Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Higgyek neki vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higgyek neki vagy ne?

Figyelt kérdés

A párom pár hónapja elment egy nővel külföldre pár napra. Ebben a pár napban nem jelentkezett, csak utána írt. Amikor megkérdeztem, hogy ez mi volt, akkor az volt a válasz, hogy a rokonával ment. Mivel még nemrég óta vagyunk együtt, így nem annyira ismerem a távolabbi rokonait, viszont nekem erősen sántít a sztori. Ha tényleg a rokonával megy, akkor kellett volna írnia közben és miért nem nekem ajánlja fel, hogy menjek el vele mégis csak én vagyok a barátnője.

Közben kinyomoztam, hogy ki ez az állítólagos rokon. Nem tudom, hogy ráírjak-e a nőre azzal a kérdéssel, hogy a párom rokona-e vagy gyerekes húzás lenne? /Nem hiszem, hogy ez a nő tudhat rólam./

Úgy gondolom, ha kiderülne, hogy nem rokonok, akkor tudnám nyugodt szívvel lezárni a kapcsolatot. Nyilván a párom nem fogja bevallani, ha nem az. Korábban egyébként már rajtakaptam, hogy társkeresőzik is, akkor az oldalról elvileg törölte magát.


2020. aug. 7. 09:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Már zárhatod is le. Szó nélkül.
2020. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha rajta kaptad, akkor sajnos ez a barátnő, nem pedig rokon.

Nagyon sajnálom

2020. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem hagyd ezt a pasit. A társkeresőzés is gáz. Egyébként ismerek olyan embert, akinek viszonya van a saját unokatestvérével, aki nem mellesleg házas is. Szóval az sem biztos, hogy bármit jelent ha nem rokonok.
2020. aug. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

*Közben kinyomoztam, hogy ki ez az állítólagos rokon.


Minek, mikor teljesen egyértelmű a dolog?

2020. aug. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
13%

Minek vagytok együtt, ha nincs bizalom?


Én mikor az egyik barátnőm kiverte a balhét, hogy kivel voltam külföldön (Konferencián voltam a 90 kilós, 60+ -os kolléganőmmel, én nem magyarázkodtam. Simán kivágtam a csajt.


Hogy bízzam rá az ÉLETEM egy olyan nőre, aki nem hisz nekem, és kérdőre von?

2020. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
33%
De mondjuk -tegyük fel- rokona. Akkor meg feleslegesen mészárolod le a leendő gyermekeid apját. De gyanús az szent igaz.
2020. aug. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%
5 A 60+-os néni legalább jól szexualizált meg téged? Megérte? Neked bizti.
2020. aug. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a furcsa ebben, hogy utazás után számolt csak be róla; az lenne a természetes, hogy előre tájékoztat ilyenekről, hogy hova megy, hány napra és kivel.
2020. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Szerinted, hogy legyen bizalom, ha valaki az említett utazás előtt pár hónappal még a társkeresőn volt? Ott ismerkedtünk meg mi is egyébként, csak én töröltem magam. Aztán amikor egyik este jöttem ki a fürdőből láttam, hogy éppen a társkeresőt nézi a telefonján. Akkor mondtam neki, hogy vagy ő is kitörli magát onnan vagy vége. Kitörölte.

Ezek után nem sokkal volt az utazós incidens.

A 'rokona' huszonéves nem 90kg-os nő.

Legegyszerűbb lenne ráírni a nőre, csak azt nem tudom hogyan reagálna erre.

2020. aug. 7. 10:29
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit? Hívd fel, mond el őszintén mi a szitu. A válaszokból a reakcióból jó eséllyel kiderül mi történt. Beszélj vele úgy mint nő társaddal.

Ha megcsalt sajnálom. F

2020. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!