Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtörtént egy barátnő pasijáv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtént egy barátnő pasijával. Kerüljem vagy az csak feltűnő lenne?

Figyelt kérdés

Felesleges leírnotok hogy k.rva és hasonlók, egyrészt nem fog meghatni, másrészt pontosan érzem a tettünk súlyosságát, nem kell felvilágosítani.

Nagyon kedves barátnőm, szuper volt a kapcsolatunk, a pasival is jóban voltam előtte. Ittunk mindketten, megtörtént, nem fogom ragozni meg magyarázkodni, semmi értelme. Megegyeztünk, hogy titok marad, mert mindkettőnknek fontos a csaj, de nem tudom, személy szerint ezt hogy kivitelezzem. Borzasztó feltűnő lenne ha hirtelen elkezdenénk kerülni egymást (mivel tényleg elég jóban voltunk), ugyanakkor az meg magunkban kínos nekünk, ha úgy viselkedünk egymással mint régen. Nehezen lehet leplezni, ha rögtön a szex jut eszedbe, csak mert hozzád ér vagy rádnéz.

Mit tennétek?

(az “eleve nem tennék ilyet”, “szálljatok ki szegény lány életéből”, “zsák a foltját” és hasonló kommentekre szintúgy nem vagyok kíváncsi, mert csak a billentyűzetet koptatjátok vele. Szerintem mindenki hibázott élete során, és nem kell felvilágosítani a történtekről)


2020. jún. 26. 01:05
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanugy kell viselkednetek mint elotte, szep lassan tavolodjatok el egymastol ugy nem feltuno.

Viszont, ha tobbszor is megtortenik akkor szerintem tenyleg hanyagoljatok a csajt, mert jobb lesz neki.

2020. jún. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Nem fog többször. Köszi a választ!
2020. jún. 26. 01:17
 3/39 Savlekotő ***** válasza:
96%
Lehet veled nem fog,de majd dug mással,én a barátnőt sajnálom,aki kb kirakat barátnő lehet..
2020. jún. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Ehhez mondjuk már nekem nem igazán lenne közöm, de ha igazán jól sikerült kiismernem (márpedig szerintem igen), akkor kijelenthetem, hogy nem fogja megtenni többet, mással se.
2020. jún. 26. 01:29
 5/39 anonim ***** válasza:
95%
Nekem régen nagyon megtetszett egy lány, de már férjnél volt. Pontosabban mindketten nagyon vágytunk egymásra. Nem történt semmi, mert nem akart félrelépni, de a társaságból mindenki meg volt győződve, hogy mi rendszeresen... Sütött rólunk, hogy már régen eggyütt lennénk, ha nem házas.
2020. jún. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 hellawokepsychicfriend válasza:
92%
Ha a pasi a párja egyik barátnőjével megcsalta, akkor nagy valószínűséggel meg fogja mással is, már ha ez eddig nem történt meg. Általában az emberek nem csak egyszer csalnak meg valakit. Ha tényleg olyan kedves neked mint azt állítod, akkor szerintem mondd el neki, mert mindenki megérdemel egy hűséges párt. Véleményem szerint tartozol is annyival a lánynak, hogy legalább a jövőbeli eseteket segítesz neki elkerülni, de értettem, ezzel ne koptassam a billentyűzetet.
2020. jún. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj,hogy amit 2 ember tud az már nem titok.

Nehéz helyzet, de van ilyen.

Velem is volt hasonlo.Az akkori párom egyik barátjával jártunk össze mulatni az időt, nem egyszer,nem kétszer.

Az a baj,hogy az egyik fél mindig többet akar egy idő után és ha ezt nem akarja a másik abból szokott igazi dráma lenni. Inkább úgy mondom,hogy nálam így volt

Nem tudta meg az illető akit megcsaltam ,hogy mi történt ,de ehhez az kellett,hogy minden hozzájuk fűződő szálat elvágják

A pasimmal is és a szeretommel is.

Másképpen nem lehet kikerülni,hogy akit megcsalnak ne tudja meg. Ő viszont nagyon át van vágva altalatok,mint tudjuk.

Nem is megyek bele,felesleges.

De te is tudod,hogy az a korrekt megoldás ezek után, hogy nem baratkozol vele

Valahol neked is tudnod kell,hogy ez nem barátság, a barátok nem ilyenek.

Ez nem szemrehanyas vagy ilyesmi. Mondom , tudom,hogy kb milyen érzés ez neked.

De erre középutat nem fogsz találni

2020. jún. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
10%

Semmi kulonoset ne csinalj.


Ha felmerul a gyanu, mindketten: tagadni, tagadni, tagadni.

2020. jún. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
83%

Pont abból szokott bukta lenni, hogy megváltozik viselkedésetek egymás közelében. Aztán ha a csaj (le se írom, hogy barátnőd) rákérdez, egyből látni fogja mindkettőtökön, hogy hazudtok.

Te meg nagy xarban vagy, ha egyből csak a szex jut eszedbe a pasiról. Belezúgtál. Nem fogod beérni egy menettel. A pasi meg hülye lenne kihagyni, minden kis suttyó erről álmodik, hogy párhuzamosan dugja a csaját és egy barátnőt.

2020. jún. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
75%

#4


Azért mert egyszer dugott veled, attól nem fogod kiismerni. Az előtte történő időben mutatott viselkedése meg valószínűleg egy színjáték volt feléd, hogy megdughasson. És ne reménykedj, hogy nem teszi meg újra. Megfogja. Benne van a vérében. Egyébként "rendes, kedves barátnő" vagy, a pasi szintén. Minek az embernek ellenség, ha ilyen "barátai" vannak? 🤔A jellemetek szinten aluli, megvetésre méltó. Ribi+ribi hajhász. Csodás páros vagytok.

2020. jún. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!