Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Három és fél év után megtette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három és fél év után megtette ezt, vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már egyszer írtam erről,viszont most minden kiderült így hát kulturált véleményeteket kérném ki.

3 és fél évig voltunk együtt párommal én 26évesF ő 24L

Az utóbbi 1 hónapban fura lett a lány teljesen más nem puszilgatott mondjuk sose volt olyan de előző héten annyit mondott nekem hogy kiszerettem belőled már nem úgy szeretlek téged,én probáltam volna rendbe hozni a dolgokat mint minden normális ember bár nem tudtam hogy mi ez a hirtelen változás...Azt mondta hogy ha most jót akarsz haza takarosz egy hétre én megtettem haza jöttem de úgy hogy virágcsokrot bonbont hagytam ott neki és csókkal köszöntünk el,aztán kiderült hogy mind ez azért kellet mert munkatársát felhozta oda abba a lakásba ahol a mi közös életünk volt és ott lefeküdt vele....Eszem volt..egyetlen egy gumi volt otthol lefényképeztem a gyártási számát mi előtt haza jöttem volna... Hivkáltam mikor itthon voltam de nem nagyon reagált semmire pedig eléggé megviselt ez az egész engem...Szombaton mikor haza jött ő is a szüleihez akkor elmentem hozzá és probáltam vele felnőttesen megbeszélni de ő azt mondta sajnálom elmúlt....Kérdeztem van 3. személy? Azt mondja nincsen.. Mondom rendben van haza jöttem aztán mindent ki deritettem másnap teljesen hogy mik történtek fent sőt előbb fel is jöttem ide és a gumi itt volt de már más gyártási szám volt rajta....Elvileg 1 hónapja ismerik egymást....És most még ő van felháborodva hogy én mondtam hogy költözhet...Van hova mennie ott a fiú lakása....Mert a fiúnak is volt egy 2 és féléves kapcsolata és úgyan úgy megvezette őt is mint engem a lány...Bele gondolva én mindent megtettem a kapcsolatunkért és probáltam igazi társ lenni mellete...főztem mostam takaritottam rá mikor én itthol voltam...Semmit nem kellet csinálnia...Az már mellékes hogy egy 6 éves kapcsolatát is igy tette tönkre úgyan így :D És már azt mondta hogy szerelmes a srácba viszont a közös képeink mindig fent vannak neki mindenhol...Érdekes pedig én töröltem az enyémről és le is tiltottam azóta a leányzót.... A legszebb az egészben hogy nem ilyennek ismertem meg...Gyönyörű szép lány az biztos de 86kg-an ismertem meg azóta lefogyott 58kg-ra de én akkor is szerettem és nekem akkor is ő volt a legeslegszebb nem kacsingattam semerre...És ezek után az fáj hogy így megalázott és nem volt velem őszinte...Vélemény a lányról?



2020. jún. 30. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

A gyártási szám lefotózása után a lányról vársz véleményt?

Megmondta, hogy kopj le róla, ennél mégis hogyan lehetett volna világosabb veled?

Fogadd el, lépj túl rajta és kérlek, a gumi gyártási számát ne fotózd :D

2020. jún. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Most azt várod, hogy szidjuk a lányt? Megmondta, hogy már nem szeret, te erőltetted tovább. Egy hónapja jelezte feléd, hogy nem akar veled lenni, elküldött, majd összejött mással. 24 éves, és már volt egy 6 éves és egy 3,5 éves kapcsolata. Nem lehet rá mondani, hogy fűvel-fával. Nem volt őszinte veled, de ha ilyen kotont fényképezős vagy, akkor azért lehet gond veled, félt a féltékenységi hisztidtől.
2020. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Te tényleg azt hitted, hogy veled marad egy fiatal lány, aki még nem is élt???


Az ilyen lányokat, komoly, tartós kapcsolatra csak FÉRFIAK tudnak megfogni.

2020. jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1-2# de a csaj csak hazaküldte egy hétre, ez nekem inkább szünetnek hat, nem szakításnak. Ha kerek-perec nem mondta meg, hogy szakít, akkor nem volt korrekt.
2020. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

'Azt mondta hogy ha most jót akarsz haza takarosz egy hétre én megtettem haza jöttem de úgy hogy virágcsokrot bonbont hagytam ott neki és csókkal köszöntünk el,aztán kiderült hogy mind ez azért kellet mert munkatársát felhozta oda abba a lakásba ahol a mi közös életünk volt és ott lefeküdt vele'

Onnan sejthető volt, hogy lapát van, hogy :1haza takarosz egy hétre'

Illetve:

'Az utóbbi 1 hónapban fura lett a lány teljesen más nem puszilgatott mondjuk sose volt olyan de előző héten annyit mondott nekem hogy kiszerettem belőled már nem úgy szeretlek téged,én probáltam volna rendbe hozni a dolgokat mint minden normális ember bár nem tudtam hogy mi ez a hirtelen változás'

Ez még a hazaküldés előtt volt, legalábbis így írja időrendben.

2020. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Te lenni papucs
2020. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt mondta takarodj haza? :o
2020. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az már mellékes hogy egy 6 éves kapcsolatát is igy tette tönkre úgyan így :D


A legszebb az egészben hogy nem ilyennek ismertem meg



Na ez most egy kicsit ellentmondásos.

2020. júl. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!
2020. júl. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!