Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt már kalandod erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már kalandod erről az oldalról?

Figyelt kérdés
2020. aug. 7. 16:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%

Volt sajnos... Kettő is. Egy ismerkedős, randizós kérdéshez szóltam hozzá pár hete, ami két lány olvasónak annyira meggyőző volt (valamiért), hogy rám írtak. Egyikről kiderült, hogy messzi lakik, így annyiban hagytuk. Másikkal most hétfőn randiztam (mondjuk az még annak is kevés volt, csak jól elbeszélgettünk), de nem igazán éreztem, hogy egy hullámhosszon vagyunk, máshogy láttuk a világot, meg nem is nagyon van időm másra jelenleg. Szó volt róla, hogy barátilag azért kapcsolatban maradunk, de egy idő után nekem se, meg szerintem ő se szimpatizált velem a Facebook beszélgetéseink után.


Mi ebből a tanulság? Hiszen mindig van valami. Ezúttal az, hogy ezt az oldalt NEM ajánlott ismerkedésre használni. Legalábbis szerintem. Én azért járok fel ide, mert segíteni szeretnék, meg vannak érdekes témák sokszor. És nem elítélendő, ha valaki szeretne egy másik olvasóval pár szót váltani. De társkeresésre egyszerűen alkalmatlan az oldal, mert nem tudod kivel beszélsz, hogy néz ki, meg ilyenek, és mire találkoztok, sokkal kínosabb lesz visszautasítani a randi végén.

2020. aug. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
A kalandot nem így értette a kérdező. Szexre gondolt.
2020. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Attól, hogy itt ismersz meg valakit még válthattok platformot, ahol képek és nevek is vannak..
2020. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Rossz tapasztalat nekem is van.... Már azt hittem csak én vonzom a hü..éket 😀

Igen, szexre gondoltam, de kapcsolat bármivel jöhet a tapasztalat.

Bár szerintem ahhoz is szerencse kell, hogy egyáltalán egy normális sál összeakadj itt...

2020. aug. 7. 16:55
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező drága "akasztják a hóhért": nálad volt?:D
2020. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz?


Nemrég használom csak ezt az oldalt és hát sikerült összeakadnom 1-2 érdekes figurával, de személyes találkozó nem volt.

2020. aug. 7. 17:08
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a totalcar.hu-ról és az index.hu-ról voltak.
2020. aug. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Volt.
2020. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
86%

Volt. Sőt a férfiak nagy része ügyesen és okosan szexpartner vagy társkeresőnek használja az ezt a platformot.


Hát csajok az itteni pasik nem egy életbiztosítások, arra készüljön fel aki innen találkozik pasival.


L/26

2020. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem, de jó lenne.
2020. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!