Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Titkositott messenger.Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkositott messenger.Lehet bizonyítani?Többi lennt

Figyelt kérdés
Bajban vagyok nincs ötletem mit tegyek vannak gyerekeink ,házasságban élek .A férjem titkositottan beszélget rendszeresen valakivel már régóta, azt nemtudom hogy meg is csalt e fizikailag mindig azzal jön hogy nincs bizonyítékom hűlye vagyok stb.Gyerekekkel bizonyíték nélkűl nem vágnék neki a válásnak.Azt most nem részletezném honnan tudom stb.Az érdekelne hogy az ilyen beszélgetést valahogy lehet e bizonyítani mert már megőrülök félek belebetegszem ebbe az egészbe.Aki tud irjon valami tanácsot, kioktatást nem szeretnék már így is elég fájdalmat érzek.

2020. júl. 2. 07:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezt nem lehet. 2 eszköz között megy végbe titkosítottan. Azt a két félen senki nem tudja mi volt ott írva. Pont ez a dolog lényege..
2020. júl. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt már nem a bizonyíték a lényeg.

Eljutottál odáig, hogy tudod, hogy titkos beszélgetése van, kutattál utána , bizalom régen nincs.

Ha neki titkos beszélgetése van, akkor neki is vannak otthon gondjai.

Ezt vagy leültök megbeszélni és tisztázzátok vagy, ha egyikőtök sem akar megoldást találni akkor más megoldást kell keresni.

2020. júl. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ameddig tagadja addig nincs mit megbeszélni nemfogja felvállalni mert nem akarja a gyerekeket elveszíteni .Tudom elrontottam én is sok mindent de ez akkor sem mehet tovább vártam már eleget hogy abbahagyja.És változtattam magamon is.Megpróbáltam a legszebb módon megoldást találni nem jutottam sokra ezért már csak ez a remény maradt hogy bebizonyítsam.És nem a kűlsőmmel van a probléma gyerekek után sem
2020. júl. 2. 08:26
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Fölösleges bizonyítani, anélkül is válhatsz.
2020. júl. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne arról beszéljetek, hogy most mit csinál, hanem arról, hogy hogyan jutott el idáig.

Ha bebizonyítod, hogy megcsalt, vagy azt , hogy volt valakije, azzal csak azt éred el, hogy nem lesz a váláson kívül megoldás.

2020. júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha bebizonyítom akkor van esély hogy abbahagyja és mentsük a menthetőt de ha tovább is így marad minden csak még rosszabb lessz a helyzet
2020. júl. 2. 08:35
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod, hogyha bebizonyítod, akkor abbahagyja?

Ezzel csak sarokba szorítod és nem hagysz választást.

2020. júl. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
Elég nehéz helyzetben vagytok. Szerintem érdemes lenne elmennetek párterápiára.
2020. júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagyná abba, ha rábzonyítod??? Max még jobban fogja rejteni. Nehogy azt hidd már, hogy ha valaki lebukik pont akkor kap észbe, hogy "jajj mit tettem". Ha észbe kapna, abbanahygná magától. De esze ágába sincs.
2020. júl. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Írtam hogy nem kioktatást kérek akkor válás ,ha tovább csinálja.
2020. júl. 2. 09:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!