Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg csak barátok,és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak barátok,és én fújom fel ennyire ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

A férjemet rajtakaptam hogy messengeren levelezik egy nővel,akinek szintén férje és gyerekei vannak.

A levelezésből kiderült hogy elég erősen flörtöltek egymással.

Miután a férjemet kérdőre vontam,azt állította hogy csak barátok. De ha olyan nagy barátok,akkor miért nem tudtam ennek a nőnek a létezéséről sosem? Pedig már több mint 10 éve együtt vagyunk.

Ma viszont az egyik barátnőm elmesélte hogy a férjem,és a nő között nagyon régen kapcsolat volt,és micsoda nagy szerelem volt kettőjük között.

Kértem a férjemet hogy tiltsa le az állítólagos barátot,mert engem nagyon zavar hogy beszélgetnek. Nagy nehezen,és nagy veszekedés árán tiltotta is a hölgyet.


2020. aug. 6. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

*A levelezésből kiderült hogy elég erősen flörtöltek egymással.


Egy betegesen féltékeny embernek még egy mezei beszélgetés is flört. De hát ez legyen az ilyen emberek baja. Jobb napokat neked kérdező:)

2020. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Minél inkább tiltod őt, annál inkább akarja majd folytatni.

Legyen tartásod, soha ne féltékenykedj. Tudom mondani könnyű, de próbáld meg “leszarom” stílusban kezelni, mikor tisztában vagy vele, hogy te sokkal jobb vagy annál a nőnél. Ha olyat kérsz tőle, hogy tiltsa le, akkor csak téged fognak beállítani féltékenynek.

Én a helyedben elejtenék egy két morzsát, mintha találkozgatnék egy pasival. Lehet fordított helyzetben àtgondolja a férjed mit is érzel, hiszen ő is azt fogja.

2020. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%

Szegény párát remélem nem bántottad, vagy igen? :)


1-es voltam

2020. aug. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló. Lehet gúnyolódni. De az is gyanúra ad okot hogy miután megtaláltam a beszélgetést a férjem törölte az összes üzenetet.

Írtam a hölgy férjének is. A férj is kérdőre vonta a feleségét,és állítólag ő is törölte az üzeneteket.

Akkor ez mi lehet ha nem gyanús ?

2020. aug. 6. 10:52
 5/13 anonim ***** válasza:
9%

*miután megtaláltam a beszélgetést a férjem törölte az összes üzenetet.


Csodálkozol? Ezen látva az írásodat, már ne is haragudj, de én abszolút nem csodálkoznék:DD Sőt...


*Írtam a hölgy férjének is. A férj is kérdőre vonta a feleségét,


Ezer levelet írkálhatsz, szerinted, ha vinni akarta volna az uradat, akkor nem vitte volna? De. De nem akarta-mint látható. Az hogy te itt hisztirohamokat kapsz-senkit nem érdekel. Vegyél be nyugtatót.


Ostobaság ellen nincs orvosság. Tanulj meg gondolkodni, mielőtt a vörös köd a fejedet duplán nem borítja el.

2020. aug. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Miért kell leszólni a kérdezőt?

Igenis igaza van, nagyon gyanús, hogy a férj meg a nő így tartja a kapcsolatot. Aztán hirtelen törlik is, amikor kiderül. Ha nincs köztük semmi, simán meg is mutathatná a feleségnek magától, hogy nézd csak azért beszélgetünk sutyiban mert tanácsot kért x dologgal kapcsolatban tőlem. (Pl. munka vagy autó vagy akàrmi, amihez a másik ért.)

2020. aug. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%

*nagyon gyanús, hogy a férj meg a nő így tartja a kapcsolatot.


Húúúúúúúúúú de gyanúúúúúúúúús:DD Mi a gyanús, hogy megkérdezi, hogy hogy van, hogy megy sora? Ez neked gyanús? Nekem nem.


Esetleg nem az a gyanús, hogy magadból indulsz ki? és ezért nem bízol benne?:D

2020. aug. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Márpedig a kérdezőnek és hatosnak is igaza van. Ha a gyanú felmerül, és a másik titkolózni kezd, üzeneteked törölgetni, akkor ott van valami. Nálam ez egyszer volt, nem is véletlenül zörgött a haraszt. De baráti körben ugyanez a megfigyelés. Eltitkolt "haver", üzenettörlés, flörtölgetés... Ha nincs is (még) megcsalás, akkor is aláássa a bizalmat, és előbb-utóbb lesz. Pláne ha az illetők között valaha már volt valami.


Ne értsen félre senki, nekem is van ellentétes nemű barátom, haverom, de 1) a férjem bármikor találkozhat velük, rákérdezhet ki az, 2) az üzeneteinket is nyugodtan olvashatja, egy félreérthető mondat nem lesz benne.

2020. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%

8

*Márpedig a kérdezőnek és hatosnak is igaza van.


Már pedig csak mondjátok a sületlenségeket tovább-mint a verkli.Meg nem állítjátok egy pillanatra sem. Már ne is haragudjatok de nekem ez már sokk:DD Minden jót, bort, békét, búzát-és nyugalmat kívánok nektek:D

2020. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

9#

Senkit nem érdekelsz, úgy hogy jobb is ha mész tényleg.

Igazából szívességet is teszel ezzel. Kösz a búzát! Mi neked semmi jót nem kívánunk.

2020. aug. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!