Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez indokolná a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez indokolná a megcsalást? Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk kapcsolatban. Imádom a párom, minden egyes porcikája így tökéletes. Mikor együtt vagyunk odaadó, kedves, szeretget, nagyon jó vele, hihetetlen boldog vagyok mellette ilyenkor.

VISZONT!!

A kijárási korlátozás alatt megszoktuk, hogy keveset tudtunk találkozni és a páromnak ez tökéletesen megfelelt. Összeköltözni még nem akar velem, de ahhoz fáradt, h utazzon hozzám, neki egyébként is szüksége van az "én idő" - re. Most kb heti 1-2 alkalommal találkozunk. Nekem ez nem elég, szó szerint szenvedek, mintha elvonási tüneteim lennének, egyszerűen belepusztulok!!! Borzalmasan hiányzik, így hatalmas űr tátong bennem. Tudja, hogy ez nekem mennyire rossz, sajnálja, hogy ezzel bánt, de attól, még nem tesz ellene, neki így a jó.


Sokszor érzek vágyat, hogy valakivel pótoljam magamban ezt az űrt. Megfordult már a fejemben, hogy keresek valakit, akivel jól érzem magam ilyenkor. Egy laza kapcsolatra gondoltam. Viszont a párom biztosan elhagyna, ha ez valaha kiderülne, viszont így belepusztulok a magányba. Ki tudja, hogy hány évet várhatok még rá, mire komolyra fordítja a kapcsolatunkat. Mindig az a válasza, hogy ne sürgessem, de évek távlatában beszél. Mit tehetek még?? Elveszíteni se akarom :(



2020. júl. 17. 11:41
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Figyelj, nem tudhatod, hogy min mentem keresztül, gázoltak már át rajtam is, többször is megcsaltak. Abban igazat adok Nektek, hogy tényleg gerintelen dolog lenne ezt meglépni és talán nem is fogom, mert nem akarok olyan sebeket okozni, amiket benned is hagytak.

Az indulataid ne másra vetítsd ki, inkább próbáld meg feldolgozni, elengedni a történteket és, ha nem az indulatoktól vezérelve, ítélkezéstől mentesen állsz az embetekhez, talán Te is megnyugvásra lelsz és megtalálod a boldogságot! Minden jót kívánok Neked.

2020. júl. 17. 13:44
 22/33 anonim ***** válasza:
87%
Erre a helyzetre a szakítás a megoldás, nem a megcsalás. Nem vagy boldog, és ő nem is törekszik boldoggá tenni. Teljesen felesleges húzni az időt, ha "Sajnos, már rég nem 20 évesek" vagytok. Sosem lesz családod, ha lehorgonyzol mellette, amikor elköteleződni sem akar.
2020. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha neki így jó, neked meg nem, akkor mi a kérdés?

Nem illetek össze, ennyi.

2020. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ülj le vele, adj egy ultimátumot, hogy ha ennél nem lesz záros határidőn belül komolyabb a kapcsolat, akkor elköszönsz.

Ez a pótkúrópajti nem megoldás, csak te fogod nyomorultabbul érezni magad és az ellenkezőjét éred el, amit akarsz.

2020. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem, ha nem tudjátok ezt megbeszélni akkor szakítás a legjobb megoldás. Főleg, ha már rég nem vagytok 20 évesek. Te családot szeretnél, ő meg még mindig nem tervez elköteleződni. Írtad is hogy nem vagy boldog. Nem illetek össze.

Lehet, hogy a szakítás fájdalmas, de ennél sokkal boldogabb is lehetsz mással, akinek hasonlóak az igényei mint neked.

2020. júl. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező te egy vicc vagy😂😂azt hiszed te vagy ebbe a történetbe a jó fiú😂😂
2020. júl. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Semmiképp, fiú pláne nem.
2020. júl. 17. 15:45
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

A sok idiótának nem esett le, hogy a kérdező a nő? Ez komoly? 😂 Nekem már a kérdésből is lejött.

Mindegy.

Kérdező: próbáltad megbeszélni a pároddal a dolgokat? (mert erre még mindig nem derült fény).

Ha igen, mi volt a reakció?

Amúgy én nagyon nem vagyok híve az ultimátumoknak, de ha ennyire meg akarod menteni ezt a kapcsolatot, igenis állítsd választás elé, ahogy az egyik válaszoló írta: összeköltözés, vagy vége. Két év után (főleg 30 közelében) ez a normális, nem a "hetente kétszer találkozunk". Ez oké kamaszként, vagy a huszas évek elején, de az írásodból nekem az jött át, hogy ezen már túl vagytok.

Nekem három igazán komoly kapcsolatom volt és fél éven belül megtörtént az összeköltözés...

2020. júl. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Persze, ez rendszeres téma nálunk. Hiába mondom el, hogy ez nekem mennyire rosszul esik, azt mondja, hogy vagy elfogadom így, vagy nem, de ezen nem tud változtatni most még. Tudja, hogy engem bánt vele és sajnálja is, de nem tesz ellene. Most talán elköltözik a szüleitől és valamennyit változik a helyzet, de már másfél éve ezt mondogatja, tehát fogalmam sincs, hogy mikor lesz megoldás és még meddig várhatok rá...

Egyébként igen, 30 körüliek vagyunk.

2020. júl. 18. 10:06
 30/33 anonim ***** válasza:
56%

Te nem a párodat szereted, hanem inkább a szeretet és szerelem érzést akarod vele pótolni, hogy valakitől megkapd az eufória érzést,ami is csak azt bizonyítja, hogy neked nem elég az a heti pár találka vele, hanem mellette pluszban akarod pótolni ezt a hiány érzetet egy harmadik féllel.


Egyébként inkább szakits vele és utána ugrálj egyik hapi után a másikra. Amúgy sem akar komolyan elköteleződni hosszú távon a párod, ez látszik a kiírásodból. Csak alkalmi kapcsolat ez jelenleg.


Egyébként ezt hívják társ függőségnek, amit te csinálsz.

2020. júl. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!