Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most mit tegyek? Hülye voltam.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Hülye voltam.

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal. Nagyon rendes és komolyan akarom vele ezért váratni akartam egy kicsit.

2 hónapja randizgatunk, de szex még nem volt. Tegnap viszont volt egy bulija a csapattársaival és sok pia is volt.

Nem részletezem nagyon, de szégyellem az egyik csapattársával mentem haza és megtörtént. Ezt ott nem tudták, hogy vele mentem el. Nem tudom mit gondoltam, nagyon elkapott a vágy és fullos csávó volt... be is voltam csípve és már kívánós voltam egyébként is nagyon.

Isteni szex volt, de most úgy éget a bűntudat. Félek hogy a srác elhenceg vele, bár megígérte hogy köztünk marad mert tudja hogy nagyon beégnék.


2020. júl. 19. 00:35
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, tuti meg fogja tudni, és ez akkora pofon az önérzetének, hogy ezt nem lehet megbocsájtani. Ezt elszúrtad nagyon ! Azt én sem értem, hogy miért nem ővele vonultál félre. Én nem bíznék a csapattárs titoktartásában, ha képes volt levadászni annak ellenére, hogy tudta ki udvarol neked már két hónapja.
2020. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
65%
Felnőtt NORMÁLIS ember nem várat senkit 2 hónapig! Igazi kretén vagy. És még ringyó is. Úgyis kiderül, hiába erőlködsz.
2020. júl. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
92%
Ha a másik nem jelentett volna semmit, akkor nem mész el vele. Ne érts félre, nem ítélkezem, ha ilyen könnyű lány vagy akkor az vagy, viszont legalább ne hazudj magadnak.
2020. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem te nem akarod igazán ezt a kapcsolatot. Vagy csak az eszed akarja, mert kedves, rendes, jó lenne, de...Szerintem nincs komolyabb vonzalom felé részedről. Én is azt gyanítom, hogy ha a "fullos" srácnak kellenél, szó nélkül pattintanád a másikat. A dilemmád szerintem hamar meg fog oldódni, mert több, mint valószínű, hogy már mindenki tudja, aki ott volt a buliban és előbb-utóbb a rendes srác fog dobni téged. Az ilyen eseteken szoktak röhögni egymás között. Sajnálom, de nagy eséllyel ez van. Nőként mondom, néha nem értem a többi nő viselkedését. Rendben,vállalják be, hogy nekik a "fullos" pasi kell, akár csak egy menetre is, de később ne sírjanak, ha ennek megfelelően bánnak velük. Amúgy mi ez egy nő szájából egy férfira, hogy "fullos"? Vagy bárki szájából? Lehet valami új divat, én már más generáció vagyok.
2020. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a fullos csávó mit gondol rólad? Egy buta riban cnak tart minimum. Attól, hogy ő elment veled, még megvan a véleménye rólad.

Akinek kellenél és kezdett megszeretni, azt pedig ellököd magadtól.

2020. júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a srácnak, megérdemli, hogy tudja. Előbb-utóbb úgyis kiderül. Jobb mindenkinek, ha előbb.
2020. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Nem mondom el. Nem vagyok teljesen bolond, hogy elmondjam és leégessem magam. Ha kiderül akkor így jártam.
2020. júl. 19. 15:01
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Jah, mert azzal égetnéd le magad, ha elmondanád, nem azzal, hogy megcsináltad
2020. júl. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Mostmár megtörtént.... már mindegy. Ezzel a helyzettel kell valamit kezdeni.
2020. júl. 19. 15:19
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a kérdés, ha eldöntötted, hogy nem mondod el neki, titkolózni fogsz és mindent folytatsz, ahogy eddig?
2020. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!