Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők nincsenek tisztában magukkal? Az összes azt mondja, hogy hűséges, erre rengeteg lép félre

Figyelt kérdés
2020. júl. 7. 11:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
9-es, a 3-as válaszát, majd a kérdező 4-es kommentjét olvasd már el újra, azután savazz másokat a szövegértés miatt.
2020. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
43 éves nő vagyok, elvált. Soha az életben nem csaltam meg senkit. Amikor a házasságomban évek óta nem volt szex, akkor sem. Szenvedtem egy darabig, próbáltam küzdeni érte, aztán elváltam. Mert így tisztességes. Lett volna alkalmam csalni, ha akarok, de nem szokásom. A hűség döntés kérdése, ezért tudom pontosan, hogy a továbbiakban sem fogok félre lépni. Most mondjuk pont egyedülálló vagyok, de szexre bármikor találok valakit, tehát nem az alkalom hiánya, hanem jellem kérdése.
2020. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
Na álljunk már meg egy pillanatra, a lo*asznak is van vége! Vannak nők akik egész életükben félre dugnak boldog párkapcsolatban is, mert nekik úgy jó. És vannak azok akik komoly problémás kapcsolatban sem mennek félre, próbálják megoldani és nem az nekik az első, hogy rohannak egy másik f*sz után. Ugyan így vannak a pasik is, szóval ne általánosíts, mert kib*szott sértő egy nőre nézve ez!
2020. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
2%
"Kib*szott sértő egy nőre nézve ez!" És?! Kit érdekel, hogy sértő rátok nézve az igazság? "Vannak nők akik egész életükben félre dugnak boldog párkapcsolatban is, mert nekik úgy jó." Mert nekik így jó? Ok. Épp ezért felesleges minden vita a kérdésben.
2020. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#13


Te vagy az, Lil G?

2020. júl. 7. 21:08
 16/20 anonim ***** válasza:
44%

#11: Elolvastam. Továbbra is arról szól, amiről írtam és nem arról, amit próbáltatok a kérdező szájába adni.


#13: Kb. ugyanazt írtam, amit te, csak nem nőként felháborodva. Nézd meg a pontozásom. Na, az a sértő, hogy az itteni nők ezen a szinten mozognak.

Bocs. Talán túl kéne lépni az egyoldalú szexizmusotokon és akkor mindjárt nem így állnának hozzátok.

2020. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

14es Ja, hogy a te szemedben minden nő félre megy? Sajnálom hogy ilyenekhez volt szerencséd vagy neked nem megy a párkapcsolat hogy mindig megcsalnak vagy megcsalás nélkül is dobnak egy jobbért.

Akkor mi nőként meg nyavajogjunk azon, hogy jajj minden pasi szemét, mert az összes kivétel nélkül félre megy? Miért vagytok ilyen agyatlanok, hogy mentek a p*csötök után és úgy vagytok vele hogy mindegy csak lyuk legyen.

Vannak ilyenek, nem is vitatom. És vannak olyanok akik nem debilek, ez ugyanígy igaz a nőkre. Nem védem a nőket, mert én is dolgozok "boldog családanyákkal" akik össze vissza szexelnek tény. Az is tény hogy undorodom tőlük. Én az általánosításon akadtam ki, ami sértő, pár ribi miatt az összes az? Hagyjuk már...

13as voltam.

2020. júl. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"A kérdező nem azt mondta, hogy a férfiaknál okés a félrelépés, hanem azt, hogy róluk mindenki ezt mondja, a nőkről meg nem."

Pedig ha ez a férfiaknál egyértelmű, akkor a nőknél az kell, hogy legyen, gondolom ezek a férfiak nem férfiakkal lépnek félre, ergo ugyanannyi hűtlen nő van, ahány hűtlen pasi is.


Nem kell általánosítani és nem kell kivételt tenni.

Nőkből és férfiakból is van mindenféle típus.

2020. júl. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#17: "Akkor mi nőként meg nyavajogjunk azon, hogy jajj minden pasi szemét, mert az összes kivétel nélkül félre megy? Miért vagytok ilyen agyatlanok, hogy mentek a p*csötök után és úgy vagytok vele hogy mindegy csak lyuk legyen."

Az oldal nagy része pont erről szól ám, hahó. Mindenért IS a férfiak a hibásak, mindenben IS a férfiak a rosszabbak. Nem volt még olyan kérdés, ahol bármiben is a nők lettek volna jellemzőbben valamiben negatívak, de a férfiak mindig.


#18: "Pedig ha ez a férfiaknál egyértelmű, akkor a nőknél az kell, hogy legyen, gondolom ezek a férfiak nem férfiakkal lépnek félre, ergo ugyanannyi hűtlen nő van, ahány hűtlen pasi is."

Ebben semmi logika nincs. A megcsalás nem úgy megy, hogy mindenki egyetlen másik emberrel párosítva lép félre.

2020. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
17: "neked nem megy a párkapcsolat hogy mindig megcsalnak vagy megcsalás nélkül is dobnak egy jobbért." Itt a probléma az érveléseddel. Nyilván én vagyok a hibás; nem az, aki félrekúr.
2020. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!