Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők ti tudtok valtozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti tudtok valtozni?

Figyelt kérdés

Azt kerdeznem es tenyleg nőktől, hogy aki egyszer csalt,az csalni is fog?

Annyi a törtenet, hogy megismertem egy 30 eves nőt akinek volt egy 40 eves ferje es egy kslanya!

Elbeszelgettünk es kb 20 perc utan mar a szex volt a téma! Minden porcikammal kívantam!

Elötte csak neha köszöntünk egymasnak,mert a szomszedban laktak!

A szexes beszelgetes utan atmentem delelött es vittem egy üveg bort, mert mondta ,hogy szereti a jo borokat. Ajandeknak szantam, de megbontotta es ittunk 2 poharral!

Fel ora mulva mar szexeltünk, de nagyon nagyon durvan megdugtam.

Egyszerűen megőrűltem tőle!

Az sem erdekelte hogy ki halja,vagy ki nem!

Elmondasa szerint meg sosem elvezte a szexet ennyire! Akkora tócsa volt alatta,azt hittem bepisilt,de azota sokszor volt spriccelős orgazmusa,ami azelött sosem!

Mar 1 eve együtt vagyunk es olyan minden mint az elejen nagyon sok jó szex van es imadom őt!

Mindketten valunk es együtt tervezünk tovabb!

En 2 evvel idősebb vagyok mint a ferje!

Azt mondta utalt mikor előszőr latott mert nagykepűnek tartott es ugy tűnt neki, hogy atnezek rajta,pedig őt a pasik mindig megneztek elötte!

Az lenne a kerdesem valóban van olyan, hogy tenyleg olyan jo minden es igy bele tudtok szeretni valakibe,vagy sanszos, hogy ha gyan így beesik valaki,akkor felre fog lepni megint!

Azt mondta sosem csalt meg eddig senkit,de ezt barki mondhatja!

Ha lehet nők valaszoljanak!

Köszönöm!



2020. aug. 5. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok változni. Nem voltam még hűtlen és ugyanannyira felmegy bennem a pumpa, ha ebben a kategóriában olvasgatok, mint 10 éve. Ne reménykedj ilyesmiben szerintem, ezek az emberek már ivarérett koruk előtt el lettek cseszve.
2020. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad mindketten váltok. Neki is ennyire rettegni kell, hiszen te is megcsaltad a párod? Ez ember függő, semmi köze a nemekhez.
2020. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Én személy szerint azt tudom elmondani hogy van ilyen hogy változni képes. Nekem volt egy barátom még régebben s mivel elhanyagolt, illetve a szex se volt vele a legjobb ezért sajna odáig jutottam hogy megcsaltam 2x. De amint meg van az a személy akivel minden rendben van már nem vágysz másra mert meg kapod a társadban. Szerintem ha megcsal akkor valamit nem kap meg, nem biztos hogy testi dolog, lehet ez szeretet hiány is. A kettő egyszerre kellene működjön illetve azért persze a külső se lényegtelen.
2020. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Kedves Troll, ne álmodozz, meg ha már fantázia, akkor nem kéne saját kút főből?, és nem holmi NLC-s cikkeknek csúfolt irományból összeollózott dolgokból szedegetni össze a vágyaidat:D
2020. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem ollózok semmit!

Nem is ertem, hogy tudsz ilyenre gondolni?

Neked ennyi időd van es ennyire ingerszegény eleted, hogy elkepzelhető számodra, hogy valaki ilyet kitalál?

Ebben elek es en tudom magamról, hogy nekem ő mindenben megfelel!

Szeretem tisztelem es mindenben mellette vagyok!

En megcsaltam a feleségemet vele,de tudom ,hogy őt sosem csalnam meg.

Az ő es az en hazassagom is terhesseg miatt lett!

Neki annyiban könnyebb volt, hogy dönthetett!!

En abban dönthettem, hogy elhagyom a terhes baratnőm, vagy nem!

Aki mellesleg gyógyszer mellett lett terhes!

Nem kamu a kerdes es ennyi idős fejjel,nem is ojan vicces mint hinned!

2020. aug. 5. 12:56
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
5 Akkora kamugép vagy mint a ház:DD Jobb napokat neked:D
2020. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Azt nem ertem mi okoz neked örömöt abban,hogy banthatsz egy masik embert aki kerdezett valamit?

Mit artottam neked?

Miert irsz ,ha így gondolod?

Engedd el a dolgot es lepj tovabb!

2020. aug. 5. 13:03
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek tuti ujra csal,aki egyszer csalt?
2020. aug. 5. 15:02
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem onnantól, hogy valaki képes megtenni egyszer, belekerül a pakliba, akárhogy mentegeti magát és nyivákol, hogy mi hiányzott neki abban a kapcsolatban. Ehhez gerinc kell és döntés kérdése.


Sarkítsuk ki, bíznál abban, hogy aki már ölt embert, ráadásul nem véletlenül vagy önvédelemből (hiszen megcsalásnál egyik sem létezik), az nem teszi meg újra, főleg úgy, hogy utólag is előbb indokolja meg, miért volt neki igaza, minthogy elszégyellje a pofáját? Én nem.

2020. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, te szobatiszta vagy? Szerinted, aki egyszer becsinált a pelusba, az mindig be fog?

Mindenki változik! Naponta új ingerek, új benyomások érik, melyek mentén fejlődik. Aki hűtlen, annak a PARTNERE! nem tudta kivívni azt fokú szerelmet, ami a hűség alapkövetelménye. A hűség ugyanis nem tulajdonság, hanem állapot. Az én hűségem a partnerem kezében, az ő hűsége az én kezemben van. Amíg fenn tudom tartani a szerelmét, addig észre sem veszi, hogy más férfi is él ezen a sárgolyón. Ha képtelen vagyok rá, mert inkább azt a nyamvadt teleont buzerálom, akkor ne őt átkozzam, ha talál valakit, aki mellett nőnek érezheti magát.

2020. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!