Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Sorozatosan megcsalom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorozatosan megcsalom a párom. Mit tehetek ezzel?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt és eddig minden évben megcsaltam legalább 1szer. Nem buktam le egyszer sem, nem ez a baj csak félek hogy így alkalmatlan vagyok arra hogy családom legyen.

Hogyan szokhatnék le erről?

26L


2020. júl. 23. 10:46
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Kerdes az h mi az oka? Mi az a plusz amit ad a megcsalas? Mi hianyzik a kapcsokatodbol?


Masik kerdes nem.szorakoztad meg ki magad vagy ilyen változatosság izgalom kaland tipusu vagy?

2020. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
91%
Feltettél egy olyan kérdést, amire minden normális értékrendű ember csak két választ tud adni. Szakíts vagy valld be, amit tettél és vállald a következményeit. Neked ezek nem felelnek meg, mert nem akarsz egyedül maradni semmiképpen, és az őszinteség sem az erős oldalad. Nos, akkor marad a kockázatos élet, hogy mikor buksz le, és teszik ki a szűrödet. Változni viszont nem fogsz, az itteni kommentjeid bizonyítják. Segíteni rajtad nem lehet, és nem is érdemes. A párodon kellene segíteni inkább, hogy rájöjjön ki is az valójában, akiben eddig bízott.
2020. júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
83%

"csak félek hogy így alkalmatlan vagyok arra hogy családom legyen."


Ne félj, valóban alkalmatlan vagy.


"Hogyan szokhatnék le erről?"


Ez nem körömrágás, ez a véredben van.

2020. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Nyitott kapcsolat. Így hívják azt a kapcsolati formát, ahol amit te csinálsz, kérdező, az elfogadott. Akkor viszont nem csak te csinálhatod, de a párod is.


Az alapján, ahogy a párodról írsz, ő monogám típus. Te nem vagy az. Tehát nem illetek össze.

Folyamatosan bántod őt, és egyszer minden kiderül. Most egy olyan nőt szeret szegény, akit valójában nem is ismer.

Őszinteség. Ez a kérdésedre a válasz. Önmagaddal szemben is, nem csak a pároddal. Ki vagy te? Mi tesz boldoggá? Miért bántod, aki szeret? Mi hiányzik? Tényleg összeilletek?

Fontos kérdések. Ideje megvitatni őket, legalább önmagaddal.

2020. júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

"18 Ebben a válaszban is 3 személyeskedésre jut 1 gondolat. Sértegettelek én téged? Bántottalak én téged? Azonkívül, hogy írtam egy kérdést mi közöd ahhoz, hogy én kit hogy csalok meg? 🤷‍♀️ Tudod a nevem? Ismered a párom? Te élsz ebben a kapcsolatban? Tudod, hogy miért tettem? "


Tehát szerinted az évente kitudja mennyi pasival félrekúró nő, aki nem meri felvállalni a hőn szeretett párja előtt a viselkedését, az tökéletes, őszinte jellemes ember.Oké.Ma is tanultam valamit.Az viszont biztos, hogy te sem bírod, ha megmondják milyen a viselkedésed alapján a jellemed.

És őszintén, én aztán tényleg tiszta szívből lszrlak téged meg azt is, hogy hogyan bszol félre.De, itt feltettél egy kérdést, amiben leírtad a jellemtelen viselkedésed, így egyből nem titok már többé, és egyből lett hozzá közöm, és jöttek is páran válaszolni rajtam kívül is.Az már más lap, hogy nem csókolgattak össze érte itt, hogy milyen szépen széttudod rakni a lábaidat másoknak a barátod mellett.Amit teszel mélyen megvetendő, ezzel illene tisztában lenned már legalább 18 éves korod óta.Tehát nem tudom miért is lepődsz meg, ha megkapod az őszinte, kendőzetlen választ?

És nem, a miért tetted rész sem érdekel.A megcsalásra nincs mentség, nem volt és nem is lesz.Aki ilyet tesz, magáról állítja ki a jellem bizonyítványt.

Őszintén kívánom, hogy a párod még a majdani esküvő előtt rájöjjön, hogy milyen nővel van együtt 5 éve.És ezt az ő érdekében kívánom.

2020. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
25%

Hasonló problémával küzdök. Két dolog tud igazából segíteni, vagy önuralmat gyakorolsz, és nem mész bele direkt az olyan helyzetekbe ami megcsalást eredményez, vagy évente egyszer egedsz magadnak és ennyi. Én nem érzek bűntudatot emiatt, ez csak szex, néha kell a változatosság. Jó hír, hogy ha családod lesz, sokkal kevesebb időd és energiád lesz új partner után kutatni, cslaád mellett nagyobb eséllyel hagyod el ezt a rossz "szokást". :D


Én azt mondom, hogy amíg megteheted, csináld, csak vigyázz, hogy ne tudja meg a párod. 40 felett ráész hűségesnek lenni. 28/N

2020. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
36 Köszönöm a válaszod. Most nyáron sajnos több ilyen is volt és nehéz abbahagyni. 🤦‍♀️
2020. júl. 31. 13:10
 38/40 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái 🤣🤦‍♀️
2020. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Ja 38-as.Megnyugtató,hogy embereknek ez a legnagyobb probléma az életben, hogy önuralmat gyakoroljon, kinek hogy ne pucsítson be. 🤔
2020. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
60%

#37


Ne fáradj, a ri.banc mindig ri.banc marad. Ez a véredben van, örökké nem fogod tudni kordában tartani. Ahogyan elnézem most sem megy.

2020. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!