Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Sorozatosan megcsalom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorozatosan megcsalom a párom. Mit tehetek ezzel?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt és eddig minden évben megcsaltam legalább 1szer. Nem buktam le egyszer sem, nem ez a baj csak félek hogy így alkalmatlan vagyok arra hogy családom legyen.

Hogyan szokhatnék le erről?

26L


2020. júl. 23. 10:46
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

18 Ebben a válaszban is 3 személyeskedésre jut 1 gondolat. Sértegettelek én téged? Bántottalak én téged? Azonkívül, hogy írtam egy kérdést mi közöd ahhoz, hogy én kit hogy csalok meg? 🤷‍♀️ Tudod a nevem? Ismered a párom? Te élsz ebben a kapcsolatban? Tudod, hogy miért tettem? Hol állítottam, hogy nem akarok változtatni?

Ha nem akarsz konstriktív választ adni akkor inkább ne írj semmit.

Nem vagyok kíváncsi a sértegetésedre.

Nekem az az érzésem, hogy csak azért írtál ide, hogy elhordj aminek tudsz.

2020. júl. 23. 12:55
 22/40 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén kíváncsi lennék, hogy mégis mire számítottál, milyen válasz felelne meg számodra? Néhány év alatt szarrá csaltad a pasid, aki saját elmondásod alapján hűséges hozzád, nem akarod neki bevallani, de elengedni se akarod, nehogy már találjon magának egy normális értékrenddel élő csajt és a támadó válaszokra elkezded magad mentegetni, hogy senki sem tudhatja miért tetted. De bizony tudjuk, mert egy gerinctelen buta ribizli vagy, aki szivesen baszatja magát bárkivel a paliján kívül, de felelősséget vállalni az már nem nagyon akaródzik. Legalább ne raboldnád szerencsétlen idejét, miközben örömmel teszed szét a lábad másoknak. Szeretnél tenni ezzel valamit? Nagyon egyszerű a megoldás, elég szomorú, hogy magadtól ne fejtetted még meg: ne legyél lotyó, ügy megoldva.
2020. júl. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
89%
#21: fáj az igazság, mi? Pedig teljesen igaz amiket írt. Ha arra van eszed, hogy félrekúrj akkor ahhoz is kéne, hogy magad old meg a problémát és ne a gyakori népétől várd... jó is, hogy írtad a kérdéseidet, mert valóban lóf@szt nem tudunk a háttérről, innentől kezdve nem is értem, hogy miért tőlünk várod a megoldást a punciviszketésedre aranyom.
2020. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

#22, #23 😃

Csak nem rossz emlékeket idéz?

Sajnálom, ha más kiszúrt veletek.

Remélem személyes ismeretségi körben is ilyen keményen beleálltok abba akiről kiderül ilyesmi.

Nehogy véletlenül hipokritának gondoljalak titeket. 🤭

2020. júl. 23. 13:19
 25/40 anonim ***** válasza:
87%

#24

Jujj, mert a komment alapján te ilyen messzemenő összefüggéseket letudsz vonni? 😂 Engedd meg, hogy gratuláljak a logikádhoz. 😁 Nem csodálom, hogy nem tudsz leállni a félrekúrással, nem az eszedért szerethetnek, ezt már észrevettük.

2020. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
83%
A személyes ismertségi körömben nem foglalkozom olyan ribikkel, akik nem tudják vállalni a következményeket, így nincs kibe beleállni. 🤷‍♀️ Te meg ide véleményeket jöttél kérni, hát megkaptad. Ja, hogy nem tetszik? Nagyon sajnálom, rossz lehet minden válaszban azt olvasni, hogy milyen szar ember vagy.
2020. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem csak egyetlen kérdést tegyél fel magadnak: ha fordított helyzetben lennétek, te lennél a hűséges és ő aki évente "minimum 1x" megcsal, szeretnéd-e tudni, hogy félrejárkál a pasid vagy inkább azt választanád, hogy a párod titokban tartja ezeket és családot alapít veled?
2020. júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

26 Nem az ilyen jellegű véleményed kértem. Sőt, kifejezetten kértem hogy ezt tartsd meg magadnak, mégis leírod egymás után sokszor. Azért válaszolsz, hogy leírhasd ezt egymas után sokszor.

Gondolom kielégít hogy ezt megteheted és jól beszólhatsz a ribinek. ^^

Ha így van akkor elég sivár és inger szegény életed lehet.

Ha pedig nem így van és nem élvezkedésből teszed hanem a konvencionális erkölcs élharcosa vagy akkor remélem a sógornőbe, kollégába, barátkörben bárkibe is beleállsz hasonló vehemenciával és érzékletes szavakkal rib#@ncozol, nem csak interneten névtelenül.🙂

2020. júl. 23. 13:42
 29/40 anonim ***** válasza:
89%

Én személy szerint minden rokonnak megmondom, hogy ha megcsalta a párját, hogy egy degenerált. A megcsalásra nincs mentség. Nem figyel rád stb? Szakíts vele és utána csináld.

Zsinórban bántottad a párod, annak ellenére is, hogy nem tud róla.

Mond el neki ezeket és lépj ki az életéből.

2020. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim válasza:
89%

" Lehetne olyan tanácsot mondani aminek nem az a vége h megbántom vagy szét megyünk"


Sajnos nem. Mert te nem szereted a párodat. Ő viszont szeret és bízik benned, és le merem fogadni, hogy nem tud a kis félrelépéseidről. Tudod mit? Ne szakíts vele. De jatsz tiszta lapokkal és mond el neki hogy hányszor csaltad meg. Ne aggódj. Majd szakít veled ő.


(gondolom elmondani nem fogod annyi vér nincs a pucádban, akarom mondani pi..dban^^)

2020. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!