Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most mit tegyek? Hülye voltam.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Hülye voltam.

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal. Nagyon rendes és komolyan akarom vele ezért váratni akartam egy kicsit.

2 hónapja randizgatunk, de szex még nem volt. Tegnap viszont volt egy bulija a csapattársaival és sok pia is volt.

Nem részletezem nagyon, de szégyellem az egyik csapattársával mentem haza és megtörtént. Ezt ott nem tudták, hogy vele mentem el. Nem tudom mit gondoltam, nagyon elkapott a vágy és fullos csávó volt... be is voltam csípve és már kívánós voltam egyébként is nagyon.

Isteni szex volt, de most úgy éget a bűntudat. Félek hogy a srác elhenceg vele, bár megígérte hogy köztünk marad mert tudja hogy nagyon beégnék.


2020. júl. 19. 00:35
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
28%

Nem voltál hülye, nyugodj meg!

Én nem mondanám el, ha meg jön a pletyka letagadnám.

2020. júl. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem se mondd el. Folytasd vele, összejöttök, elvesz feleségül, lesznek gyerekeitek, 10 év múlva kiderül, te pedig n+10 évesen, 1,2,3,4 stb gyerekkel kikerülsz a húspiacnak nevezett szemétdombra, ahova való vagy.
2020. júl. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
93%
Úgy is kifog derülni. Ha komolyan bánod, mondd el és kérj bocsánatot.
2020. júl. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
92%

Istenem... Nagyon gáz vagy, már bocs.

100%,hogy ki fog derülni, max te nem tudod csak még. Sok szempár látott, hiába meséled be magadnak.

Hát nem tudom... Max gratulálni tudok, hogy egy normális kapcsolatot a mínuszból kezdhetsz ezzel.

2020. júl. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
91%
Szegény srác. Nem baj, küld hozzám majd én megvigasztalom, nekem van gerincem is.
2020. júl. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
39%
KAMU
2020. júl. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagyok nő verő típus, nem is kenyerem az erőszak. De ha velem csinálná, vagy csinálta volna ezt egy nő, úgy hogy már egy ideje randizgatunk, tuti felpofoználak ha kiderülne és elküldenél a kedves anyukádban.
2020. júl. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
94%

Sosem értettem az ilyen nőket, akik "várok a szexszel, mert komolyan gondolom", aztán beleugranak az első fullos pasi ágyába. Ennyi erővel a másikkal is lefeküdhettél volna egy hónapja, és akkor még kívánós sem lettél volna.


Az igazság az, hogy nektek nem kellenek a kedves, rendes srácok. Talonban tartjátok, megalázzátok, csicskáztatjátok őket, amíg nem jön egy jobb. A fullos csávó meg csak azért "nem jelentett semmit", mert nem kellesz neki hosszabb távra. És igaza is van.


Ki fog derülni.


32N

2020. júl. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
92%
Képes lennél olyan kapcsolatba belemenni ami már egy hatalmas hazugsággal kezdődik? Képes lennél úgy tenni, mintha semmi sem történt volna? Bár ha képes voltál az egyik csapattársával szexelni, akkor gondolom nem okozna problémát még jobban átverni. Szegény srác, ez nagyon megalázó. Szerintem mondd el neki, ha valamiért úgy érezné, hogy érdemes még veled szóba állni, meg is érdemel.
2020. júl. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Süssél muffint, vagy ne igyál, ha ennyire nem vagy ura a tetteidnek piásan. Nem a pia a hibás, hanem az, aki vedeli.
2020. júl. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!