Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtörtént egy barátnő pasijáv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtént egy barátnő pasijával. Kerüljem vagy az csak feltűnő lenne?

Figyelt kérdés

Felesleges leírnotok hogy k.rva és hasonlók, egyrészt nem fog meghatni, másrészt pontosan érzem a tettünk súlyosságát, nem kell felvilágosítani.

Nagyon kedves barátnőm, szuper volt a kapcsolatunk, a pasival is jóban voltam előtte. Ittunk mindketten, megtörtént, nem fogom ragozni meg magyarázkodni, semmi értelme. Megegyeztünk, hogy titok marad, mert mindkettőnknek fontos a csaj, de nem tudom, személy szerint ezt hogy kivitelezzem. Borzasztó feltűnő lenne ha hirtelen elkezdenénk kerülni egymást (mivel tényleg elég jóban voltunk), ugyanakkor az meg magunkban kínos nekünk, ha úgy viselkedünk egymással mint régen. Nehezen lehet leplezni, ha rögtön a szex jut eszedbe, csak mert hozzád ér vagy rádnéz.

Mit tennétek?

(az “eleve nem tennék ilyet”, “szálljatok ki szegény lány életéből”, “zsák a foltját” és hasonló kommentekre szintúgy nem vagyok kíváncsi, mert csak a billentyűzetet koptatjátok vele. Szerintem mindenki hibázott élete során, és nem kell felvilágosítani a történtekről)


2020. jún. 26. 01:05
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ha már ahhoz volt merszetek hogy lefekudjetek egymassal, akkor legyetek ahhoz is bátrak hogy elmondjátok baratnodnek. #4 Ha mar a barátnője barátnőjével megtette nagy valoszinuleseggel most is megfogja, de oke nem a te dolgod. Viselkedj ugy mint eddig, ha nincs mindig egyutt baratnod a barátjával akkor te akkor legyel barátnőddel ha a pasi nincs ott inkább
2020. jún. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

9 : bírom, amikor valaki kijelentő módban írkál a másikról, anélkül egyáltalán ismerné vagy 3 mondatnál többet tudna róla :D Szexeltünk egy jót, mégis mi jusson róla eszembe, hogy milyen jó a thai csirkéje? Az a te bajod ha neked ez egyet jelent azzal, hogy az illető belezúg a másikba. Azt pedig, hogy mit fogok tenni a jövőben, majd én eldöntöm.


10 : te meg a másik, bár annyit sem ér a kommented, hogy igazán érdemben reagáljak rá. A megvetésedtől én nem fogok a sarokban zokogni, és te sem kapod ma olcsóbban a kenyeret, szóval nagyon megérte ideböfögni. :)

2020. jún. 26. 10:17
 13/39 anonim ***** válasza:
89%

Azt azért sejthetted volna, hogy megdicsérni nem fog senki, hiába írod, hogy '(az “eleve nem tennék ilyet”, “szálljatok ki szegény lány életéből”, “zsák a foltját” és hasonló kommentekre szintúgy nem vagyok kíváncsi, mert csak a billentyűzetet koptatjátok vele. Szerintem mindenki hibázott élete során, és nem kell felvilágosítani a történtekről'...

Mit szeretnél?

Ha a lány a barátod maradna, a pasijával meg néha egy-egy kósza numera belefér utána meg mentek egyet kávézni a barátnőddel mind a ketten?

Mit akarsz még ettől a dologtól? Ez a kérdés.

Amúgy nagyon önző és sekélyes így gondolkodni egy barátról , amikor pontosan tudod, hogy eléggé gusztustalan ebben a helyzetben benne maradni. Akár folytatjátok ezt az egészet ezzel a korrekt fiatalemberrel akár nem.

Amúgy természetes, hogy nem a thai csirke fog eszedbe jutni a csókáról, ezért fogsz ismételni. Újra és újra és újra.

Remélem, hogy hamar ki fog derülni és azt is, hogy ezt egyszer veled is megcsinálják.

