Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Higgyek neki vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higgyek neki vagy ne?

Figyelt kérdés

A párom pár hónapja elment egy nővel külföldre pár napra. Ebben a pár napban nem jelentkezett, csak utána írt. Amikor megkérdeztem, hogy ez mi volt, akkor az volt a válasz, hogy a rokonával ment. Mivel még nemrég óta vagyunk együtt, így nem annyira ismerem a távolabbi rokonait, viszont nekem erősen sántít a sztori. Ha tényleg a rokonával megy, akkor kellett volna írnia közben és miért nem nekem ajánlja fel, hogy menjek el vele mégis csak én vagyok a barátnője.

Közben kinyomoztam, hogy ki ez az állítólagos rokon. Nem tudom, hogy ráírjak-e a nőre azzal a kérdéssel, hogy a párom rokona-e vagy gyerekes húzás lenne? /Nem hiszem, hogy ez a nő tudhat rólam./

Úgy gondolom, ha kiderülne, hogy nem rokonok, akkor tudnám nyugodt szívvel lezárni a kapcsolatot. Nyilván a párom nem fogja bevallani, ha nem az. Korábban egyébként már rajtakaptam, hogy társkeresőzik is, akkor az oldalról elvileg törölte magát.


2020. aug. 7. 09:16
1 2 3
 21/23 Tizenhármas ***** válasza:

Ezt ott rontottad el, hogy megtartottad, miután kiderült, hogy társkeresőzik. Mit gondolsz, miért társkeresőzött?

Illetve szerintem lényegtelen, hogy rokon-e a nő (amit erősen kétlek). Ha napokig feléd sem néz, és fel sem merült, hogy téged vigyen magával az gáz és elég ok, hogy ne akarj többet tőle.

Véleményem szerint, a legtöbb esetben a gyanú mögött vagy nagyon extrém paranoia van, vagy jogos megérzés, egyszerűen tudod, ha valami nem oké. Több mint két évig voltam olyan pasival akinél nem tudtam bizonyítani, hogy megcsal, illetve ha valami "incidens történt" akkor mindig a csaj mászott rá, vagy csak barátok, stb egyéb kifogások. A végén persze kiderült, hogy jogosan aggódtam :)

2020. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Tizenhármas ***** válasza:

21-es vagyok: Egyébként pedig nyugodtan add csak hozzá a nőt a barátaidhoz online. Még akár közös programot is szervezhettek. Mert:

-Ha a párod rosszul reagál erre az intő jel, hiszen ha rokon és olyan közel állnak hogy együtt mennek nyaralni, miért ne lehetne neked is ismerősöd?

-Illetve szerintem a másik nő talán nem is tudja, hogy barátnője van, hadd lássa csak.

Továbbra is úgy gondolom, hogy több napra eltűnni nem normális, mi a párommal minden nap beszélünk vagy írunk egymásnak pár sort, ha külön vagyunk... engem érdekel hogy van ő, mi történik vele stb... Elképzelhetetlennek tartom, hogy egy kapcsolatban ennyire ne érdekeljen a másik.

2020. aug. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
21-es. Mi is minden nap beszélünk, csak abban a pár napban nem írt, hiába írtam rá. Akkor kezdett gyanús lenni. Aztán meg a képeken a háttérben mindig ugyanazt a nőt láttam.
2020. aug. 8. 14:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!