Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalhatott a párom? Nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhatott a párom? Nagyon kevés ondója volt

Figyelt kérdés

Ma kétszer szexeltünk a párommal de már elsőre is nagyon kevés ondója volt.

A délelőttöt egyedül töltötte itthon.

Nagyon elgondolkoztam hogy miért volt ilyen kevés hiszen máskor szemmel láthatóan több van.


És ugye úgy tudom hogy minél több az aktus annál kevesebb ondó jön már a végén.


Kicsit aggódom. Szerintetek foglalkozzak vele vagy túlgondolom? Csak hát magyarázatot meg nem találok rá.


Oké hogy maszturbálhatott itthon de akkor hányszor csinálhatta mire ilyen kevés lett neki?


Mert úgy emlékszem hogy az első 2-3 alkalommal kb ugyanaz a mennyiség szokott lenni, de legalábbis nem ennyire szembetűnő a mennyiség csökkenése mint most.


És az életmódja nem változott különösebben, mert tudom hogy valamilyen szinten az is befolyásolja.


Szóval nem tudom elképzelni.


Máskor pl folyik a kezemen ami kijön, most meg nem is spriccolt hanem épp csak pár csepp csepegett ki.


Tanácstalan vagyok és félek hogy történt valami.

És nem kell rögtön bunkózni kérlek, mert lehet hogy túl gondolom de akkor is furcsa az összes többi alkalomhoz képest ez a mai kivételes eset.


2020. ápr. 28. 17:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég! Nem normális hogy ilyeneken agyalsz!

Számtalan oka lehet hogy most miért volt kevesebb az ondója.

Miért a megcsalás az első gondolatod?

2020. ápr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
:DDDDDDDDD
2020. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Veled se lehet nagy öröm a párkapcsolat!
2020. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kiverte ma többször is. De ha ma kétszer is kívánt, ennyire kanos volt, kizártnak tartom, hogy más nővel szexelne, különben nem lenne ennyire kiéhezve.
2020. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiszem, pedig ha valaki, akkor te megérdemelnéd, hogy megcsaljon, remélem belekergeted ebbe, idő kérdése csak. Elmebeteg pi.csa, téged konkrétan minden emberi kapcsolattól el kellene tiltani és magányosan kéne leélned a nyomorult életed. Ennyire undorító, aljas kérdéssel még itt is ritkán találkozik az ember.
2020. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt már olyan a páromnak, hogy nagyon kevés jött az első alkalommal utána pár órával később meg lényegesen több. Semmi magyarázatot nem találtam rá, nem is kell. Max kiverte és akkor sok jött :D
2020. ápr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Lol
2020. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Sok oka lehet, hogy kevesebb jött, de szerintem is kiverte egyszer-kétszer.
2020. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂
2020. ápr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Csak azért gondolok a legrosszabbra/megcsalásra mert nyilván mindig más a folyadékbevitele. Nyilván máskor is maszturbál, tehát eddig is minden napja egy kicsit más, de az ondója mégis nagyjából ugyanannyi szokott lenni már mindig.

Az csak a MAI napon volt ennyi. Pont ma mi volt az a nagyon befolyásoló tényező ami ennyire megváltoztatta most a megszokott mennyiséget?

2020. ápr. 28. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!