Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt már kalandod erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már kalandod erről az oldalról?

Figyelt kérdés
2020. aug. 7. 16:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Megismertem innen már egy lányt, de 2 randin kívül amin szinte feszt csókolóztunk nem lett semmi. Egyszerűen időközben talált korban hozzá közelebb állót. Nyilván nyitott vagyok az efféle közeledésre is de nem kötelezően ezért vagyok itt.

28F

2020. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de soha többet.
2020. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

12.-es vagyok.

A privátozónak: Nem lényeges, hogy pontosan mi történt. Az a tanulság viszont, hogy megerősítette azt a sztereotípiát az eset, hogy ide kimondottan sok mentálisan labilis, gerinctelen ember jár.

2020. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%
#13 hasonló nekem is a véleményem, pont emiatt nem is ismerkedem már innen senkivel
2020. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Tizenhármas ***** válasza:
100%

Volt belőle párkapcsolat, kétszer is, többet biztos nem.

FUSSATOK CSAJOK.

2020. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekes tapasztalatom van itt megismertekkel. Nem kapcsolat miatt, egy egész bizarr dologban írt rám egy pasi, de végül hónapokon keresztüli, bő egy éves kapcsolattartás, beszélgetés lett belőle. Kiderült, hiába az első ijesztő kép róla, egész normális, rendesnek bizonyuló. Aztán szintén hónapokon keresztül beszélgettem egy, már első "látásra", és egész végig nagyon megnyerőnek, intelligensnek ható férfival. Arról pedig kiderült, egy aljas, gerinctelen alak.
2020. aug. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Akkor esélytelen itt normális pasival összefutni...

Mindenkinek szép hétvégét 😎☀️

2020. aug. 8. 09:01
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt és mára már esküvő meg egy baba lett az eredménye aki most lesz 2 hónapos. 😊 Szóval mi áldjuk a jó öreg gyakorit, ráadásul tök véletlen ismerkedtünk meg. :D Írtam egy kérdéshez erre ő meg privát üzit küldött.
2020. aug. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Gratulálok. Legyetek továbbra is nagyon boldogok 😊
2020. aug. 8. 19:16
 20/20 anonim ***** válasza:

#18:

Melyik kategóriában?

😂

2020. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!