Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez jó bosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó bosszú kezdetnek?

Figyelt kérdés

Először is tudom hogy egy igazi csicska vagyok aki még azok ellenére is nagyon szerelmes a párjába hogy az elég sokszor ősszetört engem, es kitudja hanyszor csalt meg, meg egyebek. Azonban. Rohadtul szenvedek miatta mindennap. Rohadtul bántoan beszél velem , alábecsül stb. Na de majd most megmutatom neki kivel szórakozott. Persze ugyan ugy nagyon nagyon szeretem őt es soha mem fogom elhagyni ezert sem Ő életem szerelme, imádom minden porcikáját , meg annak ellenére is hogy ilyen gonosz szemét velem... Túlságosan szeretem. Es én azon vagyok hogy szeptemberben összeköltözzünk majd... Mindent megfogok tenni neki ugy mint most is. Hogy a lehtő legjobb pár legyek neki. Azonban...

Nagyon, nagyon fáj. Társkeresőkre regisztrált megcsalt... De kifogom ezért törölni az összes ilyen szrról. Aztán elmondom neki hogy tudok mindent. Es hogy még ezek ellenére is mindennel jobban szeretem. SOHA AZ ELETBE NEM ENGEDTEM SENKIT SE ILYEN KOZEL MAGAMHOZ. SENKI SE FOGJL TUDNI MEGERTENI ENEGEM.... De KRVARA azt kivanom bar meghalnek a francba.... Csak megakarok halni... Miert tette ezt velem???? MIERT NEM VESZI ESZRE MENNYIRE SZERETEM ES MENNYIRE ROHADTUL FAJ NEKEM AHOGY VISELKEDIK VELEM?????



2020. júl. 17. 00:08
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
21 éves lány vagyok
2020. júl. 17. 00:08
 2/19 A kérdező kommentje:
megkéne ölnöm magam a fenébe mar inkább... En nem érdemlem meg hogy szeressenek.
2020. júl. 17. 00:09
 3/19 A kérdező kommentje:
3 éve... Jovore lesz 3 eve hogy ezt teszi velem
2020. júl. 17. 00:10
 4/19 A kérdező kommentje:
en meg szeretem es megbosatottam neki mindig..... MERT SZERETEM, Ertitek ti ezt? Miert teszi ezt velem??? Mier??
2020. júl. 17. 00:10
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Bevallom, nem értem. Kezeltetned kellene magad.


[link]

2020. júl. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Kedveském. El kellene engedned. Rendbe kéne szedned az önbecsülésed. Ő nem értékel, nem becsül, nem szeret téged. Te értékes ember vagy, megérdemled hogy szeressenek, tiszteljenek és becsüljenek. Ő sajnos nem fog.
2020. júl. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Piát tedd le mára, pasit engedd el, legyél egy kicsit egyedül, amíg meg nem tanulsz úgy is létezni, aztán gondold végig, hogy mi vonzott az exedben és ismerkedj aktívan teljesen más pasikkal.
2020. júl. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az lesz a legnagyszerűbb bosszú, ha látja, hogy te felépülsz ebből a nehéz lelkiállapotból, amibe belekevert, és látja, hogy boldog és kiegyensúlyozott vagy, miközben ő továbbra is csak a társkeresős libuskák után futkos.


Miből gondolod azt, hogy ha összeköltöztök, hogy ha ráragasztod magatokra azt a címet, hogy együtt laktok, ő nem fog tovább társkeresőkre regisztrálni? Bizony fog, mert úgy tűnik, hogy ő egy ilyen alak, aki nem tisztel téged, és egy összeköltözéstől még nem fog változni, és az a rossz hírem, hogy te sem tehetsz ez ellen semmit.


Ami most fontos, hogy tudatosítsd, hogy ez nem a te hibád. NEM. A. TE. HIBÁD. A pasid ekkora gyökér, hogy nem tisztel téged, és igenis megérdemled, hogy szeressenek, és valaki fog is! Ha nem is azonnal pasi, biztos vannak barátaid, vagy valaki, akire számíthatsz!


Tényleg jó lenne keresned egy pszichológust, hogy segítsen ezt feldolgozni. Elhiszem, hogy most nagyon nehéz, de pár év múlva rá fogsz jönni, hogy egy ilyen emberért nem kár.

2020. júl. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne imádd minden porcikáját, mert ronda, büdös, visszataszító, az arca se szép, a teste is gáz, a tulajdonságai unalmasak...Ezt fogod gondolni 2 év múlva, az új párod mellett feküdve, ha eszedbejut ez az exed.
2020. júl. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben az áll, bosszú, de nem látom lejjebb, hogy leírtad volna, hogy állnál bosszút. Annyi, hogy kitörlöd nindenhonnan, társkereső oldalakról? Töröld csak, de ez nem valami nagy bosszú.

Szerintem nem nagyon tudsz rajta bosszút állni, azt csak azon lehet, aki törődik veled, akinek fontos vagy. Lehet, hogy ő már nem szerelmes beléd. De ez nem a világ vége! Szenvedsz vele. Lehetnél egy nap majd a jövőben olyannal, aki nem szenvedész okoz. Hagyd el ezt a pasit. Én nem költöznék össze olyannal, aki miatt így összetörsz lelkileg. Ráadasul 3 éve mondod... Hogy nem ábrándulsz ki?

2020. júl. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!