Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Higgyek neki vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higgyek neki vagy ne?

Figyelt kérdés

A párom pár hónapja elment egy nővel külföldre pár napra. Ebben a pár napban nem jelentkezett, csak utána írt. Amikor megkérdeztem, hogy ez mi volt, akkor az volt a válasz, hogy a rokonával ment. Mivel még nemrég óta vagyunk együtt, így nem annyira ismerem a távolabbi rokonait, viszont nekem erősen sántít a sztori. Ha tényleg a rokonával megy, akkor kellett volna írnia közben és miért nem nekem ajánlja fel, hogy menjek el vele mégis csak én vagyok a barátnője.

Közben kinyomoztam, hogy ki ez az állítólagos rokon. Nem tudom, hogy ráírjak-e a nőre azzal a kérdéssel, hogy a párom rokona-e vagy gyerekes húzás lenne? /Nem hiszem, hogy ez a nő tudhat rólam./

Úgy gondolom, ha kiderülne, hogy nem rokonok, akkor tudnám nyugodt szívvel lezárni a kapcsolatot. Nyilván a párom nem fogja bevallani, ha nem az. Korábban egyébként már rajtakaptam, hogy társkeresőzik is, akkor az oldalról elvileg törölte magát.


2020. aug. 7. 09:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
7%

9.nek.


Na meg ez..."társkereső"...nincs életed, ahol ismerkedj?

2020. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

11-es. Képzeld minden nap dolgozok, idős szüleimhez járok, sportolok.

Nem mindenkinek van lehetősége arra, hogy szórakozni járjon és az utcán se szólítgatnék le senkit, hogy nincs-e esetleg kedve velem megismerkedni...

2020. aug. 7. 10:42
 13/23 anonim ***** válasza:
22%
van ám erre egy egyszerű magyarázat is. Manapság szokás, hogy előre foglalják le a dolgokat. Nem lehet, hogy már lefoglalták a dolgot ezért nem lehetett már módosítani kivel megy oda?
2020. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
13-as. Szerintem lehetne, de egyébként nem az zavar, hogy nélkülem ment el valahova, hanem, hogy egy olyan rokonnal, akiről említést se tett hogy létezik és hogy elkíséri valahova vagy legalább a pár napos utazás alatt írna, hogy minden ok, nem az hogy eltűnik és csak a hazaérkezés után ír.
2020. aug. 7. 11:18
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a véleményem, hogy ennek a kapcsolatnak lőttek, és tedd lapátra. De még mielőtt megtennéd, tudom, baromi nehéz, de még egyszer utoljára üljetek le, és próbáljátok megbeszélni a dolgot. Látszik, ha valaki nem mond igazat. Egyszerűen tudni lehet.
2020. aug. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

No igen ez a hirtelen eltünés, ez gyanús. Ha szólt volna a nőről. Akkor én elhittem volna, hogy már nem tudott módosítani az úton. De így ez az eltünés ez gyanús…

13 -as voltam…

2020. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Van itt valaki aki komolyan: szakított az exével, közben eszébe jutott, hogy francba fél éve foglaltuk marakest ne vesszen már el, igaz összevesztünk de ne vesszen már el az a fakultatívval 100-110K fejenként XD. Vagy eladom bagóért ha kell, vagy hagyom veszni a fenébe.

A foglalás átírható más nevére, akkor a kérdezővel mehetett volna pl.

2020. aug. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen nincs miért gondolkodni. Jobb ha lezárod és elfelejted.
2020. aug. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a társkeresős eset egyértelmű jel, én már akkor dobtam volna.
2020. aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg az anyját vagy akit ismersz a rokonai közül?
2020. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!