Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalhatott a barátom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhatott a barátom?

Figyelt kérdés
4hónapja vagyunk együtt rendszeresen gumival csináljuk de volt pár alaklom mikor nem védekeztünk.Neki kijött egy szemölcs a húgycsővénél ami azért volt furcsa mert én még soha nem voltam együtt senkivel.Megvádoltam hogy megcsalt mert ez csak szexuális úton terjed és előttem rendszeresen szexuális kapcsolatoban volt egy csajjal ami ennyiben ki is merült. Összevesztünk azt mondta soha nem csalna meg.Nemrég nekem is kijött az a szemölcs és neki is egyszerre kettőnknek mivel ő már hordozó és ezért elkaptam én is.Elmentünk orvoshoz ahol az orvos is elmondta hogy ez csak szexuális úton terjed aminek a lappangási ideje 3-6 hónap ha belegondolok ebben az időszakaszban mi nagyjából még csak ismerkedtünk ezért bennem van az hogy mi van ha tényleg abban az időszakban mikor mi még csak ismerkedtünk összejárt még avval a nővel? Van alapja ennek vagy csak én gondolom túl ezt az egészet?
2017. jún. 28. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem sok lehetőséged van, de


- Egyrészt próbálhatod kimatekozni, ahogy írtad. Mikor lehetett legrégebben, mikor vallja ő, hogy legutóbb benne volt, tud-e arról, hogy annak a csajnak is volt-e ilyenje. Az is érdekes ilyenkor, hogy beleakad-e saját gondolatmenetébe és pl ha azt mondja, hogy igen kijött a másiknál, akkor vajon miért nem mondta már akkor, amikor nála is kijött... ha sokmindenre kell figyelni, nehéz hazudni.

- Hogy reagálta le az egészet először, hárít és zavarja hogy faggatózol, vagy fontos volt neki hogy tudd, hogy ez félreértés lehet csak. Az előző elég árulkodó, akkor felelősséget se akar vállalni és valszeg nem csak véletlenül botlott meg.

2017. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mikor megkérdeztem vagyis megvadoltam támadásnak vette es ki is akadt. Amikor nekem is kijött es Elmondtam neki csak akkor szolt o is higy amugy neki is van csak nem akarta elmondani Nehogy megint az legyen hogy megvadolom a megcsalassal. Elvileg mikor vele volt nem volt neki ilyen szemolcse de azt mondta hogy tuti tole kaphatta el mert massal nem volt
2017. jún. 28. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A nemi szemölcs az elég felelőtlen és van lappangási ideje is, ahogyan elmondta az orvos. De ha a srác tudta az egészet , akkor eléggé felelőtlen volt. Legtöbbször a HPV okozza (az esetek 80%-ban), ami azért probléma mert a férfiaknál míg a HPV konkrétan csak szemölcsként jelenik meg, addig a nőknél méhnyakrákot okozhat , ami nagyon veszélyes.

Én mielőtt új kapcsolatba kezdtem és ha esetleg volt védekezés nélküli szexem (akár oral akár vaginális) elmentem egy komplett kivizsgálásra. Így ha a barátnőm kérdezné fel tudom mutatni a papírt.

Lehet gáz , lehet nem , de végig szenvedtem mindent. Kenetvétel, amit soha senkinek nem kívánok.


Szóval remélem nem lesz probléma, a barátodnak pedig csak gratulálni tudok amiért ilyen lazán szépen átadta.

2017. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

De jo, megcsalt, megfertözött és még neki áll fejjebb.

Szerintem ne hagyd ott.

2017. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valoszinu lefekudt vele!
2017. jún. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nem okoskodni akarok tényleg, csak egy javaslat. Ha meg akarod tudni, rá akarsz jönni és elfogulatlannak tartod magad, akkor rá tudsz jönni az igazságra. Csak mert én is voltam olyan helyzetben (nem pont ilyenben) amikor keverték a szart körülöttem és mindenki falazott a másiknak. De, az emberek ostobák és bénán hazudnak, nem felkészültek ezért nem volt nehéz dolgom columbo-t játszani.


Szóval a barátod azt mondja, hogy amúgy neki is volt, egészen addig nem akarta elmondani amíg neked is kijött, de amikor te is elkaptad, már eszébe jutott hogy közölni kéne. Jön a következő kérdés, hogy akkor mégis hogy képzelte, hogy kijött neki és lefeküdt veled, hogy nyugodtan kapd el te is? Ha neki kijött és ennyire valószínűtlen hogy régről kapta el, tehát - olyasvalakivel szexelt csak akinél nyoma sem volt a szemölcsnek, és egyszer csak elkapta, akkor miért nem jutott eszébe rád gyanakodni?? Nem ez lenne a logikus? Azt csak úgy elfogadta hogy indokolatlanul van egy szemölcse?


Bocsi, de a barátod szinte tuti hogy hazudik. A kommenteddel azt is alátámasztottad amit írtam előtte, hogy a kiakadós veszekedős stílust vette elő... biztos nagyon bízik a kapcsolatban, ha ennyire fontos neki hogy ne maradj kétségek közt. A helyedben azon is gondolkodnék, hogy egy ilyen sérelem nem fog csak úgy pikk-pakk megoldódni, ott fogod hordozni magadban, szóval nem tudom hogy leírjam-e a nyilvánvalót..

2017. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!