Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg csak barátok,és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak barátok,és én fújom fel ennyire ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

A férjemet rajtakaptam hogy messengeren levelezik egy nővel,akinek szintén férje és gyerekei vannak.

A levelezésből kiderült hogy elég erősen flörtöltek egymással.

Miután a férjemet kérdőre vontam,azt állította hogy csak barátok. De ha olyan nagy barátok,akkor miért nem tudtam ennek a nőnek a létezéséről sosem? Pedig már több mint 10 éve együtt vagyunk.

Ma viszont az egyik barátnőm elmesélte hogy a férjem,és a nő között nagyon régen kapcsolat volt,és micsoda nagy szerelem volt kettőjük között.

Kértem a férjemet hogy tiltsa le az állítólagos barátot,mert engem nagyon zavar hogy beszélgetnek. Nagy nehezen,és nagy veszekedés árán tiltotta is a hölgyet.


2020. aug. 6. 10:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Na és most ha gyanús mit csinálsz? Úgyse fogja be vallani egyik sem, ha több is volt, mint flört.


Neked kell eldönteni, hogy elhiszed-e neki, hogy nem volt semmi, vagy magadat ostorozod tovább. Ha tényleg nem tudsz benne bízni, akkor kezd el bizonyítékokat keresni a megcsalásra. Pl. felveheted a kapcsolatot a hölgy férjével, és vele közösen kitalálhattok valamit.


Egyébként meg nagyon sok férfi ilyen, ha már van stabil partner, akkor az nem megfelelő nekik. Szükségük van ilyen flörtökre. Bár mondjuk az kicsit szemétség, hogy a régi szerelmével csinálja ezt. Szerintem jogosan aggódsz.

2020. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy köteles eltűrni, hogy a férjed a régi szerelmével "haverkodjon". Ha úgy kerülsz be egy kapcsolatba, hogy a párodnak vannak nő barátai, az más. De ha egy férfi, aki párkapcsolatban van, gyűjti a női barátokat, ráadásul az egyik a volt szerelme, az szerintem nem túl jó jel. Legalábbis a saját munkahelyemből kiindulva... Jól tetted, hogy megkérted tiltsa le, az senkinek sem hiányzik, hogy jobban belebonyolódjanak. Ezek után én nem bíznék a férjedben.
2020. aug. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én olyan balhét csináltam volna! Azonnal elhagynám! Ha már idáig eljutott akkor nem fogja visszafogni magát a következő lépésről sem. Drágádba nem sok gerinc szorult, mint általában a legtöbb disznóba! Kezd el gondolkozni az új életeden!! Nehogymár kapca legyél!
2020. aug. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!