Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők ti tudtok valtozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti tudtok valtozni?

Figyelt kérdés

Azt kerdeznem es tenyleg nőktől, hogy aki egyszer csalt,az csalni is fog?

Annyi a törtenet, hogy megismertem egy 30 eves nőt akinek volt egy 40 eves ferje es egy kslanya!

Elbeszelgettünk es kb 20 perc utan mar a szex volt a téma! Minden porcikammal kívantam!

Elötte csak neha köszöntünk egymasnak,mert a szomszedban laktak!

A szexes beszelgetes utan atmentem delelött es vittem egy üveg bort, mert mondta ,hogy szereti a jo borokat. Ajandeknak szantam, de megbontotta es ittunk 2 poharral!

Fel ora mulva mar szexeltünk, de nagyon nagyon durvan megdugtam.

Egyszerűen megőrűltem tőle!

Az sem erdekelte hogy ki halja,vagy ki nem!

Elmondasa szerint meg sosem elvezte a szexet ennyire! Akkora tócsa volt alatta,azt hittem bepisilt,de azota sokszor volt spriccelős orgazmusa,ami azelött sosem!

Mar 1 eve együtt vagyunk es olyan minden mint az elejen nagyon sok jó szex van es imadom őt!

Mindketten valunk es együtt tervezünk tovabb!

En 2 evvel idősebb vagyok mint a ferje!

Azt mondta utalt mikor előszőr latott mert nagykepűnek tartott es ugy tűnt neki, hogy atnezek rajta,pedig őt a pasik mindig megneztek elötte!

Az lenne a kerdesem valóban van olyan, hogy tenyleg olyan jo minden es igy bele tudtok szeretni valakibe,vagy sanszos, hogy ha gyan így beesik valaki,akkor felre fog lepni megint!

Azt mondta sosem csalt meg eddig senkit,de ezt barki mondhatja!

Ha lehet nők valaszoljanak!

Köszönöm!



2020. aug. 5. 12:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
24%
Azt felejtitek el, hogy alapjáraton nem a párotoknak tartoztok hűséggel, hanem magatoknak. Az indok mindegy, ha neked belefér az értékrendedbe, hogy sumákolj, az téged minősít, akármilyen is a párod/exed.
2020. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%
Mindenki és minden változik. Ez természetes. Az viszont nem mindegy, hogy valaki képes- e arra, hogy a megváltozott helyzetet vigye tovább, abban megtalálva az új lehetőségeket vagy egyszerűen kibújik a felelősség alól. Könnyű megmagyarázni magunknak, hogy a másik miatt múlt el a szerelem, hogy a nem jó szex miatt keresem az új ingereket. Ha nem növök fel érzelmileg az élethez, ha pont ez nem változik meg valakiben, akkor örökké bizonytalan lesz abban, hogy megtalálta-e a helyét. Akkor pedig újra és újra csalni fog.
2020. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Valakinek tapasztalata sajag magát illetően?

Mármint,hogy ő tudja magárol,hogy csalt,de többet nem fog!

2020. aug. 12. 02:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!