek két év után, de válás. Megtörik a bizalom, megváltozik minden! Elidegenedés jön a négyzeten. Nem kell húzni, az idő pénz, nem szabad pazarolni!!!
2019. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahol egyszer megtörtént, ott bármikor megtörténhet még egyszer. Szóval együtt lehet maradni, de akkor más alapokra kell helyezni a kapcsolatot. Ha ez nem megy, akkor meg szakítás.
2019. nov. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Pritamin001 válasza:
Sajnos adtam egy új esélyt magunknak. Nem élt vele. Véletlenül tudtam meg, hogy párhuzamosan fenntartotta a kapcsolatot, nem szakított vele ahogy ígérte. Beadtam a válókeresetet és lassan felépítettem magam újra, elölről. Boldogabb vagyok mint valaha.
2019. nov. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Elfelejteni sosem lehet. És utána már semmi nem lesz a régi. Az, hogy ha egyszer megtette, máskor is meg fogja, nem törvényszerű. Sok függ a körülményektől, okoktól. Akkor is megteheti valaki, ha előtte nem tette. Ez mindig benne van a pakliban, az élet alakít mindent. Csak a halál biztos. Mi újra kezdtük, de nem volt zökkenőmentes. Évek óta emészt minket a dolog, hol jobban, hol kevésbé. Most jó minden, de ki tudja, mit hoz az élet bármelyikünk részére? Ha nincsenek gyerekek, közös lakashitel stb, én inkább véget vetnék a kapcsolatnak.
2019. nov. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi egyutt maradtunk,ennek 9 eve,de nem a gyerekek miatt,mar felnottek voltak.

A szeretonek volt ket kicsi gyereke,ok leginkabb miattuk,de ok is egyutt vannak,sot egy 3. is szuletett nekik,ugy tudom.

2019. nov. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!