Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az mennyire igaz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire igaz, hogy a csúnyább párok körében ritkább a megcsalás, mint a szép pároknál?

Figyelt kérdés
Szóval van két nem annyira szép ember, ők ritkábban lépnek félre, mert félnek, hogy utána nem lesz senkijük, ha elhagyják őket? Meg nem is kapnak ugye annyi ajánlatot a kinézetük miatt. A szépeknél meg ugye állandóan ott van a kísértés, hogy jó pasik/nők szemezgetnek, flörtölnek velük, és nyilván könnyebben is találnának új párt, ezért lazább az erkölcsük.
2020. júl. 15. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Vaaagy, ha a csúnyának esélye van, akkor csal. Mert a szépnek több embernél van esélye, nem izgul. Mint mikor a csóró azonnal elkölti a fizetését, a jómódú meg nem.
2020. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ebben lehet valami. Ugyanakkor mennyit ér az, ha valaki csak azért nem csal meg, mert nincs rá lehetősége?

Az inkább szánalmas mintsem kívánatos helyzet.

2020. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem aa szépség/csúnyaság a kulcs, hanem a nihilizmus. Ott a kulcs.
2020. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Sőt. Inkább kap a ritka alkalmon.
2020. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolnám, hogy egy szép embernek kisebb kísértés, ha másnak is bejön a párján kívül, hiszen egész életében ezt tapasztalta, nem akkora nagy vaszisz számára. Egy csúnya ember viszont kapva kap az alkalmon, hiszen "hülye lenne" nem élni a lehetőséggel. Főleg, ha a csúnya ember csak azért van együtt a (szintén csúnya) párjával, mert nem jutott jobb, és ezért beletörődött a helyzetébe, de nem igazán szerelmes, nem vonzódik hozzá olyan nagyon, stb. Szép embernél ez azért elég ritka, hogy úgy van együtt valakivel, hogy nem talált volna jobbat, így talán a kapcsolathoz is több szempontból ragaszkodik.
2020. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csúnyább embernél valószínűbb az önbizalomhiány így legyezi a hiúságát ha alakalomadtán valakinek tetszik illetve az sem ritka, hogy ő maga erőszakolja ki ezeket a helyzeteket. Ebből szokott lenni a megcsalás.
2020. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

"ritkábban lépnek félre, mert félnek, hogy utána nem lesz senkijük, ha elhagyják őket?


"Az fel sem merül benned, hogy nem mindenkinek életcélja a partnerei váltakoztatása? Van aki szereti a párját, van aki meg sosem fér a bőrébe mindegy hogy néz ki a partnere.

2020. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az előzőekkel.



Végülis függetlenül attól, hogy megcsal-e vagy sem, nagyon kiábrándító, ha csak azért hűséges, mert másnál nincs esélye. Szerintem ez érződik is a partner hozzáállásán, hogy nem szerelemből hűséges hozzád. Elsősorban az számít, hogy szeressen, tehát ennek a kényszer-"hűségnek" nincs jelentősége.

2020. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de csúnya lány létemre én kapok ajánlatokat. Akárhányszor megcsalhattam volna a páromat, de nem tettem. Tudod miért? Azért, mert nekem csak rá van szükségem, és a hűség mellett döntöttem.
2020. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Nyilván akinek nem inge nem veszi magára, nem mindenki olyan.

Aki hűtlen annak gyenge a jelleme, mert csak külső megerősítéssel tud létezni, anélkül semminek érzi magát.

2020. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!