Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek jól tettem? Páran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem? Páran beszóltak, hogy eu kicsinyes bosszú volt. De szerintem nem tettem semmi rosszat.

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom, kollégák voltunk, úgy ismerkedtünk meg. Megcsalt egy kolléganőnkkel, ezért véget ért a kapcsolatunk. Az exem itt is hagyta a munkahelyet, mert nagyon kellemetlen volt neki, hisz szinte mindneki tudta, mit tett. A kolléganővel azóta is együtt dolgozok, de igyekszem elkerülni. Nagyon ilyen ribis hölgyemény, mert teszi a szépet több palinak is.


Most nem olyan rég jött egy srác, jópár évvel fiatalabb mindannyiunknál, szép magas, helyes srác. Nagyon aranyos gyerek, és van egy barátnője is, akit néha említ, nagyon szerelmes belé.


Na, fogta magát a ribis kolléganő, rányomult erre a srácra is, fittyet hányva korkülönbségre, szerelemre, mindenre.


Már mindenki csak nevet ezen a kolléganőn, meg az újabb húzásain. Én meg még nem felejtettem el, hogy vele csalt meg az exem. Fogtam magam, megmondtam a managernek, hogy munkaidőben ismerkednek azok ketten. Persze nem a srácnak akartam bajt. Ment a manager, és a srác meg is mondta neki, hogy a kolléganő aki nyomul, ő aztán nem keresi. Aztán egy csomóan mentek tanúskodni, akikre még nyomult férfiakra, hogy ne az ártatlan srácnak legyen baja. Végül a kolléganőt kirúgták szexuális zaklatás címén.


2020. febr. 9. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a volt kolléganőd is úgy vélekedne, hogy nem tettél semmi rosszat. De én nem ítéllek el ezért, a legtöbb ember megtette volna ugyan ezt a helyedben.
2020. febr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
A megcsalás nem szép dolog, de az árulkodás sem. Mivel ez nem szexuális zaklatás volt, ezért igazságtalan volt kirúgni azt a nőt, akármekkora ribi is legyen.
2020. febr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Kamu.

Azért senkit nem rúgnak ki, mert "ismerkedik", amíg nem a munka rovására megy és a másik fél nem tesz panaszt. Foleg azért nem, mert egy sértett kollégáno, aki nem mellesleg szintén munkaidőben ismerkedett, azt mondja.

2020. febr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem kicsinyes dolog volt.
2020. febr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted!
2020. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom hogy jól tetted. Megérdemelte, munkahelyre dolgozni kell bejárni nem más miatt. A másik meg az hogy akinek van kapcsolata azt békén kell hagyni. De ha valakibe csak ennyi erkölcs szorult hát megérdemli a rosszat. Majd máshol nem fogják ilyen sokáig megtűrni ha nem fogja vissza magát.
2020. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted!
2020. febr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%

Nézzük a tényeket:


"Volt egy kapcsolatom, kollégák voltunk, úgy ismerkedtünk meg."


"Fogtam magam, megmondtam a managernek, hogy munkaidőben ismerkednek azok ketten"

"Végül a kolléganőt kirúgták szexuális zaklatás címén."


Most akkor neked engedték, hogy ott ismerkedjek, de neki nem?

És akik tanúskodtak, vajon miért nem akkor mondták, hogy szexuálisan zaklatta őket a hölgyike? Ja, mert ilyen nem történt? Ez csak kitaláció? Vagy mert nagyon is élvezték, hogy nyomult?


Legközelebb hihetőbbet adj elő, ez gyenge lett.

2020. febr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!