Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez jó bosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó bosszú kezdetnek?

Figyelt kérdés

Először is tudom hogy egy igazi csicska vagyok aki még azok ellenére is nagyon szerelmes a párjába hogy az elég sokszor ősszetört engem, es kitudja hanyszor csalt meg, meg egyebek. Azonban. Rohadtul szenvedek miatta mindennap. Rohadtul bántoan beszél velem , alábecsül stb. Na de majd most megmutatom neki kivel szórakozott. Persze ugyan ugy nagyon nagyon szeretem őt es soha mem fogom elhagyni ezert sem Ő életem szerelme, imádom minden porcikáját , meg annak ellenére is hogy ilyen gonosz szemét velem... Túlságosan szeretem. Es én azon vagyok hogy szeptemberben összeköltözzünk majd... Mindent megfogok tenni neki ugy mint most is. Hogy a lehtő legjobb pár legyek neki. Azonban...

Nagyon, nagyon fáj. Társkeresőkre regisztrált megcsalt... De kifogom ezért törölni az összes ilyen szrról. Aztán elmondom neki hogy tudok mindent. Es hogy még ezek ellenére is mindennel jobban szeretem. SOHA AZ ELETBE NEM ENGEDTEM SENKIT SE ILYEN KOZEL MAGAMHOZ. SENKI SE FOGJL TUDNI MEGERTENI ENEGEM.... De KRVARA azt kivanom bar meghalnek a francba.... Csak megakarok halni... Miert tette ezt velem???? MIERT NEM VESZI ESZRE MENNYIRE SZERETEM ES MENNYIRE ROHADTUL FAJ NEKEM AHOGY VISELKEDIK VELEM?????



2020. júl. 17. 00:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatal vagy egy szar kapcsolatban, szeress olyat, aki téged szeret. Annyit kell tegyél, hogy kirúgod a fenébe, és szóba sem állsz vele többet, akkor soha nem teheti ezt meg. A szüleidtől barátoktól kérj segítséget, amíg nem esik le, hogy ő érte egy könnycseppet sem érdemes sírni, csak hátat kell fordítani.
2020. júl. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
csajszi, tedd le a szereket, amiket használsz
2020. júl. 17. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
Mielőtt kirúgod, azért eressz el néhány levelet a nevében azoknak a csajoknak, akiket írogat, mondd el nekik, hogy tulajdonképpen HIV pozitív, csak nagyon kanos :))))
2020. júl. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Elveszed magadtól az esélyt, hogy normális életed legyen. Nem ő...mert neki ez megfelel, hanem te vagy saját magad ellensége, mert ragaszkodsz valamihez, ami sosem volt jó.

Olyan,mintha a kedvenc kajádat eszegetnéd romlottan, csak azért mert az egy sült csirke volt valamikor...de már rég megromlott..azt sem ennéd meg mert megbetegít..ezt teszed te is magaddal. A legjobb bosszú pedig az lenne, ha látná rajtad, hogy már nem hat meg, túl léptél rajta És következetesen betartod, hogy nincs szükséged rá És arra ,hogy mérgezze az életed.

2020. júl. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%

Figyelj, kislány. Ne tedd tönkre az életed.

Nem, ő nem jó partner számodra, csak egy manipulatív kis gennyláda, aki a markában tart. Ezt kell felismerned.

Érzelmei nem valódiak. Keress valakit, aki igazán szeret.

És ne gyakorizz részegen :)

2020. júl. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Először is! A párod nem szeret, te azt hiszed szereted. Egy ilyen után első hogy ott kellett volna hagynod.


Nem bocsájtottál neki meg semmit. Ha megbocsájtottál volna neki, akkor nem terveznél bosszút ellene.


Ha turkálsz a személyes holmijai között, magyarán az email fiókjába, az ugyanúgy személyiségi jogokat sért.


Megcsalt! Mit akarsz még tőle!


Bosszú? Minek?


Az első után szépen el kellett volna hagyni.


Szeptemberbe össze akarsz költözni vele, ilyen opciókkal?


Ha ez kiderül szerinted egy 10-es skálán mennyire akar majd veled élni, már akkor nem akart mikor megcsalt, ezt kéne tudatosítani, és nem magad ellen dolgozni, nem magadat szabotálni.


Természetes érzés hogy dühös vagy rá, az már nem hogy magadban kárt tennél, vagy bosszút forralsz ellene.


Ha ennyire nem tudsz mit kezdeni az érzéseiddel, ami ismétlem háromszor is, nem szerelem, nem szerelem, nem szerelem, akkor kérj segítséget pszihológustól.


És engedd el a volt pasidat, mivel ez már nem kapcsolat, megcsalt, vedd tudomásul és lépj tovább.

2020. júl. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

13-as ne írogass neki ilyenket, mert azok a csajok nem is tudták, hogy létezik a barátnő, ergo még mennyi ember életét javasolnád tönkre tenni? Hm?


Amúgy ezért be is perelhetné a kislányt, ha elmegy nemi betegség tesztre és kiderült hogy hazudik, vagy ha nem azért meg a pasit perelheti.


Ostoba vagy 13-as!

2020. júl. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanennyire szerethetnél egy másik férfit, ha a jelenlegit elengednéd, mert nem érdemel meg téged és megnyugodnál egy kicsit. Picit olyan, mintha függőség alakult volna ki a párod iránt, bármit megtehet, te biztos, hogy kitartasz mellette. Az önbecsüléseddel komoly gondok lehetnek. Beszélj erről a barátaiddal/családoddal, esetleg egy pszichológussal, szerintem sokat segítene.
2020. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kezeltesd magad!Társfüggő vagy!
2020. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!