2020. jún. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

13 : nem vártam dicséretet, csak itt legalább úgy pofáznak a kommentelők ilyen dolgokat a hasonló kérdéseknél, mintha fizetnének nekik érte. Vágom, hogy egyeseknek szabályos élvezetet okoz arc/név nélkül beszólogatni másoknak, valószínűleg ennyi az öröm az egész életükben. Csak éppen sehova sem vezet, jó lenne ezt már felfogni :)


“Amúgy természetes, hogy nem a thai csirke fog eszedbe jutni a csókáról, ezért fogsz ismételni. Újra és újra és újra.” - feltételezem, hogy magadból indulsz ki ha ennyire pro vagy a témában. Én viszont egy fokkal jobban ismerem magam ennél, ha megengeded :)

A “vigyázz, mit kívánsz” dolgot meg hagyjuk, azért remélem szebb lett a mai napod :)

2020. jún. 26. 10:55
 15/39 anonim ***** válasza:
77%
Aki egy ilyen nőneművel egyszer is lefekszik, az is megéri a pénzét. 👏Nagyon nagynak hiszed magad, mert pucsítani tudtál a barátnőd pasijának. Nos, ezt minden hozzád hasonló útszéli tudja, nem nagy teljesítmény.
2020. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
73%

Inkább ez okozzon élvezetet, mint az, hogy átverek valakit aki a barátomnak mond.

Ez a te dolgod és kár is kiteregetni, mert minden válaszodból süt a támadás, mert tudod, hogy 'ludas' vagy.

Nekem ettől nem lesz szebb a napom, viszont ha már itt tartunk...

'Legjobb védekezés a támadás'...

Valószínűleg amúgy színlelni fogsz továbbra is. Mert ezt akarod.

2020. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
89%

Na jo...megis mit varsz, mit irjunk? Ha talalkoztok, akkor gondolj arra, hogy ok ketten milyen szep par vagy mi? Amit csinaltatok, ugyis mindig elojon majd szoval...

Nem lesz ez olyan konnyu, mint ahogy gondoljatok.

En szepen tartanam a tavolsagot, rafognam a koronavirusra.

Mondjuk a lanyt is szepen leepitenem. Nem tudnek tobbet a szemebe nezni. Mondjuk nekem van lelkiismeretem. Meg gaz, hogy baratnonek tartod magad, holott te is tudod, hogy nem vagy az. Akkor meg minek eroltetni?

Amugy az lenne a tiszta sor, ha szepen elmondanatok neki. A sztori alapjan ez a lany nem erdemli azt, hogy kettotokhoz barmi koze legyen. A pasija elobb utobb mast is megfektet. Nem kell hozza sok, csak egy konnyuveru baratno es nemi alkohol, tehat nem nehez...

Te pedig nyilvan tudatalatt- mindig vagytal ra. Szoval reszegen elotort beloled ez a rejtett vagyakozas. Errol ennyit.

Gyanitom, hogy nincs bennetek annyi kurazsi, hogy elmondjatok a kis tortenetetek..igy csak azt tudom javasolni, hogy keruld oket ahogy csak lehet..

2020. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

16 : ha az támadás, hogy nem kérek a felesleges és értelmetlen beszólásokból, illetve hogy nem fogok picsogni és magyarázkodni (mivel azzal nem változik semmi) akkor legyen. Ha pedig az védekezés, hogy valótlanságokat böfögő, okoskodó, mindentudó kommentelők hülyeségeire reagálok, akkor továbbra is védekezni fogok, engedd már meg :)


Érdekes módon néhány embernek sikerült értelmesen válaszolnia.

2020. jún. 26. 11:25
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is a barátnőt sajnálom. Jobb lenne neki nélkületek. Én ennél többet nem is írok.
2020. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

Van-e ebben több, mint egy alkalmi szex?

Tudod-e, hogy milyen az a kapcsolat? (Senki sem szokta kívülről jól látni.)

Melyik a fontosabb neked a pasi vagy a barátnőd?

2020. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!