Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtörtént egy barátnő pasijáv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtént egy barátnő pasijával. Kerüljem vagy az csak feltűnő lenne?

Figyelt kérdés

Felesleges leírnotok hogy k.rva és hasonlók, egyrészt nem fog meghatni, másrészt pontosan érzem a tettünk súlyosságát, nem kell felvilágosítani.

Nagyon kedves barátnőm, szuper volt a kapcsolatunk, a pasival is jóban voltam előtte. Ittunk mindketten, megtörtént, nem fogom ragozni meg magyarázkodni, semmi értelme. Megegyeztünk, hogy titok marad, mert mindkettőnknek fontos a csaj, de nem tudom, személy szerint ezt hogy kivitelezzem. Borzasztó feltűnő lenne ha hirtelen elkezdenénk kerülni egymást (mivel tényleg elég jóban voltunk), ugyanakkor az meg magunkban kínos nekünk, ha úgy viselkedünk egymással mint régen. Nehezen lehet leplezni, ha rögtön a szex jut eszedbe, csak mert hozzád ér vagy rádnéz.

Mit tennétek?

(az “eleve nem tennék ilyet”, “szálljatok ki szegény lány életéből”, “zsák a foltját” és hasonló kommentekre szintúgy nem vagyok kíváncsi, mert csak a billentyűzetet koptatjátok vele. Szerintem mindenki hibázott élete során, és nem kell felvilágosítani a történtekről)


2020. jún. 26. 01:05
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
63%

Ebben az egészben az a leggazabb,hogy a megbantad leghalványabb jelet sem mutatod. Ha már képes voltál arra,hogy egy általad szeretett és tisztelt barat pasijaval hetyegj,akkor annyit megérdemelne ez a lány,hogy elé állsz és elmondod neki,hogy igen,hülye voltál,a csávó is az volt,lefekudtetek. Mindenki követ el hibákat,ez teny. De azért ilyen kaliberut szerintem elég ritkán. De nem tudom,fordított esetben te is elvarnad a lánytól, hogy elmondja, vagy nem? Követünk el hibákat,de vállalni kell a felelősséget értük. És meg kell próbálni helyre hozni. Ezzel helyre tudnád hozni valamelyest.

22N

2020. jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0%

#31!


Bevallással csak ártana.

Mi tennél, ha a barátnőd elmesélné, hogy a pasid keféli? De becs' szó, többet már nem fog megtörténni, mert mindkettőtöknek fontos vagy!

2020. jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
87%
Most őszintén, ő még a barátnőjének érzi magát? Szerintem ez tök szánalmas, jópofizni vele miután ezt tette a háta mögött. Bár amilyen ösztönlény, gondolom fel sem fogja az egészet. Bírom ezt a nem tudtuk megállni, ha aidses lett volna a pasi akkor sem tudtad volna?
2020. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
72%

Ki osztasz itt mindenkit, aki nem vereget vállba, hogy de ügyes vagy.


Nos az ilyen mint te, nem barát.

Egy barátnő nem fekszik le a barátnője pasijával. Nincs oka rá,se pia, se semmi. Ez süket duma.


Az hogy te nem teszed meg többet,ezt csak te tudod..hogy a pasi nem dug meg senkit soha?? Ezt honnan tudod ??


Velem kikezdett a barátnőm pasija,szóltam neki egyből. Eleinte nem hitte a csaj,a pasi nekem esett, majd elmondtam neki hogy megfogta a hátsóm a buliba és tette a megjegyzéseket a szexre..azt mondta sokat ivott, nem emlékszik...jaaa...most ha gané lettem volna szexelek vele és lapítok? Ez gáz..

2020. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
36%
Mi ujsag kerdezo? Kefeltek meg a baratnod pasijaval?
2020. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
59%

Mucika, ha a csávó szerinted annyira olyan típus, hogy " biztos, hogy nem fogja mással megtenni,", akkor nem gondolod, hogy ha valóban ilyen, neki talán nagyobb ennél a lelkiismerete, és előbb-utóbb elő fog törni belőle a mindennapi bűntudat miatt?


Ha meg nincs bűntudata, akkor van egy rossz hírem: qrvára félreismered a csávót, és nem te vagy az egyetlen, akivel félredug.


Látod miért vagy most 22-es csapdájában? :)

2020. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Mi történ azóta kérdező?
2021. máj. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

#37 : semmi, az történt, amit a kérdésben is írtam, megegyeztünk, hogy a titkunk marad. Ők továbbra is együtt vannak, én továbbra is jóban vagyok a lánnyal.

Bennem szerencsére minden “olyan” érzést megszűnt, ugyanúgy tudok viszonyulni a pasihoz, mint azelőtt.

2021. júl. 14. 23:09
 39/39 anonim ***** válasza:
Sebaj, majd iszol megint egy kicsit, aztán lefekszel vele megint. :D
2021. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!