Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most mit tegyek? Hülye voltam.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Hülye voltam.

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal. Nagyon rendes és komolyan akarom vele ezért váratni akartam egy kicsit.

2 hónapja randizgatunk, de szex még nem volt. Tegnap viszont volt egy bulija a csapattársaival és sok pia is volt.

Nem részletezem nagyon, de szégyellem az egyik csapattársával mentem haza és megtörtént. Ezt ott nem tudták, hogy vele mentem el. Nem tudom mit gondoltam, nagyon elkapott a vágy és fullos csávó volt... be is voltam csípve és már kívánós voltam egyébként is nagyon.

Isteni szex volt, de most úgy éget a bűntudat. Félek hogy a srác elhenceg vele, bár megígérte hogy köztünk marad mert tudja hogy nagyon beégnék.


2020. júl. 19. 00:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%
Ha komolyan akartad volna azzal a sráccal akkor nem feküdtél le volna a másikkal erről ennyit.. Mondd el neki mielőtt mástól tudja meg ;)
2020. júl. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Komolyan akarom vele! Nem fogom elmondani mert akkor tönkre teszek mindent! Így nem lehet esélye hogy ne tudja meg?
2020. júl. 19. 00:45
 3/36 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes és intelligens fiú. Elvisz mindenhová randizni és jókat beszélgetünk csomó közös van bennünk. A másik nem jelentett semmit.
2020. júl. 19. 00:47
 4/36 anonim ***** válasza:
90%
Többek között ezért imádom a nőket
2020. júl. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
90%

Joga van tudni.

Sírtok a normális srácok miatt és így becsülitek meg. Gratulálok, büszke lehetsz magadra. Ha esetleg maradt még egy kis gerinced, elmondod a srácnak.

2020. júl. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
95%

"Nem fogom elmondani mert akkor tönkre teszek mindent!"


Már akk tönkretetted mikor megtetted.

2020. júl. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
86%

Gáz vagy. Erre nem mentség,hogy pia volt benned , meg kívánós voltál.

Mondd el neki, ha elég idióta megbocsát, ha értelmes, akkor elhajt a p.csába :)

2020. júl. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
38%
Senki sem ártatlan és hibátlan, mindenkit követhet el hibákat amikből később tanul az ember, azt hogy hülye voltál e? azt neked kell tudni de minden ember szokott hibázni, aki azt mondja hogy tökéletes minden és sosem hibázott az hazudik.
2020. júl. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
94%
Nem kotedeskepp de ha őt akartad volna, vele mentel volna el ha mar kivanos voltal. Ez max akkor nem derulne ki, ha a fullos csavo tényleg kis titoktarto es egyáltalán nem pletykas, de ha mar elmondja barmelyik masik csapattarsanak onnantol mar sanszos kiderül. De ha nem is mondja el nem lenne kicsit buntudatod es ugy a szemebe nezni es lazan randizgatni tovabb? Elmondanam a helyedben, kicsi eséllyel megtudjatok beszelni.
2020. júl. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
83%

#8


A megcsalás, és a hazugság, az nem hiba, hanem döntés.

2020. júl. 19. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!