Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért izgató számomra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgató számomra, ha megcsalhatom a páromat?

Figyelt kérdés

Más is van így ezzel? Ez vajon tényleg csak a tiltott gyümölcs varázsa? Mi lehet a lelki oka? Privátokat nem kérek köszönöm, nem ismerkedési célzattal írtam ki a kérdést.

N



2020. júl. 14. 10:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Ez is egy fétis, pasik is vannak akiknek ez jön be.
2020. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

izgat az újdonság

talán van,a mit vele nem, de mással megélhetsz

nőiességedet ápolod azzal, hogy képes vagy elcsábítani mást


te mit gondolsz?

2020. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem az a kérdés, hanem hogy a pasid hogy viseli. ha őt is izgatja, akkor megvan a tökéletes kapcsolat. ;)
2020. júl. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is izgató, de nem tenném megbeszélés nélkül. Nagy fájdalmat okozhat, amit senkinek nem kívánnék. Szerintem beszéld meg a pároddal, hogy meddig mehetsz el úgy, hogy neki is jó legyen.
2020. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

#4! Így a korrekt. nem az ember háta mögött, hanem megbeszélve! ;)


Így én simán igent mondanék rá bizonyos feltételekkel. :)

2020. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
44%

Régen... Nagyon régen.. Az ősemberek korában csak megfogta az ősember a nőt és elvitte dugni, másnap a másikat vitte dugni. Mi modern emberek ragazkodunk a kapcsolathoz hogy csak egy legyen. Ősi vágyaidat érzed :D


Bocsi a tréfáért, néha nekem is megfordult a fejemben és egy kicsit izgatott is, de őt szeretem és nem akarok neki lelki fájdalmat okozni.

Csak fantáziálgatás ami izgat de semmi több

2020. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#7 Ma már a nősemberek korát éljük. :)
2020. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat!

Ha tippelnem kéne azt mondanám, hogy az adrenalin miatt csinálom. Lázba hoz a lebukás veszélye. Kiszakít a mókuskerékből egy kicsit.

2020. júl. 14. 11:07
 9/16 anonim ***** válasza:
20%

Paráznaság kötelékében vagy. Melynek egyik lényege, hogy szexuális kapcsolatok útján átadni másik embernek a benned lévő szellemiséget.Ez a valóság. Minden szexuális aktussal egyesülsz a másik szellemiségével és átadod-átveszed tőle.

Semmi köze ahhoz amit te gondolsz.

2020. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
#9 Azt is élvezed, ha kicsit úgymond aljasmódon csinálod? Pl leszopod a másik csávót, a szádba engedi majd hazamész utána csókot adni a párodnak? :D
2020. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!