Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez indokolná a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez indokolná a megcsalást? Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk kapcsolatban. Imádom a párom, minden egyes porcikája így tökéletes. Mikor együtt vagyunk odaadó, kedves, szeretget, nagyon jó vele, hihetetlen boldog vagyok mellette ilyenkor.

VISZONT!!

A kijárási korlátozás alatt megszoktuk, hogy keveset tudtunk találkozni és a páromnak ez tökéletesen megfelelt. Összeköltözni még nem akar velem, de ahhoz fáradt, h utazzon hozzám, neki egyébként is szüksége van az "én idő" - re. Most kb heti 1-2 alkalommal találkozunk. Nekem ez nem elég, szó szerint szenvedek, mintha elvonási tüneteim lennének, egyszerűen belepusztulok!!! Borzalmasan hiányzik, így hatalmas űr tátong bennem. Tudja, hogy ez nekem mennyire rossz, sajnálja, hogy ezzel bánt, de attól, még nem tesz ellene, neki így a jó.


Sokszor érzek vágyat, hogy valakivel pótoljam magamban ezt az űrt. Megfordult már a fejemben, hogy keresek valakit, akivel jól érzem magam ilyenkor. Egy laza kapcsolatra gondoltam. Viszont a párom biztosan elhagyna, ha ez valaha kiderülne, viszont így belepusztulok a magányba. Ki tudja, hogy hány évet várhatok még rá, mire komolyra fordítja a kapcsolatunkat. Mindig az a válasza, hogy ne sürgessem, de évek távlatában beszél. Mit tehetek még?? Elveszíteni se akarom :(



2020. júl. 17. 11:41
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
10%

Gusztustalan féreg vagy!! Szakítani nem tudsz??

Mit várunk egy szánalmas férfitól?!

2020. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Rendszeresen megbeszéljük ezt, de tartja magát ahhoz, h nem tud többet nyújtani egyelőre.


Sajnos, már rég nem 20 évesek vagyunk. Én készen állok a megállapodásra, de Ő még élni akar. Én közös jövőre, családra vágyok, fáj, hogy ő nem tervez ilyet a közeljövőben.

Az sem segít a helyzetünkön, hogy a barátaim/közös ismerőseink mind azt mondják nekem, h hülye vagyok, hogy elviselem azt, hogy nem haladunk előre. Alapjáraton nem érdekel a véleményük, ha rájuk halgatok, akkor rég szakítottam volna, de így nagyon rossz, hogy engem is zavar.


Nem unatkozom itthon, teljes állásban dolgozom (2 műszkos).

Egyszerűen többre vágyok, nekem ebben a formában vállalhatatlan a kapcsolatunk, mert szenvedek.


Ha szakítanék vele, biztosan tudom, hogy senki máshoz nem tudnék vonzódni érzelmileg. Az se biztos, hogy képes lennék megcsalni, csak érdekelt a véleményetek. Amióta őt megismertem, még egy férfit se láttam vonzónak.


Nem távkapcsolatban élünk, csak a fővárosban lehetetlen utazás nélkül megoldani a közlekedést. Kb 1 óra tömegközlekedéssel közöttünk a távolság, pont annyi, amennyit utazik otthonról minden nap a munkába. Mellesleg annyi idő alatt tőlem is beér dolgozni.

2020. júl. 17. 12:49
 13/33 A kérdező kommentje:
Minkenkinek ment a zöld kéz attól függetlenül, hogy tetszett-e a válasz, számomra minden vélemény értékes volt és köszönöm!
2020. júl. 17. 12:53
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

"Ha szakítanék vele, biztosan tudom, hogy senki máshoz nem tudnék vonzódni érzelmileg."

Jajj... :)))

Én is 1000%-ig biztos voltam ugyanebben, mikor anno mentegettem saját magam előtt a toxic borzasztó kapcsolatom az exemmel. Ahh, én aztán biztos hogy senki más után nem tudnék érdeklődni, blablabla. Végül szakítottunk, és meglepően hamar túltettem magam rajta, azóta olyan párom van akivel tényleg összeillünk, nem olyan aki tesz rám magasról én meg rohanok utána. Azóta is egyetlen dolgot bánok az egészben, hogy nem dobtam hamarabb.

2020. júl. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
27%
Szakítani nem tudsz?? Ennyire gerinctelen vagyy??? Remélem lebuksz és kivágnak majd
2020. júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek , férfiak és nők is , akiknek ennyi közösen töltött idő elég. Sőtt van akinek még ez is sok lenne! Igénylik hogy sokat legyenek egyedül. Egyszerűen ők ilyenek. Ne várd hogy majd megváltozik , mert nem fog, ő így működik. Ez nem elhatározás, döntés kérdése, neki így a kellemes.

Alapjában én is sok én-időt igénylek. De ugyanakkor a párommal igényelném az együtt töltött perceket. Mindenki más. Ne hibáztasd ezért! Viszont kár az idődet fecsérelni , mert mint írtam neki így komfortos, nem fog máshogy érezni.

Neked mások az igényeid mint neki, vagy amit ő megadni képes. Jobb ha lezárod , főleg ha már a megcsalás szóbajött. Ami egyébként sem megoldás , és gerinctelen húzás is egyben. Keress olyat aki képes megadni amire vágysz, és te is meg tudod adni neki azt, amire ő vágyik.

Tudom hogy nehéz kilépni egy kapcsolatból, de ez kb egy olyan helyzet ahol előrelépés nem lesz.

Ha változtat is csak a te kedvedért, nem fogja jól érezni magát, és valószínűleg nem is lesz tartós a változás.

Másrészt pedig ne akard hogy ő kvázi megerőszakolja a saját igényeit, a tieid miatt....

F38

2020. júl. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

15: nem ítéletért jöttem, hanem tanácsért, de jogom van a saját életem felett dönteni vállalva minden kockázatot. A minősítgetést kérlek tartsd meg magadnak, a kérdésemre ez nem segítség! Értelmezz kérlek, csak elméleti síkon fordult meg a fejemben, vélemények érdekeltek, nem írtam, hogy meg is fogom tenni, eddig, még nem is kacsintottam félre, de előre elkönyveled azt, ami talán nem is valósul meg...

A szándékod magáért beszél.


Csak megoldást próbálok erre a helyzetre találni! Talán nem ez a legjobb ötlet, de már nem tudok mit kitalálni. A szakítás a legutolsó amit megtennék.

2020. júl. 17. 13:15
 18/33 anonim ***** válasza:
45%
Szívből kivánom,hogy vágjon ki a barátnőd ,mert nem tudod megbecsülni
2020. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
18: Sajnálom, hogy összetörték a szíved :(
2020. júl. 17. 13:24
 20/33 anonim ***** válasza:
27%
Majd remélem egy ilyen mocskon is átgázolnak majd
2020. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!