Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az mennyire igaz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire igaz, hogy a csúnyább párok körében ritkább a megcsalás, mint a szép pároknál?

Figyelt kérdés
Szóval van két nem annyira szép ember, ők ritkábban lépnek félre, mert félnek, hogy utána nem lesz senkijük, ha elhagyják őket? Meg nem is kapnak ugye annyi ajánlatot a kinézetük miatt. A szépeknél meg ugye állandóan ott van a kísértés, hogy jó pasik/nők szemezgetnek, flörtölnek velük, és nyilván könnyebben is találnának új párt, ezért lazább az erkölcsük.
2020. júl. 15. 12:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nem szépség kérdése, hanem felfogásé... én sosem csaltam meg senkit mégis volt 2 exem akiknek ez volt a mániája hogy mivel szépnek és csinosnak tartottak sokkal jobban figyelték amikor más a pasik rám szegezték a tekintetüket és teljesen bebeszélték maguknak hogy akkor biztos élek is ezekkel az lehetőségekkel. ahogyan én ezt megéltem, pont hogy elég bókot és visszaigazolást kaptam ezekből az elismerő pillantásokból, nem éreztem soha szükségét messzebbre menni. sokszor pedig inkább volt már zavaró mint kellemes.
2020. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!