Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki hogy jutott tul egy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy jutott tul egy megcsalason, hogy epitette ujra a bizalmat?

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Èn nem épitgettem ujra bizalmat.

Együtt maradtam vele, csak mert nem volt jobb. Nincs lo jo a szamàr is alapon.kapcsolatfüggöség miatt is.

Probàltam magamon vàltoztatni hogy ne ö jelentse nekem az egész vilàgot, de ehhez kellett még hogy ne hirtelen legyen elvàgva a kapcsolat. Hanem szépen leépüljön. Mialatt en felépülök vagy hogyis mondjam. Remèlem èrthetö.


En nem is akartam ujra megbizni benne. Mièrt is kellene? Nem is èrtem.

2019. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert en ugy gondolom h ha nincs bizalom akkor nincs kapcsolat sem.egyutt lehet maradni bizalom nelkul is de az mar nem igazi kapcsolat
2019. dec. 30. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
*ne ö jelentse nekem az egész vilàgot ha màr ugye eleve én sem jelentem azt neki.
2019. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem bizalom nelkül nem igazi a kapcsolat, hanem eleve egy megcsalastol szamitva de màr azelött sem az. Csak epp megcsalassal tudod meg kivel is voltal. Hogy kigyot melengedtél a kebleden valojaban.
2019. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanaz van nálam is, mint az elsőnél.
2019. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Annak ott a vége.


Többé nem lenne bizalmam

2019. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a körülményektől függ. Hogyan, miért történt a megcsalás? Megbeszéltétek elejétől a végéig?


Ha mindketten akarjátok a kapcsolatot, akkor nem lehet gond, csak mindent át kell beszélnetek. Ki miben hibázott? Mert sokszor nem olyan egyszerű ez, hogy "a másik fél a hbás, mert ő kereste máshol a boldogságot". Egy párkapcsolat MINDIG két emberen áll, vagy bukik! Ha kell, változtassatok! Ehhez viszont teljes nyíltság, őszinteség szükséges mindkét fél részéről. Adott esetben kérjétek szakember segítségét!


Olvassatok utána, sok könyv, weboldal foglalkozik a témával és a párkapcsolat helyrehozásával.


Szurkolok nektek!

2020. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!